تینت ناخن ترند داغ تابستان و گزینه‌ای سالم‌تر از لاک

تینت ناخن ترند داغ تابستان و گزینه‌ای سالم‌تر از لاک

تینت ناخن (Nail tint) یا رنگ ناخن یکی از ترندهای تابستان امسال است که مانند اکثر ترندهای زیبایی این روزها به دنبال ایجاد ظاهری طبیعی است؛ جایگزینی براق و به مراتب سالم‌تر برای ترندهای پررنگ و درخشان بهار.

تینت ناخن چیست؟

تینت ناخن چیست و چه فوایدی دارد؟

تینت ناخن به یک درمان شفاف لاک‌مانند اشاره دارد که جلوه‌ای درخشان به ناخن‌هایتان می‌دهد. این روش را می‌توان یک مانیکور طبیعی دانست که در خانه به‌راحتی و در عرض چند دقیقه قابل انجام است.

فرمول‌ اغلب رنگ ناخن‌ها حاوی موادی برای تقویت‌ و تغذیه ناخن است که ناخن‌ها را سالم‌تر نگه می‌دارد، رنگ طبیعی آنها را احیا می‌کند و به دست‌هایتان ظاهری روشن و زنده می‌دهد.

فواید تینت ناخن چیست؟

تینت ناخن چیست و چه فوایدی دارد؟

این فرمول شفاف نه‌تنها ظاهر ناخن‌ها را سالم نشان می‌دهد، بلکه می‌تواند برای کسانی که پس از سال‌ها مانیکور، کاشت ناخن یا عادت به جویدن آن با ناخن‌هایی خشک، شکننده، پوسته‌پوسته یا ناهموار دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مفید باشد. زیرا سطح ناخن را صاف کرده و هرگونه برآمدگی یا لک را محو می‌کند.

این محصول اغلب حاوی مواد تقویت‌کننده، مغذی و روشن‌کننده مانند روغن بادام و اسیدهای آلفا هیدروکسی‌ (AHA ها) است که برای ناخن مفید هستند.

تینت ناخن چیست و چه فوایدی دارد؟

امی استریتز، مانیکوریست، رنگ ناخن را با روغن لب یا تینت لب مقایسه کرده و می‌گوید:‌ «تینت ناخن لاک شفافی است که برای تقویت رنگ طبیعی ناخن شما طراحی شده است. برای آن‌که ناخن‌ها با کمترین محصول، آراسته به نظر برسند.»

تنها یک لایه تینت ناخن برای درخشش در تابستان کافی است اما اگر چند لایه از آن را روی ناخن‌هایتان بکشید رنگ آن بیشتر دیده خواهد شد.

تینت ناخن چیست و چه فوایدی دارد؟

از آنجایی که این محصول یک پایه بدون رنگدانه است، خشک شدن آن تنها چند ثانیه طول می‌کشد؛ موضوعی که آن را به گزینه‌ای عالی برای روزهای پر جنب و جوش تابستان تبدیل می‌کند.

اگر ناخن‌هایتان به خاطر لاک زدن مداوم زرد شده، تینت ناخن با ته‌مایه بنفش می‌تواند این زردی را خنثی و اصلاح کند.

بهترین تینت ناخن

تینت ناخن چیست و چه فوایدی دارد؟

تینت‌های ناخن به عنوان یک دسته‌بندی جدید در دنیای ترندهای ناخن در حال ظهور هستند. در این میان یک محصول خاص وجود دارد که اکثر مانیکوریست‌ها روی آن قسم می‌خورند: Dior Nail Glow. گزینه‌ای که به عقیده بسیاری از حرفه‌ای‌ها مکمل تمامی رنگ‌های پوست و اشکال ناخن است و بدون هیچ دردسر اضافی حجابی صورتی‌رنگ بر ناخن‌هایتان می‌کشد.

برای گزینه‌های مقرون به صرفه‌تر می‌توانید به سراغ مدل Glowing My Way Nail Perfector برند Nails. Inc یا مدل Active Glow Blueberry برند Manucurist بروید.

منبع: nypost
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود