سایت «IMDB» محبوب ترین فیلم های سال ۲۰۱۶ را معرفی کرد

سایت «IMDB» محبوب ترین فیلم های سال ۲۰۱۶ را معرفی کرد

کمتر از ۱۰ روز دیگر سال ۲۰۱۶ میلادی با تمام اتفاقات و ماجرا هایش به پایان می رسد. به همین دلیل، کم کم برترین افراد و برترین آثار در هر زمینه ای معرفی می شوند. یکی از بخش های پرطرفدار در این زمینه، بخش سینما و تلویزیون است که طرفداران بسیار زیادی دارد. هر سال بهترین و محبوب ترین فیلم ها و بازیگران از سوی وب سایت های معتبر معرفی می شوند و امسال نیز این اتفاق رخ داده است.

وب سایت «IMDB» که معتبر ترین پایگاه اینترنتی در این زمینه به شمار می رود، به تازگی لیست محبوب ترین فیلم های سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرده است. این لیست به خوبی محبوبیت آثار ابر قهرمانی را نشان می دهد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، فیلم هایی مانند «جوخه انتحار»، «وارکرَفت» و «مردان ایکس: آپوکالیپس» در ردیف محبوب ترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۶ قرار می گیرند.

این لیست بر اساس ارزیابی های فنی و یا میزان موفقیت در باکس آفیس تنظیم نگشته و تعداد بازدید صفحات از طریق وب و موبایل، برترین فیلم ها را مشخص کرده است. بنابراین فیلم ها لزوما خوب و یا خوش ساخت نیستند و برخی از آن ها از منتقدان نمره های پایینی کسب کرده اند. به عنوان مثال، فیلم «شکارچیان روح» که در رده هشتم قرار دارد، امتیاز ۶۰ را از سوی منتقدان دریافت نموده و رتبه IMDB آن تنها ۵.۴ است.

۵ اثر برتر همگی مربوط به فیلم های ابر قهرمانی هستند که توسط شرکت های مارول، برادران وارنر و یا فاکس ساخته شده اند. در ادامه می توانید لیست کامل محبوب ترین ها را مشاهده کنید:

۱۰- افسانه تارزان

۹- وارکرفت: آغاز

۸- شکارچیان روح

۷- هفت دلاور

۶- کتاب جنگل

۵- مردان ایکس: آپوکالیپس

۴- دِدپول

۳- بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت

۲- کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

۱- جوخه انتحار

پایگاه «IMDB» اخیرا محبوب ترین بازیگران سال ۲۰۱۶ را اعلام کرده که مارگو رابی هنر پیشه فیلم های تارزان و جوخه انتحار، صدر نشین فهرست منتشر شده بود.

منبع: independent
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • ..... دی ۱, ۱۳۹۵

    چرا فارسی نوشتین؟؟؟…..یساعته دارم ترجمه میکنم خخخخخخ

  • . دی ۴, ۱۳۹۵

    هیچ وقت اسم فیلم رو ترجمه نکنید. هیچ وقت