واقعیاتی باور نکردنی در مورد زندگی خصوصی «شِر»، خواننده سرشناس آمریکایی

واقعیاتی باور نکردنی در مورد زندگی خصوصی «شِر»، خواننده سرشناس آمریکایی

در دنیای سرگرمی افراد بسیار کمی وجود دارند که با یک نام در طول تمام سال های فعالیتشان در اوج بمانند و بتوان آن ها را یک شخصیت افسانه ای لقب داد. شِر (Cher) کارش در حوزه موسیقی را در دهه ی ۶۰ میلادی همراه با سانی بونو، که بعدها با او ازدواج کرد، آغاز نمود و از آن زمان تاکنون در زمینه ی موسیقی، فیلم و حتی سیاست نیز به فعالیت های خود ادامه داده است. اگر چه بسیار ادعا می کنند که همه چیز را در مورد این شخصیت افسانه ای ۷۱ ساله می دانند اما افراد بسیار کمی از رازهای زندگی او باخبرند.

از علاقه و احساساتش نسبت به تام کروز گرفته تا روابط خصوصی دردسرساز و مشکلش در یادگیری و خواندن و نوشتن، از روابط متزلزلش با فرزندانش چَز و الیجا و رابطه با نزدیک ترین دوستش کتی گریفین. واقعیت های ناگفته در مورد این خواننده افسانه ای را در ادامه ی این مطلب بخوانید.

۱-او سابقه ی جنجالی و پر حرف و حدیثی در روابط عاطفی اش دارد

شِر همواره گفته که دوست داشته با بسیاری از شخصیت های مشهور و محترم هالیوود ازدواج کند اما در این میان وی تام کروز را به هر شخصیت دیگری در هالیوود ترجیح می دهد، بازیگری که در دهه ی ۸۰ میلادی برای مدتی با وی رابطه داشت. وی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۳ این مورد گفته است:” من بزرگ ترین عاشقان تاریخ را داشته ام. تام کروز در میان پنج نفر اول قرار داشت. فهرست طولانی نبود اما فهرست خوبی بود”.

وی تام کروز را یک “مرد فوق العاده و دوست داشتنی” توصیف کرده و ادعا نموده که رابطه ی این دو بسیار گرم و عمیق بوده است. وی همچنین گفته که با جن سیمونز خواننده گروه موسیقی KISS نیز رابطه داشته و برخلاف تجارب عاشقانه کوتاه و یک شبه ی سیمونز این بار وی به شدت عاشق شِر شده است. اگر چه وی قبلاً خیلی بی پروا در مورد روابط عاطفی اش صحبت می کرد اما این روزها کمتر در این مورد صحبت می کند و می گوید که هر کسی نمی تواند مرد مورد علاقه ی او باشد.

۲- او با دیوید لترمن دشمنی عمیقی داشته است

اگر چه شِر معمولاً در روابطش با مردان قید و بند زیادی نداشت اما به وضوح از دیوید لترمن اعلام برائت کرده و حتی در یک برنامه ی زنده او را «نامرد» نامید. در طی کنسرتی در مریلند در سال کنونی، وی دشمنی خود را بار دیگر با لترمن عیان کرد. بر اساس ادعاها، لترمن از شِر خواسته بود که در برنامه اش حضور یابد و ۴ سال برای راضی کردن شِر تلاش کرده بود. شِر در این کنسرت در مورد این موضوع چنین گفت:” هزینه ی هتل من ۲۸.۰۰۰ دلار بود و دیو لترمن نیز همیشه از من می خواست که در برنامه اش حضور داشته باشم و من هم گفتم باشه به شرطی که ۲۸.۰۰۰ دلار داشته باشی. آن ها گفتند نه. بعد ناگهان همه چز تغییر کرد و تماس گرفته و رضایت خود را اعلام کردند. تهیه کنندگان گفتند: چرا تا حالا هیج وقت قبول نکرده ای که در این برنامه حضور داشته باشی؟ و من هم گفتم : زیرا لترمن خیلی باهوش و بامزه است اما اگر از اشخاص خوشش نیاید بسیار بیرحم خواهد شد”.

وقتی که شِر بالاخره در این برنامه حضور یافت و اعلام کرد که لترمن هزینه ی سنگین هتل او را پرداخت کرده است لترمن گفت که این موضوع تنها یک حیله بوده است: “اگر فکر می کنی که این برنامه هزینه ی هتل را پرداخت می کند باید بگویم که گولت زده اند”. همچنین شِر در آخرین فصل از این برنامه ی تلویزیونی حاضر شد و گفت:”برای سال های متمادی، همیشه می خواستم یک موضوع را بینمان حل کنم… این چیزی است که واقعاً از عمق وجودم به آن اعتقاد دارم، شوخی نمی کنم، به هیچ عنوان: من واقعاً عاشق تو هستم… ولی تو هنوز [برای من] یک نامرد هستی”.

۳- مادر ۹۱ ساله شِر هنوز زنده و سرحال است

شِر علی رغم رابطه ی پر فراز و نشیب با بچه هایش، مانند همیشه رابطه ی بسیار نزدیکی با مادرش، جورجیا هولت، دارد مادر شِر تاکنون ۶ بار ازدواج کرده و الگوی دخترش به شمار می آید. به گفته ی شِر این دو همواره به هم نزدیک بوده “اما زمانی که جوان بودم خیلی با هم دعوا داشتیم. من بسیار خودسر بودم، من کارهای زیای انجام دادم مانند این که وقتی ۱۱ ساله بودم از خانه فرار کردم. همراه با دوستانم سوار یک قطار شدیم. فقط خیلی ماجراجو بودم اما هیچ وقت بی احترامی نکردم. در مورد سانی کمی با او [مادرم] مشکل داشتم اما مدت زیادی نگذشت که با این موضوع کنار آمد. او همیشه قبل از قضاوت کردن گوش می داد پس همیشه می توانستم با او در مورد روابطم حرف بزنم. او همواره به این نکته تایید داشت که باید با کسی باشم که دوستش دارم”.

به گفته ی شِر مادرش ۹۱ سال سن دارد و علی رغم این که سلامتی اش با مشکلاتی روبروست اما به ندرت دارو مصرف می کند.

۴- او هنوز زخم زندگی با سونی بونو را با خود دارد

مشهورترین رابطه ی عاشقانه شِر به سال های ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۵ و با سونی بونو مربوط می شود. وی در مصاحبه ای با ونیتی فیر در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد که این رابطه چندان هم آسان و بدون مشکل نبوده است. وی گفته که هنوز درد این رابطه را با خود دارد و سونی بونو را «شوهری وحشتناک» توصیه کرده است. وی در این مورد گفته که بونو مانند یک انسان برابر یا یک همسر با وی رفتار نکرده بلکه او را بیشتر “یک مرغ که تخم طلا می گذاشت می دانست تا یک همسر”. وی گفته که در تمام مدت بونو وی را در کنترل داشته و این زندگی ۱۱ ساله مشترک از بسیاری جهات به او صدمه وارد کرده است.

اگر چی وی گفته که درد آن دوران را هنوز با خود دارد اما تاکید کرده که بونو را به خاطر بدرفتاری هایش بخشیده و گفته که حاضر بوده تحت شرایطی در کنار او بماند: این که کارش را بهتر مدیریت می کرد. وی در این باره چنین گفته است:” او را ترک نمی کردم اگر این قدر عرصه را بر من تنگ نمی کرد، این قدر با شدت. او چیزی بسیار بیشتر از شوهر بود، یک شوهر وحشتناک، بلکه یک راهنمای بزرگ، استادی بی بدیل”. این دو در سال ۱۹۶۹ صاحب دختری به نام چستیتی سان بونو شدند که بعدها با نام چَز شناخته شد.سانی بونو در سال ۱۹۹۸ در یک حادثه ی هوایی کشته شد. شِر در این باره نیز گفته است:” وقتی او مرد همه چیز تغییر کرد. به یکباره او دیگر وجود نداشت و این یک درد بسیار بزرگ بود. ازدواج کم اهمیت ترین چیزی بود که ما با هم انجام داده بودیم”.

۵- نشانه هایی از کمبود اعتماد به نفس و افسردگی در او دیده می شود

با زندگی حرفه ای به درازای ۶ دهه، حتی اگر جایزه اسکار و جوایز اسکار و امی را به حساب نیاوریم، او هنوز هم شخصیت محجوبی دارد. باور این موضوع با توجه به این همه موفقیت و اعتباری که وی در این همه سال به آن دست یافته است کمی دشوار است. اما به نظر می رسد که گذر عمر بر او غلبه کرده است. شِر خود در این باره می گوید:” فقط نمی دانم که چظور با سنم کنار بیایم. نمی خواهم این کار را بکنم حتی، اما اگر می خواستم هم نمی دانم چطور. در آینه نگاه می کنم و این بانوی پیر را می بینم که به من خیره شده است. و نمی دانم که چطور او به این جا رسیده است. اگر ۷۰ شمع را روی کیکم بگذارم، مغزم سوت خواهد کشید. می فهمید؟”.

اما بعد مشخص می شود که وی از آن چه که فکر می کنیم هم محجوب تر است وقتی که می گوید:” حقیقتاً هیچ وقت عاشق شِر نبوده ام. تنها چیزی که می دانم این است که نباید تسلیم شد. چیزی بیشتر از این نمی دانم”. شاید این موضوع نشان دهنده ی این باشد که وی تا حدودی دارای نشانه های افسردگی است.

۶- شِر از تغییر جنسیت چَز راضی نیست


چَز که به عنوان یک دختر به دنیا آمده بود در سال های اخیر جنسیت خود را تغییر داده است و گفته که از آن زمان رابطه ی پرتنشی با مادرش داشته است. وی گفته که از همان سنین کودکی دوست داشته که پسر باشد. وی گفته زمانی که در سال ۲۰۰۹ به مادرش گفته که می خواهد جنسیتش را عوض کند با مخالفت و ناراحتی او روبرو شده است و کنار آمدن با این موضوع برای وی به عنوان مادر بسیار سخت بوده است. وی در این باره چنین می گوید:”برای والدین کنار آمدن با این موضوع خیلی سخت است. نوعی سوگواری برای فرزندی است که از دست داده اید و باید با کسی که جایش را گرفته کنار بیایید”.

۷- رابطه رابطه پر تنشی نیز با دیگر پسرش، الیجا، دارد


پسر دوم شِر که الیجا نام دارد احساسات مشابهی در مورد فرزند یک ستاره بودن دارد و هنوز هم در رابطه با مادرش دچار مشکل است. الیجا در این مورد چنین گفته است:” وقتی که در سن ۷ سالگی به مدرسه شبانه روزی می روید سخت است که فکر نکنید شما را دور انداخته اند. اما من در سنی هستم که با این موضوع کنار می آیم زیرا چاره دیگری ندارم. اما من هنوز… این بدین معنی نیست که این کار درست است. هنوز هم انجام این کار اشتباه است”. در هنگام این صحبت ها وی گفت که روابطش با مادرش بسیار پرتنش بوده و ماه ها از آخرین باری که با وی حرف زده است می گذرد. با این وجود گفته که مادرش را دوست دارد و از طرفداران اوست.

۸- او اهل سیاست بوده و از مخالفان ترامپ است


طرفداران شِر به خوبی می دانند که او بسیار سیاسی است. در واقع او در طول دوران رقابت های انتخاباتی از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها حمایت می کرد. اما در سال ۲۰۱۶ در یک کمپین انتخاباتی به شدت از دونالد ترامپ انتقاد کرده و او را گسترش دهنده عقاید نژادپرستانه می دانست. حتی یک بار گفته بود در صورتی که دونالد ترامپ برنده رقابت های انتخاباتی شود این سیاره را ترک خواهد کرد. با این وجود هنوز هم در حساب شبکه های اجتماعی خود هنوز به جمهوری خواهان می پردازد.

۹- او از یک بیماری خاص به نام «خوانش پریشی» رنج می برد


شِر در طی سال ها یک راز را در دل خود حفظ کرده بود و آن این که وی به خوانش پریشی مبتلاست. در مصاحبه ای در سال ۱۹۹۹ وی برای اولین بار از مبارزه ی هر روزه اش با ناتوانی در یادگیری سخن گفت. درواقع وی اعتراف کرد که به خاطر این بیماری نمی تواند نت های موسیقی را بخواند. وی در این باره چنین گفت:” من فقط آن را می شنوم. در مورد شعر اما مشکل خاصی ندارم. به خاطر این مشکل نوعی حافظه ی فتوگرافیک به دست آورده ام می توانم هر چیزی را به راحتی خوانده و در همان بار اول احساس آن را درک کنم”. با این وجود وی خود را «بسیار باهوش» توصیف کرده که همین موضوع باعث شده سال ها در عرصه موسیقی حضور موفق داشته باشد اما گفته که از دوران مدرسه به هیچ عنوان خوشش نمی آمده است.

در مطلبی دیگر با عنوان ««شِر»؛ خواننده سرشناس آمریکایی که در سن ۷۱ سالگی نیز هنوز در دنیای مد و لباس می درخشد» در مورد حضور این ستاره سرشناس دنیای موسیقی در دنیای مد و لباس گفته بودیم که خواندن آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

منبع: nickiswift
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود