۱۰ فیلم ترسناک و دلهره آوری که هیچگاه نباید به تنهایی نگاه کنید

۱۰ فیلم ترسناک و دلهره آوری که هیچگاه نباید به تنهایی نگاه کنید

فیلم ترسناک یکی از ژانرهایی است که به شدت بیننده را درگیر خود می کند و تماشای آن می تواند به یک کابوس وحشتناک تبدیل شود.

گاهی اوقات باید کسی هنگام تماشای فیلمی خاص و بخصوص یک فیلم ترسناک با شما همراه باشد تا شما را به دنیای واقعی و واقعیت های موجود بازگرداند. به عبارت دیگر تعدادی فیلم ترسناک وجود دارد که به هیچ عنوان نباید تنهایی به تماشای آن ها نشست و ما در این مطلب قصد داریم به بررسی برخی از این فیلم ها بپردازیم.

۱- حلقه

فیلم ترسناک

علی رغم این که داستان این فیلم ترسناک عمدتاً بر یک تکنولوژی قدیمی و منسوخ شده تکیه دارد اما داستان اهریمنی فیلم «حلقه» (The Ring) از اولین قسمت در سال ۲۰۰۲ تا به امروز ترسناک تر از قبل شده است. وقتی که فیلم «حلقه» را می بینید مسلماً شما نیز جزو کسانی می شوید که ویدیو مرگبار مذکور را دیده اید و اینجاست که یک دوست و همراه خوب می تواند به کمک شما آمده و با یادآوری این که سامارا کوچولو چندین نفر دیگر را در فهرست مرگ دارد شما را از وحشت بیرون بکشد.

۲- نزول

فیلم ترسناک

همانطور که عنوان فیلم ترسناک «نزول» یا «هبوط» (The Descent) نشان می دهد می خواهیم به سراغ فیلم ترسناکی برویم که ما را به سمت پایین هدایت می کند؛ به درون و به زیر زمین.

این فیلم ترسناک در سال ۲۰۰۵ و در روزگاری که مجموعه فیلم های «اره» (Saw) فرمانروایی می کردند ساخته شد و داستان چند زن را روایت می کند که قصد دارند به درون غاری زیرزمینی در کوهستان آپالاش در کارولینای شمالی بروند. همه چیز خوب پیش می رود و زنان داستان با خوشحالی وسایلشان را جمع کرده و در کلبه ای در جنگل ساکن می شوند. به یاد داشته باشید که در فیلم های ترسناک هیچگاه کلبه ها مکان های خوب و دوست داشتنی برای قهرمانان داستان ها نبوده اند.

زمانی که آن ها وارد غار شده و راه خروجی نمی یابند رفته رفته اوضاع ترسناک می شود. گرفتار در تاریکی و در میان موجودات شبه انسانی که به شدت تشنه گوشت و خون انسان هستند، این زنان برای پیدا کردن مسیر خروجی از این غار تلاش می کنند. فیلم «نزول» بسیار تاریک و ترسناک است و صحنه های پایانی فیلم و پیچشی که در داستان شکل می گیرد شما را چنان در ترس و وحشت فرو می برد که تماشای آن نیز مانند رفتن به درون غار برایتان سخت شده و باید حتما کسی همراهتان باشد.

۳- زن سیاهپوش

فیلم ترسناک

در فیلم ترسناک تاریخی «زن سیاهپوش» (The Woman in Black) دانیل رادکلیف نقش یک وکیل مدافع کم سن و سال را بازی می کند که رازی خوفناک را کشف می کند که در آن یک روح انتقام جو با هدیه ای خیالی، کودکان را به سمت خودکشی سوق می دهد. این فیلم هیچ شباهتی به فیلم های قدیمی در مورد خانه های جن زده و نفرین شده ندارد که شما را برای مدتی سرگرم نماید بلکه با تماشای این فیلم از هر گونه صدایی مانند باز شدن در یا افتادن شیئی کوچک در آشپزخانه به شدت دچار ترس شده و منتظر رخداد خوفناکی خواهید شد. اگر هم به اسباب بازی علاقه دارید ، پس از تماشای این فیلم دیگر نمی توانید دید و نگاه سابق را به مجموعه اسباب بازی هایتان داشته باشیدو بعد از تماشای این فیلم هر گونه سایه ای شما را خواهد ترساند پس بهتر است این فیلم را به تنهایی تماشا نکنید.

۴- بابادوک

فیلم ترسناک

فیلم ترسناک «بابادوک» (The Babadook) با نام جالب و داستان عجیب و غریبش اولین پروژه کارگردانی جنیفر کنت است و داستان زن و پسربچه اش را روایت می کند که گرفتار یک هیولای مشهور داستانی به نام آقای بابادوک شده اند که اگر کسی وجود او را منکر شود با چندین قتل وجود خود را ثابت خواهد کرد. بعد از چندین مورد تشنج تب دار، توهمات خطرناک، بیدار ماندن در تاریکی و حمله های دیوانه وار که همگی توسط بابادوک هدایت می شوند، این زن و پسرش تصمیم می گیرند که یک بار برای همیشه، این هیولای مرگبار را از بین ببرند.

اگر چه تلاش های اولیه این دو ظاهراً بی نتیجه است اما تلاش های این دو در ادامه باعث می شود که بیننده بیش از پیش استرس بازیگران را حس کرده و در حالی که چشم به صفحه نمایش دارد ناخن های خود را تا استخوان بجود. علاوه بر این فیلم دارای بن مایه های غیرترسناکی مانند تابوهایی است که در باور والدین است و دلگیری که مادر و فرزند نسبت به یکدیگر دارند. شاید بتوان با قطعیت گفت که فیلم «بابادوک» ترسناک ترین فیلمی است که در سال های اخیر ساخته شده و حتی منتقدان نیز تاثیر آن را بر تماشاگر تایید کرده اند. بسیاری از منتقدان به افرادی که قصد تماشای این فیلم را دارند توصیه کرده اند که به تنهایی به تماشای آن ننشینند. بدون شک هنگام تماشای این فیلم به همراهی نیاز خواهید داشت که به یکباره برای فرار از ترس به او پناه برده و دستش را بفشارید.

۵- نفس نکش

فیلم ترسناک

فیلم ترسناک «نفس نکش» (Don’t Breathe) ساخته فید آلوارز داستان سه نوجوان کلاهبردار را روایت می کنند که قصد دارند از خانه یک مرد ظاهراً نابینا دزدی کنند و خیلی زود متوجه می شوند این مرد آنطور که فکر می کرده اند هدف آسانی برای دزدی نیست. خیلی زود ورق بر می گردد و سه نوجوانی که قرار بود سرقتی آسان را انجام دهند خود را در خانه ای عجیب و غریب و تاریک می یابند که کوچک ترین صدایی، حتی یک سرفه یا قدم اشتباه باعث می شود که قاتل بیرحم داستان به سراغ آن ها بیاید.

کارگردان موفق شده این تنش و وحشت را در تمامی طول داستان حفظ نماید و این چیزی است که حضور یک دوست در کنار شما هنگام تماشای این فیلم را ضروری می سازد. علاوه بر این داشتن دو دست اضافی برای جویدن ناخن های آن ها در هنگام تماشای این فیلم ضروری خواهد بود زیرا تجربه نشان داده یک جفت دست کافی نخواهد بود!

۶- شبح

فیلم ترسناک

۳۵ سال پس از اکران اولیه، هنوز هم فیلم ترسناک «شبح» یا «روح» (Poltergeist) نماد ترس و وحشت سینما است: اشباحی که روی صفحه تلویزیون حرکت می کنند، درخت های آدمخواری که بیرون از پنجره در کمین نشسته اند، دلقک های بدذاتی که زیر تخت قایم شده اند و دریچه ای به دنیای دیگر که گاهی اوقات در کمد لباس شما ظاهر می شود. مهم نیست که چه مدت از تماشای این فیلم برای اولین بار می گذرد و با دیدن یک خانه قدیمی در گوشه کنار شهر ناخودآگاه به فکر فرو خواهید رفت که شاید تهدیداتی آن-جهانی در این خانه در کمین شما نشسته اند. اگر کسی هنگام تماشای این فیلم در کنار شما نباشد بدون شک با شنیدن جمله ی «اونا اینجااااان!» نخواهید توانست جلوی جیغ کشیدن خود را بگیرید.

۷- تعقیب می کند

فیلم ترسناک

فیلم ترسناک و تحسین شده «تعقیب می کند» (It Follows) از آن دسته فیلم های ترسناک است که داستانی جدید و هوشمندانه را بازگو می نماید که هیچ شباهتی با داستان های دیگر این ژانر ندارد. این فیلم با بن مایه های فراطبیعی و روانشناسانه در یک محیط حاشیه شهری، به جای خونریزی ها و کشتارهای فراوان، بیننده را با حس دلهره همیشگی و در کمین بودن سرنوشتی تلخ که از آن اطلاع دارید در ترس و وحشت فرو می برد. این فیلم داستان سه نوجوان را روایت می کند که می دانند چیزی، کسی، هویتی مرگبار در تعقیب آن هاست و دیر یا زود جان آن ها را خواهد گرفت. بعد از تماشای این فیلم دیگر با کوچک ترین صدای پایی در پشت سرتان بازگشته و با ترس نگاه خواهید کرد. این فیلم شما را به شک خواهد انداخت، با تماشایش عرق خواهید کرد و در نهایت صحنه های پایانی فیلم برای همیشه شما را همراهی خواهد نمود.

۸- بازی های مسخره

فیلم ترسناک

تنها چیزی که می تواند ترسناک تر از متجاوزانی ماسک به صورت باشد که به زور وارد خانه شما شده اند، متجاوزان به عنفی است که بدون ماسک وارد خانه شما شده باشند و آن هم با دلایلی کاملاً مشخص و قابل درک و این دقیقاً همان چیزی است که فیلم «بازی های مسخره» (Funny Games) ساخته میشاییل هانکه را از همان ابتدا به یک فیلم ترسناک دلهره آور تبدیل می کند. اگر چه فیلم پایانی غیرمنتظره و پیام هایی جالب دارد اما تماشای آن در کنار چند نفر که به فیلم ترسناک علاقمند باشند باعث می شود که احساساتتان را کنار گذاشته و از زیبایی هنرمندانه داستان لذت ببرید.

۹- تعقیب گر

فیلم ترسناک

فیلم های تریلر همواره قصد دارند با داستانی واقعی یا الهام از اتفاقی که در واقعیت رخ داده شما را تا مغز استخوان دچار ترس و وحشت کنند و در این میان هیچ فیلم ترسناکی را نمی توان با فیلم ترسناک کره ای «تعقیب گر» (The Chaser) ساخته سال ۲۰۰۸ مقایسه کرد که بر اساس زندگی واقعی یک قاتل سریالی به نام یو یونگ چول ساخته شده است. یک افسر پلیس سابق و هرزه که اکنون به کارهای خلاف روی آورده، کارهای غیر اخلاقی خود را برای مدت کوتاهی کنار گذاشته و برای یافتن بدهکارانی که مدت کوتاهی قبل از پرداخت بدهی های خود به او ناپدید می شوند به سراغ روش های قدیمی پلیسی خود می رود.

در حالی که وی به شدت تحت فشار مالی قرار داشته و سرنخ های متعددی در اطراف او قرار دارد در می یابد که پای یک مشتری روان پریش و تشنه خون در میان است. این فیلم با ترکیب کردن تعلیق داستان قاتل های سریالی، مناظر نئو نوآر شهر سئول و اتفاقات خطرناکی که هر لحظه باید منتظر وقوع آنها باشید فضایی از هیچان، ترس و لذت را برای شما ایجاد خواهد کرد. با نزدیک شدن فیلم به دقایق پایانی داستان به یک نفر همراه نیاز خواهید داشت که همراه با شما از سر خشم بر سر کارگردان فیلم فریاد زده و نفری دیگر که سعی کند تپش قلب شما را در حد نرمال قرار دهد.

۱۰- رهایی

فیلم ترسناک

در فیلم ترسناک و کلاسیک «رهایی» (Deliverance) با بازی جان وویت و برت رینولدز در دورانی که این دو بازیگرانی پرکار و مشهور بودند، یک سفر دوستانه در طول رودخانه با قایق به تلاشی جانکاه برای زنده ماندن تبدیل می شود. این فیلم نامزد دریافت چندین جایزه اسکار شد که نشان می دهد این فیلم از جهات مختلف فیلمی قابل توجه و قوی است. با این وجود صحنه های ترسناک فیلم چنان شما را در وحشت فرو می برند که بهتر است هنگام تماشای آن تنها نباشید.

اگر به ژانر وحشت یا فیلم های ترسناک علاقه دارید بدون شک از خواندن مقالات زیر لذت خواهید برد.

هنگام تماشای فیلم ترسناک چه اتفاقاتی در بدن شما رخ می دهد؟

۱۴ فیلم ترسناک مربوط به موجودات فضایی که دیدنشان خواب را از شما خواهد گرفت

۱۷ فیلم ترسناکی که بر اساس داستان های واقعی ساخته شده اند

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۱۷ از نگاه منتقدان

فیلم های فوق العاده ترسناکی که بیش از یک بار تحمل تماشای آن ها را ندارید

منبع: looper
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۸۳ نظر

ورود

 • سیامک بهمن ۳, ۱۳۹۶

  فیلم های ترسناک زیادی دیدم ولی از این ده تا باید بگم که هیچ کدوم ارزش نگاه کردن رو ندارن چون به شدت بی محتوا و تکراری هستند تنها فیلمی که تونست واقعا حس ترسو ایجاد کنه فیلم جن گیری ۱ و ۲ بود که با کارگردانی عالی جیمس وان اون حس تنهایی و ترسو تو بیننده ایجاد میکرد

  • Razìiii خرداد ۲۹, ۱۳۹۷

   ?

  • Reza8a مرداد ۲۱, ۱۳۹۷

   خب اولن که جنگیر رو اصن جیمز وان کارگردانی نکرده خسته نباشی
   دومن که هرکی از جنگیر ۲ ترسیده باشه باید یه روانپزشک ببینه
   سومن حس تنهایی هرجا باشه تو جنگیر ۲ نیست شب شمام بخیر

   • Mohammad Mousavi مهر ۲۲, ۱۳۹۷

    منظورشون از جنگیری فیلم احضار ۱و۲ بود – یا همون کانجرینگ

    • K.s شهریور ۲۱, ۱۳۹۹

     سلام دوستان محترم من ۳،۴ سال پیش یه سریال امریکایی دیدم که هیجانی و معمایی بود داستان درمورد یه جور بیماری بود که افراد میگرفتن، و هر وقت که عصبانی میشدن یا هر وقت که دلشون می خواست صورتشون حالت زامبی مانند پیدا می کرد و رفتار هاشون خیلی خشن و وحشتناک میشد،اخر سریال یادم نیست اما داستانش کم و بیش یادم هسته که براتون گفتم اگه کسی اسم سریال رو میدونه بهم بگه،خیلی ممنونم،کسی اگه این سریال رو دیده لطف کنه اسمش رو بگه ممنون میشم،باتشکر

     • بی نام اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰

      گریم هست اسمش

   • نوید خرداد ۶, ۱۳۹۸

    فکر کنم منظورش The Conjuring بود

   • رف شهریور ۶, ۱۳۹۸

    الان مثلا خیلی حاظرجواب بودی

  • امیر آبان ۲۳, ۱۳۹۷

   دوست عزیز، فیلم نفس نکش ، حلقه ، زن سیاهپوش فیلمای واقعا خوبی هستن
   حلقه و زن سیاهپوش ترسناک ولی نفس نکش هیجانی و نفسگیره

  • مهفام دی ۲۰, ۱۳۹۸

   فیلم موروثی و نفس نکش خیلی قشنگ هستن

  • الینا اراکلیان فروردین ۴, ۱۳۹۹

   فیلم نزول یا decent قسمت اول واقعا عالیه.و فیلمی رو معرفی میکنم که کلا جن گیری البته اسمه واصلیش تسخیر یا همون کانجورینگ هستش رو از یادتون بره،اول جن گیری امیلی رز بر اساس واقعیته.دومی تسخیر هانا گریس.این فیلم هارو ببینینو لذت ببرین

  • Sanam خرداد ۲۷, ۱۴۰۰

   بنظرم هزار توی انسانی رو ببیم

 • Ali Khalili بهمن ۴, ۱۳۹۶

  و دیگر هیچdont breathe

  • بهرام روشنی آذر ۱۴, ۱۳۹۷

   کجای ای فیلم مضحک واقعا شما رو ترسوند؟
   بیشتر شبیه یک فیلم دانشجویی بود که چند تا محصل با هندی کم ساخختن

 • 3-aman so بهمن ۵, ۱۳۹۶

  حلقه نسخه آمریکاییش بود ک سال ۲۰۰۲ اومد، اگه بخوایم نسخه اصلی و ژاپنیش و بگیم سال ۱۹۹۸ با اسم ringu اومد

 • ناز اسفند ۲۸, ۱۳۹۶

  واقعا که ، فکر نکنم خودتون اصلا این فیلم ها را دیده باشین و مطالب تون حتما کپیه از تیلیغات این فیلم ها ، من چند تا از این فیلم ها را دیدم و اصلا ترسناک هم نبود ، مثلا کجای کار بازیگر هری پاتر ( زن سیاه پوش ) ترس داشت ؟؟؟ الان موسیقی را از روی فیلم برداری فیلم کاملا لوس و بی اثر میشه میشه تازه موسیقیش هم چنگی بدل نمیزنه ؛ درحالیکه قبلا ها تصاویر هم ترس به بیننده القا میکرد و شاید من بچه بودم که میترسیدم ، چون الان دوباره فیلم طالع نحس را که دیدم بنظرم خیلی بدوی اومد , در ضمن فیلم های کشت و کشتار مثل اره در هم ضمره فیلم های ترسناک به حساب نمی یاد ؛ بهتره یک گروه بندی به فیلم ها اضافه بشه برای فیلم های چیپی مثل اره

 • elnaz خرداد ۳۱, ۱۳۹۷

  من فیلم ترسناک زیاد میبینم از همه قشنگ تر سری کامل اره بود و همینطور جن گیر۱ بعد از اون انابل بقیه دیگه هیچی

  • Kian بهمن ۲۳, ۱۳۹۷

   فیلم هایى که گذاشتین از سر لیست تا اخرش چرت بود فقط فیلم کانجورینگ(احضار)وفیلم اره ١ و اره مسابقه نهایى من بیشتر فیلم هاى ترسناک جهان رو دیدم و بین همشون فقط این ستا

   • حتما نفس نکش و بابادوک رو ببین دی ۳, ۱۳۹۹

    من وقتی هفت سالم بود فیلم نفس نکش زو دیرم.. یعنی این فیلم رو اکر نبینید نصف عمرتون به فناست، به حدی نفس‌گیر و جذابه که حتی پدرم هم تا انتهای فیلم مات مونده بود، چرا که اول دزد ها گمون میکردن چون مرد نابیناست کارشون خیلی راجته در صورتی که اینطدر نیست و اون مرد واقعا بی‌رحمه.. حتی یه سری زن رو هم زندانی میکرد بجای زنش تا براش…

 • Maryam تیر ۱۴, ۱۳۹۷

  هیچ فیلمیsinisterنمیشه اگه واقعا فیلم ترسناک میخواین حتما نگاش کنین

 • علی تیر ۱۹, ۱۳۹۷

  گاراج چط

 • زحل مرداد ۲۴, ۱۳۹۷

  فیلم های اره ترسناک نیستن حال بهم زنن بیشنر من خودم هر فیلمی دیدم نترسیدم ولی شاتر و کینه ۲ واقعا ترسناک بودن کانجرینگ ۱ هم بد نبود

 • فرشید مرداد ۲۷, ۱۳۹۷

  فیلم House of Wax
  برای من ترسناک بود دیدنش توصیه نمیشه !

  • مهفام دی ۲۰, ۱۳۹۸

   واقعا خانه مومی قشنگ و البته ترسناکه

 • Emily macgonagal شهریور ۲۸, ۱۳۹۷

  من این فیلم هارو دوست داشتم ولی بجز فیلم های حلقه و نزول و نفس نکش و بابادوک بقیه فیلم ها توی دسته ترسناک قرار نمیگیره. خیلی فیلم های ترسناک دیگه ای هستن که دیدنشون به اینا ارجعیت داره مثل: lights out , rings ,paranormal activity’s , silent hill , the others ,white noise, ,omen,Annabelle:creation , it

 • احمد مهر ۲۷, ۱۳۹۷

  بریم موش و گربه ببینیم بهتر از اینایه به اینا میگید ترسناک??

 • lpsk مهر ۲۹, ۱۳۹۷

  فیلم ترسناک فقط شب بیست و نهم.فیلم قدیمیه دهه ۵۰ سینمای خودمونه

  • کیا آذر ۱۶, ۱۳۹۷

   سلام به همه دوستان . اصولا در عصر حاضر فیلمی میتونه شمارو برسونه که اولا شما نتونی ادامه فیلم رو حدس بزنی دوم اغراق در جلوه های ویژه نشده باشه سوم حذف موسیقی حداکثر ۳۰ درصد از لذت فیلم کم کنه چهارم و از همه مهمتر : زمانی که شما یه فیلم رو میبینی اتوماتیک با فیلم همزاد پنداری میکنی / زامبی کجاست کی از زامبی تاحالا ترسیده کی احتمال میده گیر تو نقش مثبت فیلم saw قرار بگیره !! ولی امروز دسته فیلم هایی که از جن و روح اونم با اغراق قابل هضم ساخته میشن بیشتر میتونه تو همزادپنداری شما نقش داشته باشه . خواب های آشفته و کابوس و اندکی حرکت اشیا و خبر های عجیب و کلا شرایطی که شما خودتو بتونی بذاری جای هنرپیشه و ۲ هفته ترس تو جونت باشه . فیلم زیاد دیدم . بیشتر این فیلم ها مهیج هستن . هیجان صدا گریم و …. رو برای ۱.۵ ساعت القا میکنن و ۲ ساعت بعد یادت میره . فیلم اونیه که ۱ هفته فکرت درگیر مستندات فیلم باشه . ممنون از دوستان گلم .

   • هنگامه خرداد ۱۶, ۱۳۹۸

    خب حداقل چند مورد معرفی می کردید

   • الینا اراکلیان فروردین ۴, ۱۳۹۹

    اینهمه کلمه قلمبه گفتی حداقل اسمه دوتا فیلمو میبردی استفاده میکردیم یه لحظه فکر ردم دارم روزنامه میخونم.قوزمیت.اه

  • دقیقا، والسلام دی ۲۵, ۱۳۹۷

   ۲۰

 • fawty آبان ۱۶, ۱۳۹۷

  هیچ فیلمی اونقدر ترسناک نیست که ادم خیلی بترسه ولی مهم اینه که تو ژانر ترسناک قرار میگیرن dont breath هم خیلی فیلم قشنگیه

 • سینا آبان ۲۴, ۱۳۹۷

  من نمیدونم اینا واقعا ترسناک نیستن یا ما نمیترسیم.موضوع اینه که من از قتل های وحشتناک فیلم های ترسناک حسابی لذت میبرم.فیلما واقعا ترسناک نیستن بلکه برای یک لحظه میترسانند و بیشتر اعصاب خراب کن هستن.
  از نمونه فیلمای اره،کابوس در خیابان الم و… فقط دلخوشی و خنده مضحک نصیبتون میشه.
  میخوام یه فیلم کوتاه که دیدنش توصیه نمیشه بهتون معرفی کنم.حتی تو آپارات هم هست.اسمش The Surgery هست.میتونین با دیدن این فیلم وحشتناک(البته اگه دل سنگ نداشته باشین)اعصابتون رو خط خطی کنین.

 • آشنا آذر ۲۸, ۱۳۹۷

  دوست دارم فیلمای مورد علاقمو بهتون معرفی کنم شاید خوشتون بیاد : , the boy, grave encounters, Raaz, The Hunting,Marrowbone, siccin, ,wolf creek,1408,IT, فیلمای ترسناک ترکی رو به شدت بیشنهاد می کنم البته واسه کسی که زبان ترکی یا انکلیسیش خوب باشه

  • رضوان دی ۱۲, ۱۳۹۷

   مگه فیلم پسر اومده ؟؟؟؟

   • ۱۲۳۴ اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸

    فیلم the boy میشه گفت بد نبود اما خیلی هم چنگی به دل نمی زنه چون‌ وقتی تموم میشه دیگه ترسناک نیست حداقل برای من که اینطوری بود

 • Mohammadreza دی ۵, ۱۳۹۷

  تتها فیلمی که واقعا ترسیدم کانجورینگ ۲ ، آنابل آفرینش

 • Reza.kh دی ۲۰, ۱۳۹۷

  هیچ کدوم از این فیلم ها ترسناک نیستن.
  فیلم های ترسناک فیلم هایی هستن که محتوا و بازیگران اون درگیر یکی از عوامل شیطانی باشن مثل طلسم و تسخیر توسط نیرو های ماورائی.
  من بهتون فیلم Dab6 رو پیشنهاد میکنم که یک فیلم ترکیه ای هست و به همراه زیر نویس که نشون میده بعضی افراد با دست به دامن شدن شیطان و بعضی اجنه میخوان با کسای دیگه رقابت کنن و در نتیجه خودشون هم قربانی بازی کثیفی میشن که راه انداختن…

  • مهرداد اسفند ۱۸, ۱۳۹۸

   Dabbe
   ۱ تا ۶
   ترسناکترین فیلم هایی هستن ک تا ب حال دیدم . بقیش وقت تلف کردنه

 • Kord boy دی ۲۱, ۱۳۹۷

  والا به خدا این فیلم ها اصلا ترسناک نیستن
  به فیلمی میگن ترسناک که تا یه هفته ادم همش صحنه های فیلم جلوی چشماش باشه نه اینکه نیم ساعت بعد دیدن یادش بره چی دیده

  • مهفام دی ۲۰, ۱۳۹۸

   فیلم خانه مومی یتیم و سجین ۳ خیلی جالب و ترسناکن

 • رسول دی ۲۱, ۱۳۹۷

  اینا همش بچه بازیه
  برید اینارو نگاه کنید
  Siccin 12345
  Dabbe123456
  Magi
  Somum
  فیلمای ترکیه ای ترسناک نظیر ندارن

  • میلاد دی ۱۸, ۱۳۹۸

   این فیلم ترکیه ای ها که اسم بردی واقعا عالی هستن?

  • مهرداد اسفند ۱۸, ۱۳۹۸

   بله . فیلم های ترسناک خلاصه میشن توی این۱۱ تا فیلم
   و تمام .

 • pej دی ۲۴, ۱۳۹۷

  سلام من دنبال یه فیلم هستم حدود ۷-۸ سال پیش فکر کنم صحنه هاش رو دیدم چیزی که ازش یادمه یه دختری توی شب یا توی یه جایی مثل بادجه های تلفن یا خودپرداز مثل شهر نت بانک شهر از نظر شکلی میگم پناه اورده بود و اصلا جرات نمیکرد خارج بشه چون یه قاتلی بیرون بود که هر کسی ازونجا بیرون میومد یا میخواست سمت ماشین فرار کنه میکشت…اسم این فیلم چیه؟

 • ramon بهمن ۱۰, ۱۳۹۷

  خنده دار بود چرا واقعا چرا

 • نرگس بهمن ۱۵, ۱۳۹۷

  سلام،یه فیلم بود که زندگیه یه پدر و پسر که تو مرده شورخونه کارمیکردنو روایت میکرد،بعد یه روز که مرده میشورن اون دختر جنی بوده و ..

  • mjk بهمن ۲۷, ۱۳۹۷

   (کالبد شکافی)
   autospy
   فوق العده ترسناک بود
   rec2
   ۱۴۰۸
   هم بی نظیرن
   وقتتون برای این ۱۰ فیلم بالا هدر ندین

  • مهدی تیر ۲۰, ۱۳۹۹

   کالبد شکافی جین دو و،سری فیلم های جیمز ون

 • نازنین بهمن ۲۱, ۱۳۹۷

  بقیه فیلما رو نمیدونم چون ندیدمشون. ولی بابادوک اصلا ترسناک نیست… یه سری گرافیکای مسخره داره

 • كيان بهمن ۲۳, ۱۳۹۷

  من کل فیلم هاى ترسناک جهان به جوز اونایى که هنوز اکران نشدن و دیدم و فقط فیلم هاى احضار ،جن گیر،اره مرحله ى نهایى،کابوس در خیابان الم

 • negin اسفند ۸, ۱۳۹۷

  دوستان عزیز اینقدر چرت و پرت نگین من همش ۱۲ سالمه و همهی این فیلمارو تنهایی دیدم البته ب جز نفس نکش اصلا ترسناک نبودن ک ولی من پیشنهاد میکنم فیلم نفس نکشو ببینید خیلی خوبه

 • Sajjad اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸

  سلام دوستان من ی فیلم ۷ یا ۸ سال پیش دیدم ترسناک بود اسمش یادم نیست فیلم درباره ی زن و شوهری هستش ک ی بچه از یتیم خونه میارن بزرگ کنن و لی بچه روح شیطان درونش بود ب قولی ی جور قاتل شیطانی بود زن شوهر خبر ندارن اما کم کم شک میکنن و ادامه فیلم ک یادم نیست فیلمش قشنگه کسی فیلم رو دیده یا اسم فیلم رو میدونه بگه ممنون میشم ادمین جان شما میدونی کدوم فیلم هستش اسمش رو بگی ممنونت میشم هرکی میدونه اسم فیلم رو بگه تشکر

  • amin اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸

   orphan 2009

  • فروغ خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

   همون فیلمه که آخرش زنه با ماشین میفته تو دریا ؟

  • مهفام دی ۲۰, ۱۳۹۸

   فیلم اسمش یتیم هست
   واقعا قشنگه

 • مهدي خرداد ۲۱, ۱۳۹۸

  فیلم نفس نکش ترسناک نیست هیجان داره اما خداییش ترسناک نیست

 • نفس تیر ۴, ۱۳۹۸

  سلام من سال۹۱یه فیلم دیدم‌که چند نفر بخاطر سرما و برف وسط راه میرن تو یه ساختمون و اونجا هر کدوم به شکل های بدی کشته میشن بدست چن تا دیوونه.کسی اسم این فیلمو میدونه؟

  • tina تیر ۲۲, ۱۳۹۸

   wrong turn

   • Ali.. مهر ۱۸, ۱۳۹۹

    یه فیلم بود که راجب یه خونه سیاه بود و عده زیادی پبام میگرفتن که برن داخلش و اگه بتونن سه تا اتاق رو رد کنن جایزه ای میبرن.نال همین دو سه سال اخیر.کسی اسمشو میدونه؟

 • آرش مرداد ۵, ۱۳۹۸

  سلام من قبلا یه فیلمی دیدم ک چن تا جوون (دخترو پسر) میرن تو یه کلبه ای تو جنگل بعد یه مردی ک مرده بود شیطان میره تو جسمش میره ک اهالی کلبه رو بکشه آخراشم یادمه با ماشین فرار میکردن شخصیت اصلی فیلمم ی دختره مو بلوند بود خیلی فیلم خوبی بود هر چقد گشتم پیداش نکردم کسی میدونه اسمش چیه؟

 • shima مرداد ۱۰, ۱۳۹۸

  سلام من چند سال پیش یه فیلم دیدم ولی اسم فیلمه یادم نیست..داستانشم چندتا دوستن که یه بازی میگیرن بعد اگه تو اون بازی به هرشکلی میمردن در واقعیتم همونجوری میمردن بازیش راجب یه زن بود که داخل برج بود اگه کسی این فیلمو دیده لطفا بگه اسمشو

 • Mahdi آذر ۱۰, ۱۳۹۸

  لیست عجیب غریبیه descent عالیه یه روند عالی که شمارو تو حالت کلاستوفوبیا مواجه میکنه و هرچی شخصیت ها جلو میرن متوجه میشین که دارن بیشترداخل غار میرن تا خارج بشن.
  it follows هم داستان جالبی داره که حس ذاتی که یک نفر داره شمارو همیشه دنبال میکنه رو زنده میکنه
  به شخصه از فیلم های کانجورینگ و ماوراالطبیعه ای خوشم نمیاد مگر اینکه شما به این چیز ها باور داشته باشینکه ماشالا تو کشور ما همه با این باور ها بزرگ میشن

 • پویا آذر ۱۱, ۱۳۹۸

  ببینید فیلمای ترسناک دو ستن یسریاشون چندشن و یسریا ترسناک من خیلی از فیلمارو دیدم اکثرا ترسناک نیستن ولی ترسناک فقط انابل ۲۲ سالم بود تو سربازی ۱۸ نفر تو اسایشگاه نصفه شب داشتیم میدیدم من دستشویی ده متر ازم فاصله داشت جرات نکردم برم
  و تا مدتها همیشه ذهنم درگیر عروسک انابل بود و همین الانشم از عروسکه میترسم هر کی ببینه میفهمه من چی می گم

  • reza اسفند ۷, ۱۳۹۹

   حاجی خیالت راحت عروسک انابل تا یه مدت دزدیده شده بود یا گمشده بود!!! معلوم نیست بعضی ها میگن اونیکه الان هست قلابیه واصلیه معلوم نیست کجاست!!!!!!

 • الهه دی ۲۸, ۱۳۹۸

  سلام دوستان من یه فیلم ترسناک دیدم توی بیمارستان هرچی اتفاق میفتاد دختره تودفترش میکشید جن زده شده بود دختره عین رینگ و تقریبا راهنمایی کنید

 • ALI فروردین ۲, ۱۳۹۹

  اینایی ک شما نوشتی از پلنگ صورتی وتام وجری الهام گرفتن درست کپیه ایناس.
  اگه کسی واقعا دنبال فیلم ترسناکه سرشو با همینا گرم کنه.یک++کانجورینگ یک و دو…دوم+++سری دابه فقط از قسمت سوم به بعد…و سوم+++سری سیجین .دومی و سومی مال ساخت ترکیه س.و چون بیشتر شبیه ما ایرانیاس راحتتر غرق فیلم میشی.اصلا دوبلشو نگا نکنین زبان اصلی زیرنویس.یاعلی

 • K.s شهریور ۲۱, ۱۳۹۹

  منکه همه این ده تا فیلمی که این بالا گفته رو دیدم همشون رو هم تنها دیدم،فقط نزول خوبه و حلقه بقیه که اصلا ترسی نداره،مخصوصا بابادوک و بازی های مسخره،شبح که خیلی مسخره است و هیچ ترسی نداره،
  من خودم فیلم ترسناک زیاد دیدم و از فیلم های شاتر ،اره،قبرستان حیوانات خانگی و ستون فقرات شیطان خیلی فیلم های قشنگی اند توصیه می کنم حتما نگاه کنید…..

 • Ali.. مهر ۱۸, ۱۳۹۹

  یه فیلم بود که راجب یه خونه سیاه بود و عده زیادی پبام میگرفتن که برن داخلش و اگه بتونن سه تا اتاق رو رد کنن جایزه ای میبرن.نال همین دو سه سال اخیر.کسی اسمشو میدونه؟

 • کهربا دی ۳, ۱۳۹۹

  من وقتی هفت سالم بود فیلم نفس نکش زو دیرم.. یعنی این فیلم رو اکر نبینید نصف عمرتون به فناست، به حدی نفس‌گیر و جذابه که حتی پدرم هم تا انتهای فیلم مات مونده بود، چرا که اول دزد ها گمون میکردن چون مرد نابیناست کارشون خیلی راجته در صورتی که اینطدر نیست و اون مرد واقعا بی‌رحمه.. حتی یه سری زن رو هم زندانی میکرد بجای زنش تا براش…

 • ناشناس بهمن ۲۱, ۱۳۹۹

  بابا دوک و حلقه رو تو کودکی دیدم حتی سه قسمت حلقه رو دیده ام انقدر هم ترسناک نبود ولی به نظر ترسناک ترین فیلم هایی که تاحالا دیدم دابه و کینه ۲ بود لطفا اونا رو هم تو لیست تون قرار بدید

 • ناشناس بهمن ۲۱, ۱۳۹۹

  من درسته سن کمی ندارم اما از بچگی فیلم های ترسناک زیادی دیدم و فیلم ترسناک خوراکمه میخوام اسم چند تا فیلم هایی که تا حالا دیدم رو براتون بگم ?بابا دوک? انابل? پیچ اشتباه ?قبرستان حیوانات خانگی? دابه ?اتاق فرار? کینه? ممکن است شیطان سراغ ت بیاید? نفرین لیورونا ?چاکی ?بازی بچگانه? حلقه ?بقیه شو هم میگم

 • ناشناس بهمن ۲۱, ۱۳۹۹

  منظورم اینه سنم کمه

 • ناشناس بهمن ۲۱, ۱۳۹۹

  و البته فیلم های دو خواهر ?کلبه وحشت ?ایت? مرد نامرئی? یک مکان ساکت? ما ?

 • armin اسفند ۷, ۱۳۹۹

  اقا اولأ این فیلم ها برای خارجی ها ترسناکه واسه ایرانی ها مفت نمی ارزه دومأ فیلم احضار که ایرانی ها ساختن از اینا ترسناک تره درسته سریالی قسمت اول داشتم نگا می کردم که اخر قسمت اول اصل ترسو دیدم

 • Ali اردیبهشت ۳, ۱۴۰۰

  دوستان سلام من یه فیلمی دیدم حدودا ۱۱ ساله پیش الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم اسمشو یادم رفته یه فیلم خارجیه تقرییا مرموز ترسناک بود داستانش هم این بود چند نفر دانشجو هستند باهم فکر کنم دریک خانه زندگی میکنند یک شب اتفاقات عجیبی می افته و میتونم بگم جن یاارواح میان اونجا یکی از همون دانشجوها که نقش اول داستان هم هست اسمش الکس هستش که یه دختره باموهای قهوه ای دوستان ازتون خواهش میکنم اگر اسم فیلم رو میدونید راهنمئیم کنید ممنون.

 • Ali اردیبهشت ۳, ۱۴۰۰

  دوستان سلام من یه فیلمی دیدم حدودا ۱۱ ساله پیش الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم اسمشو یادم رفته یه فیلم خارجیه تقرییا مرموز ترسناک بود داستانش هم این بود چند نفر دانشجو هستند باهم فکر کنم دریک خانه زندگی میکنند یک شب اتفاقات عجیبی می افته و میتونم بگم جن یاارواح میان اونجا یکی از همون دانشجوها که نقش اول داستان هم هست اسمش الکس هستش که یه دختره باموهای قهوه ای دوستان ازتون خواهش میکنم اگر اسم فیلم رو میدونید راهنمئیم کنیدمچکرم

 • Ali اردیبهشت ۳, ۱۴۰۰

  دوستان سلام من یه فیلمی دیدم حدودا ۱۱ ساله پیش الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم اسمشو یادم رفته یه فیلم خارجیه تقرییا مرموز ترسناک بود داستانش هم این بود چند نفر دانشجو هستند باهم فکر کنم دریک خانه زندگی میکنند یک شب اتفاقات عجیبی می افته و میتونم بگم جن یاارواح میان اونجا یکی از همون دانشجوها که نقش اول داستان هم هست اسمش الکس هستش که یه دختره باموهای قهوه ای دوستان ازتون خواهش میکنم اگر اسم فیلم رو میدونید راهنمئیم کنیدمچکرم ازهمتون

 • رز فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  زن سیاه پوش خیلی خیلی فیلم مسخره یه

 • Alfered01 شهریور ۶, ۱۴۰۱

  باسلام خدمت همه دوستان…
  چندسال پیش یک فیلم ترسناک دیدم که درسکانس آغازینش،چندتاشوالیه دنبال موجودی بودن توجنگل وباید سرش رو قطع میکردن وداخل یک جعبه حبس میکردن.و…!
  کسی اسم این فیلم رومیدونه؟؟
  ممنون از همه.