مروری بر چهره های سرشناسی که به شکلی عجیب به یکدیگر شبیه هستند

مروری بر چهره های سرشناسی که به شکلی عجیب به یکدیگر شبیه هستند

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که با دیدن فردی در خیابان، به یاد شخصی دیگر افتاده باشید و چهره وی برایتان تداعی شود. شباهت زیاد برخی افراد به یکدیگر، یک «آشنا پنداری» یا به اصطلاح دژاوو به وجود می آورد. برخی چهره ها به قدری شبیه به هم هستند که به نظر می رسد آن ها دو قلو بوده و از بدو تولد جدا شده اند. نکته جالب اینجاست که هیچ ارتباط خویشاوندی میان آن ها وجود ندارد و مسئله مذکور به صورت اتفاقی رخ داده است.

همه ما این سخن را شنیده ایم که هر کسی یک همزاد در جهان دارد. تشابه های این چنینی در میان چهره های سرشناس، به طور حتم جذابیت زیادی داشته و پرداختن به آن ها می تواند سرگرم کننده باشد. تصاویری که در ادامه خواهید دید، شباهت افراد مشهور دنیای موسیقی و سینما به یکدیگر را نشان می دهد. دیدن آن ها شما را متعجب خواهد کرد، بنابراین پیشنهاد می دهیم به تماشای عکس ها نشسته و توضیحات را بخوانید.

۱- سارا هایلند و میلا کونیس

20-w700

این بازیگران سرشناس همواره با یکدیگر اشتباه گرفته شده اند. آن ها در سال ۲۰۱۰ میلادی همدیگر را دیدند و تصمیم گرفتند در عموم خودشان را جای دیگری جا بزنند. خانم هایلند در این رابطه می گوید: “گاهی اوقات میلا خودش را یه جای من معرفی می کند، زیرا این کار او را جوان تر جلوه می دهد. من هم درباره انجام همین کار با او صحبت کرده ام و وی نیز موافقت کرده است.”

۲- ناتالی پورتمن و کایرا نایتلی

21-w700

آن ها با هر مدل مویی بسیار شبیه به هم هستند و تشخیص شان کار راحتی نیست. آن ها در فیلم «جنگ ستارگان: تهدید شبه» در کنار هم بازی کرده اند.

۳- رالف فاینس و لیام نیسون

22-w700

آن ها در فیلم های زیادی مانند «لیست شیندلر» و «خشم تایتان ها» کنار هم به ایفای نقش پرداخته اند. شباهت بیش از حد این دو بازیگر نیز باعث شده که آن ها اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. تنها تفاوت در این است که آقای فاینس معمولا نقش های بد را بازی می کند و آقای نیسون در قالب یک قهرمان ظاهر می شود.

نیسون در این رابطه گفته است: “او یکی از بهترین و صمیمی ترین دوستان من است. مردم اغلب به خاطر نیمرخ بسیار نزدیک ما را با هم اشتباه می گیرند. حتی یک بار جایزه ها نیز اشتباهی به ما داده شد.”

۴- امی آدامز و آیلا فیشر

24-w700

اگر رنگ چشم ها را نادیده بگیریم، این دو نفر بسیار شبیه به هم هستند. خانم آدامز در این رابطه شوخی نیز می کند: “اگر فیلم «اعترافات یک معتاد به خرید» موفقیت زیادی کسب کرد، آیلا در آن بازی کرده و اگر این گونه نشد، من در فیلم حضور داشته ام.” فیشر نیز یک بار عکس خانم آدامز را برای خانواده و دوستانش فرستاد و همه آن ها را دست انداخت.

۵- کیتی پری و زویی دشانل

25-w700

دشانل در این رابطه می گوید: “این موضوع مقداری آزاد دهنده است. ما تنها از نظر ظاهری کمی به یکدیگر شبیه هستیم. همه به من می گفتند که شما شباهت زیادی به هم دارید. هنگامی که او را ملاقات کردم، فکر کردم که این مسئله چندان هم بد نیست، زیرا کیتی پری فرد جذابی است.”

۶- جرارد باتلر و کلایو اوون

26-w700

تنها تفاوت آن ها در این است که آقای باتلر بیشتر در فیلم های کمدی عاشقانه به فعالیت می پردازد.

۷- سوزان ساراندون و سیگورنی ویور 

27-w700

ساراندون در مراسم امسال مجله «Glamour» به شباهت خود و ویور اعتراف کرد و این سخنان را به زبان آورد: “ما دو شخص متفاوت هستیم و تنها ظاهرمان شبیه به هم است. من بارها به خاطر ایفای نقش در فیلم «بیگانه» مورد تجلیل قرار گرفته ام، اما گاهی اوقات او به جای من جایزه را گرفته و یا عکس ها را امضا کرده است.”

۸- هیث لجر و جوزف گوردون لویت

28-w700

شباهت آن ها قبلا در فیلم «۱۰ اخلاق تو که من از آن متنفر هستم» به اثبات رسیده است.

۹- چلسی هندلر و الیزابت بنکس

29-w700

خانم بنکس در این رابطه می گوید: “یک بار در تورنتو بودم که ناگهان فردی به سراغ من آمد و گفت که نامزدم بسیار به شما علاقه دارد و قصد داشت که از من امضا بگیرد. وی از کتاب «My Horizontal Life» بسیار تعریف کرد و گفت که آن را خیلی دوست دارد. او مرا با چلسی هندلر اشتباه گرفته بود و من هر چه تلاش کردم نتوانستم مسئله را برایش توضیح دهم.”

۱۰- سلنا گومز و لوسی هیل

30-w700

این بازیگر گفته است که مردم همیشه او را با سلنا گومز خواننده سرشناس اشتباه می گیرند. وی اظهار داشته: “در روزهای جوانی همیشه با سلنا اشتباه گرفه می شدم و این مسئله بسیار جالب بود. من عینک آفتابی ام را می زدم و مردم به سمتم می آمدند. نمی توانستم به آن ها بگویم که سلنا نیستم.”

خانم هیل گاهی اوقات با سارا هایلند و جنل کولمن نیز اشتباه گرفته می شود.

۱۱- جفری دین موگان و خاویر باردم

31-w700

بازیگران سرشناس همواره با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند و در هر مکان باید مطمئن شویم که آن ها خودشان را به جای کس دیگری جا زده باشند.

۱۲- جسیکا چستین و برایس دالاس هاوارد

32-w700

“هنگامی که ما در کنار یکدیگر قرار گرفتیم، به آینده نگاه کردیم و فهمیدیم که چقدر شبیه به هم هستیم. چستین این سخنان را به زبان آورده و اظهار داشته که چند بار با بازیگر فیلم «دنیای ژوراسیک» اشتباه گرفته شده است. هاوراد در این رابطه یک دابسمش نیز ساخته و به مردم آموزش داده که چطور می توانند آن ها را از یکدیگر تشخیص دهند. چستی سال گذشته تصویری خنده دار در این رابطه را نیز در توییتر به اشتراک گذاشته است.

۱۳- رایان سیکرست و جوئل مک هال

33-w700

آن ها بسیار شبیه به هم جلوه می کنند. مک هال حتی یک بار کنترل توییتر و حساب سیکرست را به دست گرفت.

۱۴- پنلوپه کروز و سلما هایک

34-w700

در سال ۲۰۱۴، حتی حساب رسمی اسکار در اینستاگرام نیز این دو نفر را با هم اشتباه گرفت. آن ها در زندگی واقعی دوستان بسیار خوبی هستند و با هم سلفی می گیرند. بازیگران سرشناس از نام مستعار اسپانیایی «huevos» به معنای تخم مرغ نیز استفاده می کنند.

۱۵- ویل فرل و چاد اسمیت

35-w700

آن ها از شباهت به یکدیگر آگاهی دارند. بازیگران کمدی در شوی سه سال پیش جیمی فالون، حتی شبیه به هم لباس پوشیدند و همه را شگفت زده کردند.

۱۶- لیلی سوبیسکی و جنیفر لارنس

36-w700

خانم سوبیسکی قبل از آن که جنیفر لارنس به شهرت برسد، چهره بسیار سرشناسی بود. آن ها با هر مدل مو شبیه به هم هستند. سوبیسکی اکنون دیگر در هالیوود حضور ندارد و وقت خود را صرف بزرگ نمودن دو فرزندش می کند.

۱۷- جسی آیزنبرگ و مایکل سرا

37-w700

جسی و مایکل هر دو در خیابان ها با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند. مایکل سرا به چهره های دیگری مانند جون هدر نیز شباهت دارد.

۱۸- جنیفر کانلی و دمی مور

38

اگر ابروهای پرتر جنیفر کانلی را در نظر نگیریم، این دو بازیگر بسیار شبیه به هم جلوه می کنند.

۱۹- نینا دوبرو و ویکتوریا جاستیس

39-w700

خانم جاستیس نیز گمان می کند که شبیه به بازیگر «خاطرات خون آشام» است. هواداران آن ها هنگام انتشار عکس این دو نفر کنار یک دیگر در یک مراسم، بسیار تعجب کردند.

۲۰- ناتان فیلیون و جرمی رنر

40-w700

در سال ۲۰۱۴ میلادی، فیلیون در حساب توییتر خود شباهتش با دیگر چهره های سرشناس را توضیح داد. وی همچنین شباهت عجیبی به «جیسون بیتمن» دارد.

۲۱- جردین اسپارکس و آمریکای فررا

41-w700

بسیاری از مردم گمان می کنند که این دو چهره سرشناس شباهت زیادی به هم دارند.

۲۲- پل روبنس و آلن کامینگ

42-w700

همانطور که ملاحظه می کنید، این دو بازیگر بسیار شبیه به هم هستند و تشخیص شان از یکدیگر کار راحتی نیست.

۲۳- مارک والبرگ و مت دیمون

43-w700

حتی مت دیمون نیز به مسئله شباهتش به بازیگر فیلم «تبدیل شوندگان» اعتراف کرده است. او اظهار داشته: “من در این رابطه با مارک صحبت کرده ام، زیرا وی با مردمی مواجه شده که مدام از بازی اش در فیلم هویت بورن تعریف کرده اند. به همین دلیل، من و او با هم معامله ای انجام دادیم. قرار شد در زمان هایی که اشتباه گرفته می شویم، تا آن جایی که ممکن است رفتار خوبی نشان دهیم.”

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۸ نظر

ورود

 • درود دی ۲۵, ۱۳۹۵

  چرا عکس ها رو تغییر دادید؟ 🙁

 • abdollah دی ۲۶, ۱۳۹۵

  پاتریک ویلسون و کریس پرات رو فراموش کردین

 • Nima دی ۲۸, ۱۳۹۵

  Kristian Stewart و emma Watson هم شباهت زیادی به هم دارن

 • aria دی ۲۸, ۱۳۹۵

  لارنس از همه زیباتره!

 • حمزه دی ۲۸, ۱۳۹۵

  لیلا اوتادی با اسکارلت جوهانسون رو هم میذاشتین دیگ

 • مجید بهمن ۱۴, ۱۳۹۸

  شبیه،ترین بازیگران، لوران مارشال و تام هاردی هستن، بدون شک

 • mostafa آذر ۱۲, ۱۳۹۹

  مورد آخر تا قبل از این پست فک میکردم یه نفرن ?

  • اریا دی ۱۶, ۱۴۰۰

   دقیقا :/ تا همین ۵ دقیقه پیش هر نقشی که مارک والبرگ بازی کرده بود رو با مت دیمون اشتباه میگرفتم :/