بیگانه در هند؛ به دنیا آمدن نوزادی ترسناک که ظاهرش ما را به یاد موجودات فضایی می اندازد [تماشا کنید]

بیگانه در هند؛ به دنیا آمدن نوزادی ترسناک که ظاهرش ما را به یاد موجودات فضایی می اندازد [تماشا کنید]

هشدار: در ادامه تصاویر و ویدیویی قرار گرفته که تماشایشان ممکن است برای عده ای ناخوشایند باشد.

تا به حال مطالب زیادی درباره به دنیا آمدن نوزادن عجیب الخلقه و خاص منتشر نمودیم، اما موردی که قصد داریم به آن بپردازیم، با تمام نمونه های دیگر متفاوت است و به طور حتم شما را شگفت زده خواهد نمود.

به تازگی فرزندی در استان بهار کشور هند به دنیا آمده که دیدنش همه را به وحشت می اندازد. این کودک ظاهری شبیه به موجودات فضایی فیلم بیگانه دارد و به قدری ترسناک است که حتی مادرش از غذا دادن به او امتناع می ورزد. آوازه این بچه در منطقه پیجیده و مردم زیادی برای دیدن آن به بیمارستان مراجعه کرده اند.

PAY-Strange-alien-baby-born-in-India (1)

PAY-Strange-alien-baby-born-in-India

PAY-Strange-alien-baby-born-in-India (2)

پدر و مادر جوان این کودک، او را نفرین شده می دانند و حاضر نیستند آن را به عنوان فرزندشان قبول نمایند. مادر ۲۸ ساله کاملا از نظر روحی به هم ریخته و بیان نموده که انتظار فرزندی سالم را داشته و هیچگاه به چنین فاجعه ای فکر نمی کرده است.

پزشکان اعتقاد دارند که این نوزاد برای مدت زیادی زنده نخواهد ماند، زیرا هیچ یک از اعضای بدن او به طور کامل رشد نکرده اند. آن ها اظهار داشتند که احتمال زنده ماندن چنین مواردی، ۱ در ۱۰ میلیون است. اختلال ژنتیکی بسیار نادر به نام «Harlequin Ichthyosis»، به خاطر سوء تغذیه شدید رخ می دهد و باعث می شود که پوست نوزاد هنگام تولد بسیار ضخیم شود و حالت صدفی و زره مانند پیدا کند.

چشم ها و دیگر ارگان ها نیز از این مسئله تاثیر می پذیرند. به خاطر وجود شکاف های عمیق میان لایه های پوست، مبتلایان به این اختلال معمولا به بیماری های شدید مبتلا می شوند که اکثر آن ها کشنده هستند. در ادامه می توانید ویدیویی در رابطه با این نوزاد را تماشا کنید.

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • محمد بهمن ۵, ۱۳۹۵

  😐
  بزرگ بشه چی بشه

  • Nasibeh SMoghadam بهمن ۵, ۱۳۹۵

   بزرگ نمیشه، این بچه ها خیلی زود می میرن. تو همین شیراز خودمون چند وقت پیش یه دونشون به دنیا اومد که زود مرد.

 • علی اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶

  بیچاره.بنده خدا.چه کار کنه اونم ذاتش انسانه خلقت خدا زشت نیست خواست خداوند بوده و بس خودتو بزار جای اون بچه همه ازت بترسن حتی مادرت شیر بهت نده