۸ اتفاق عجیب در پشت صحنه فیلم های هالیوود که تا کنون از آنها اطلاع نداشته اید

۸ اتفاق عجیب در پشت صحنه فیلم های هالیوود که تا کنون از آنها اطلاع نداشته اید

دیدن فیلم و سریال، یکی از محبوب ترین سرگرمی های بشر به شما می رود. هنر سینما می تواند تاثیر زیادی روی مخاطب و جامعه داشته باشد و قادر است بر روی بسیاری از مسائل اجتماعی تاثیر بگذارد. به همین دلیل، تهیه کنندگان میلیاردها تومان برای ساخت فیلم ها خرج می کنند تا بتوانند نظر علاقه مندان را جلب نمایند. کارگردان ها، بازیگران و دیگر عوامل نیز ساعت ها وقت گذاشته و سختی های بسیار زیادی را تحمل می کنند.

برای این که یک اثر سینمایی باکیفیت ساخته شود، عوامل بسیاری باید با یکدیگر همکاری کنند. در ساخت یک فیلم همواره اتفاقات پیش بینی نشده زیادی رخ می دهد. بیشتر علاقه مندان در این رابطه اطلاعاتی ندارند و تنها نتیجه نهایی را مشاهده می کنند. ما در این مقاله تصمیم گرفتیم بیشتر به این رویدادها بپردازیم و شما را با اتفاقات کمتر شنیده شده فیلم های مورد علاقه تان آشنا سازیم. تا پایان همراه ما باشید.

دختران بدجنس

mean-girls-945-w700

لیندزی لوهان بازیگر سرشناس، در فیلم «دختران بدجنس» شدیدا تحت تاثیر راشل مک آدامز بازیگر این فیلم قرار گرفته بود. بر اساس اطلاعات منتشر شده، قبول کردن لوهان برای بازی در برابر این بازیگر، باعث شد که وی بتواند نقشش را به خوبی ایفا کند. هنگامی که او در برابر مک آدمز بازی می کرد، بسیار خجالت زده می شد، زیرا راشل از او بزرگتر بود و بازیگر قابلی به شمار می رفت.

هنگامی که او وارد اتاق می شد، با لیندزی صحبت نمی کرد و بر روی کارش تمرکز بسیاری داشت. خانم لوهان در کنار او دست و پایش را گم می کرد و کاملا مشخص بود که به شدت تحت تاثیر مک آدامز قرار گرفته است.

گوئینت پالترو در آستانه پذیرش نقش رُز در فیلم تایتانیک بود

titanic-kate-winslet-gwyneth-paltrow-20th-century-fox-everett-wenn-021016-w700

این بازیگر قرار بود به جای «کیت وینسلت» نقش رُز در فیلم تایتانیک را ایفا نماید. وی سال گذشته در برنامه ای رادیویی این مسئله را فاش کرد و گفت که در نهایت کیت به جای او انتخاب شده است.

شان کانری همیشه در سری فیم های جیمز باند از کلاه گیس استفاده کرده است

2-1rc2d0x-w700

موهای شان کانری هنرپیشه سرشناس فیلم های جیمز باند، از سن هفده سالگی شروع به ریختن کرده و وی وجبور شده در هر هفت فیلم، از کلاه گیس استفاده نماید.

نقش «دوری» در انیمیشن در جستجوی نمو، قرار بوده یک ماهی نر به نام گیل باشد

130803-full-w700

«الن دی جنرس» که با شوی تلویزیونی اش حسابی مشهور شده، صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشت. «اندرو استنتون» کارگردان این انیمیشن، قصد داشته یک ماهی نر را برای این شخصیت در نظر بگیرد، اما هنگامی که طنز پردازی های الن را در دفتر خود شنیده است، تصمیم گرفته کار دیگری انجام دهد. او برخورد با الن را یک موهبت الهی دانسته و از وی برای ایفای نقش دعوت به عمل آورده است.

رایان گاسلینگ به خاطر ظاهر نه چندان جذابش برای بازی در فیلم «دفترچه خاطرات» انتخاب شد

b994852ae7954ccc72c419dcda0316058b24a0756b76a45cc485a45f896f7c7e

وی به خاطر ظاهر نه چندان محبوب خود، توانست یکی از بهترین نقش های دوران حرفه ای خود را بازی کند. «نیک کاساوتیس» کارگردان فیلم به منزل او رفته و از رایان درخواست نموده تا به خاطر عدم محبوبیت، نداشتن جذابیت و تنها به خاطر معمولی بودنش، بازی در این نقش را قبول کند.

او جی سیمپسون قرار بوده در فیلم ترمیناتور بازی کند

i2tr9yl

وی در زمان ساخت فیلم ترمیناتور، به تازگی از دنیای فوتبال بازنشسته شده بود. ظاهرا استودیوی فیلم سازی نخستین بار وی را برای بازی در نقش آرنولد پیشنهاد داده است. وقتی که جیمز کامرون کارگردان فیلم با این پیشنهاد مواجه شده، بسیار متعجب گشته و گمان کرده که این کار تنها یک شوخی است. ظاهرا استودیو گمان می کرده که وی هر ویژگی که یک نابودگر لازم است داشته باشد را دارد.

در آن زمان همه او را دوست داشتند و همین معصوم و محبوب بودن او، وی را از نقش دور می کرد.

قرار بود جان تراولتا به جای تام هنکس در فیلم «فارست گامپ» بازی کند

john-travolta

تصور این مسئله سخت است، اما ظاهرا جان تراولتا بنا داشته در فیلم به یاد ماندنی «فارست گامپ» به ایفای نقش بپردازد، اما سرانجام این افتخار تام هنکس رسید. او نیز به خوبی وظیفه اش را انجام داد و توانست جایزه اسکار را از آن خود کند.

جنیفر لارنس در فیلم «عطش مبارزه» نزدیک بوده جاش هاچرسون را ضربه مغزی کند

Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) and Peeta Mellark (Josh Hutcherson) in THE HUNGER GAMES.

در فیلم عطش مبارزه که توانسته بود موفقیت زیادی به دست آورد، اتفاق جالبی افتاده است. آن ها در حال شوخی و خنده بودند، سپس لارنس به سمت جاش مشت زده و ضربه درست به گیج گاه وی برخورد کرده است. پس از این اتفاق وی بیهوش شده و روی زمین افتاده است. بر اثر این اتفاق، هاپرسون دچار ضربه مغزی خفیف شد. جنیفر لارنس از این حادثه بسیار ناراحت شده و مدام گریه می کرده است.

منبع: people
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • mehdi آذر ۱۷, ۱۳۹۵

  مطلب خوبی بود
  لطفا در مورد فیلم و سریال مطالب بیشتری قرار بدید

 • شایان آذر ۱۸, ۱۳۹۵

  جنیفر یعنی داشته قاتل غیر عمد میشده؟?
  ممنون از مطلب.

 • عرفان آذر ۱۸, ۱۳۹۵

  اون عطش مبارزه نیست!! مبارزه گرسنگان

 • Behzad Alavi آذر ۲۰, ۱۳۹۵

  مرسی عالی بود
  تک مارکتینگ – بازاریابی اینترنتی