پرواز با بلیت درجه یک و بسیار گرانقیمت هواپیمایی امارات چه حال و هوایی دارد؟

صندلی ماساژ، اسپا و ...

پرواز با بلیت درجه یک و بسیار گرانقیمت هواپیمایی امارات چه حال و هوایی دارد؟

در حدود ۳۱ سال، هواپیمایی امارات توانست خود را در فهرست بهترین خطوط هوایی مجلل جهان قرار دهد. این ایرلاین اخیرا و توسط مسافران آن و نظرسنجی های انجام شده در وب سایت «اسکای ترکس»، به عنوان بهترین خط هوایی در جهان مطرح شده و احتمالا دلیل اصلی آن، اقامت های خاص و راحت قسمت درجه یک (فِرست کلاس) آن تلقی می شود.

اگرچه این پروازها گران هستند اما مسافران در طول سفر خود، تجربه های فراموش نشدنی را بدست خواهند آورد.

برخی از مسافران از جمله اون و روری از تجربه سفر خود با یکی از ایرباس های ۳۸۰ این هواپیمایی گفته و تصاویری را از سفر رویایی خود با «بیزنس اینسایدر» به اشتراک گذاشته اند.

پس با هم به مرور آنچه در بخش فِرست کلاس این هواپیما می گذرد می پردازیم:

1
اگر مسافر یکی از انواع کلاس های پرواز فِرست یا بیزنس هواپیمایی امارات باشید، می توانید پیش از پرواز بر روی کاناپه های راحت کمی استراحت کنید. از این مکان بدون اینک در داخل صف بیاستید می توانید مستقیما وارد هواپیما شوید.
2
زمانی که وارد قسمت درجه یک این خط پرواز می شوید، مهمانداری شما را برای رسیدن اتاق تان همراهی می کند. در داخل این اتاق شما بخش کاملا خصوصی خواهید داشت که همانند یک کابین جادار برای تان در نظر گرفته شده. می توانید حس ورود به یک هتل با کامل ترین امکانات را تجربه کنید. صندلی تمام چرم اتاق تان هم قابلیت تبدیل به یک تخت راحت را دارد.
3
زمان داخل شدن به کابین مخصوص خودتان، کیفی محتوی لوازم بهداشتی برای تان گذاشته شده که در آن خوشبوکننده، لوازم آرایش و اصلاح از لاکچری ترین انواع برند بولگاری، ژیلت، مسواک و خمیردندان کولگیت و اسپری آکس وجود دارد.
4
از آنجایی که در بخش درجه یک هواپیمایی امارات تنها ۱۴ نفر می توانند حضور داشته باشند، برای هر کدام آنها منظره های زیبایی برای دیدن بیرون هواپیما در نظر گرفته شده که با دیواره هایی از چوب و طلا مزین شده اند.
5
اگر احساس نیاز به دوش گرفتن در ارتفاع ۴۰.۰۰۰ پا را پیدا کردید آن وقت می توانید به حمام مجهز به اسپای این هواپیما وارد شوید. دوش حمام ها هر سی دقیقه یک بار ۵ دقیقه به صورت مداوم آب را برای شما در حمامی بسیار مجلل روان می سازد. زمانی که دوش گرفتید و سر جای خود بازگشتید، مسئول بخش حمام برای تان ظرفی از میوه های تازه و عسل خواهد آورد.
6
تمام وعده های غذایی شما در ظرف های رویال دالتون چینی سرو می شود. اگر هم بخواهید مهماندار شما را برای صرف غذای تان به اتاق کوچک غذاخوری هدایت می کند.
7
مسافران در زمان صرف غذا می توانند بر روی یک صفحه لمسی فیلم یا تلویزیون تماشا کنند. البته این سیستم امکان همزمان بازی را نیز برای آنها فراهم می آورد.
8
صندلی هر کدام از مسافران قسمت درجه یک مجهز به سیستم ماساژ هم است که تنظیم کننده آن را در شکل ملاحظه می کنید.
9
این تنظیم گرها، می توانند شدت و منطقه مورد نظر شما برای ماساژ را فراهم آورند. اگر هم دوست داشته باشید که در فضای خصوصی تر و با نور ملایم تری این کار را انجام دهید، می توانید در اتاق تان را ببندید.
11
بلیط ۴۰۰۰ پوندی (حدود ۱۶ میلیون تومان) این هواپیما نه تنها امکان فراوانی را برای مسافران به وجود می آورد و با احترام فراوان با آنها برخورد می شود بلکه مسافران این قسمت، پیش از سایر مسافران پرواز از هواپیما خارج می شوند.

منبع: businessinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۷ نظر

ورود

 • رضا آبان ۹, ۱۳۹۵

  سلام سایت خوبی دارید و مطالب قشنگی ارائه میدید ولی پرداختن به برخی موضوعات چندش آور سنخیتی با موضوعات اصلی این سایت ندارد و موجب دلزدگی مخاطب می شود، بهتر است که در این باره تجدید نظر نمایید. موفق باشید

 • ali آبان ۱۰, ۱۳۹۵

  حالا بعضیا میگن پول احترام نمیاره شخصیت نمیاره .

  • عرفان آبان ۱۰, ۱۳۹۵

   پول اعتباریه که به خاطر انجام کارهای بزرگ توی جامعه کسب میکنی !! به فرم کلی و استانداردش!!

 • mehdi آبان ۱۰, ۱۳۹۵

  فقط پول.من دهه ۶۰ نابود شدم