اینستاگردی با علی کریمی: از «۹۰» تا «عوارض گردشگری»

چرا علی کریمی همیشه انتقاد می کند؟

اینستاگردی با علی کریمی: از «۹۰» تا «عوارض گردشگری»

علی کریمی، فوتبالیست محبوب و معروف ایران و جادوگر آسیا، از تکنیکی ترین فوتبالیست های چند دهه اخیر فوتبال ایران بوده که همواره تلاش داشته تا در کسوت بازیکن، مربی، سرمربی و فعال اجتماعی، در قد و قواره های یک منتقد حرفه ای به موضوعات مختلف ورزشی و اجتماعی وارد شده و از طریق صفحه اختصاصی خود در اینستاگرام، نظرات خود را اطلاع رسانی کند. علی کریمی از معدود فوتبالیست ها و به طور کل ورزشکاران طراز اول ایران است که صفحه اینستاگرامی اش، مملو از مطالب مفهومی و پست های انتقادی به مسائل روز سیاست، اقتصاد و ورزش ایران بوده و همواره حاشیه هایی پر رنگ تر از متن را به ارمغان آورده است.

انتقاد شدید ایشان از برنامه ۹۰ دوشنبه شب های عادل فردوسی پور در جریان کنفرانس خبری تیم سپید رود رشت و پرت کردن میکرفون برنامه ۹۰ در حضور خبرنگاران باعث شد تا موج انتقادات به این فوتبالیست محبوب دهه هفتاد و هشتاد افزایش یابد. اقدامی که عادل در برنامه زنده، از ان به عنوان اهانتی به میلیون ها بیننده این برنامه ورزشی شبکه ۳ سیما یاد کرد.

پاسخ عادل فردوسی پور به این اقدام علی کریمی را در ویدیو زیر  مشاهده کنید.

علی کریمی قریب به ۳ میلیون فالور در اینستاگرام دارد و ۱۱۰ پست ظرف ۳ سال اخیر به اشتراک گذاشته است که اکثرا مطالب مفهومی، انتقادی و به قول خبرنگاران، تند و تیز دارد و برخی از آنها، برای جلوگیری از کامنت های تند و آتشین موافقان و مخالفان اظهارات علی آقا، به صورت بدون کامنت اطلاع رسانی می شود.

روایت ایسنا از یادداشت روزنامه قانون با عنوان: علی کریمی، همیشه منتقد- همواره انتقاد گریز

شاید یکی از دلایلی که برخی رسانه از علی کریمی به عنوان انتقاد گر انتقاد گریز یاد می کنند را بتوان در صفحه اینستاگرامی ایشان جستجو کرد که ایشان امکان کامنت گذاری را بر روی عکس پست های خود بسته است.

به هر حال، برای  بررسی جدید ترین پست های اینستاگرامی علی کریمی، گزارش امروز روزیاتو شما را به گشتی در صفحه اینستاگرام محبوب ایشان می برد. با اینستاگردی امروز ما همراه باشید.

تصویر بالا جدید ترین پست اینستاگرامی است که علی کریمی در ۲۰ بهمن ماه منتشر کرد و نقاشی فاطمه حمامی از کاشان را نشان می دهد که پرتره علی کریمی را نقاشی کرد. این نقاشی به دلیل معلولیت خانم حمامی، با پا انجام شد

فاطمه حمامی یکی از نقاشان فعال و با پشتکار معلول کشور به شمار می رود که تا کنون پرتره چهره های ورزشی معرفی ایران و جهان را طراحی کرده و بازتاب جهانی پیدا کرده است.

تصویر پرتره طراحی شده علی دایی توسط فاطمه حمامی، نقاش معلول کاشان
علی کریمی زیر این پست نوشت: تنهایی همیشه هم بد نیست
دوستان عزیز ، ستاد امر به معروف و نهى از منکر اصفهان(اصفهان) از من بابت این پستهایى که میبینین شکایت کرده!!!!؟خواستم عارض شم خدمت دوستان تاج که من هیچ جا نمیرم و شما میتونین حکم جلب منو بگیرین ، یه پى ام بدین من خودم میام ، خودمو معرفى میکنم، شما زحمت نکشین، خسته میشین??یا شما حکم جلب من و میگیرین یا من اعاده حیثیت میکنم و تا اخرش میرم??
علی کریمی زیر این عکس ۴۰۰ هزار لایکی نوشت: همیشه بودن، زندگی نیست
علی کریمی زیر این عکس خود نوشت: ز قضاوت مردم نترس، انها انطور که تربیت شده اند تو را مى بینند!! ?❤️❤️
چشمى به هم زدیم و دنیا گذشت
علی کریمی زیر این پست نوشت: دنیا عجب جایی شده. تنها مدارا میکنیم.
کودکان جازموریان از داشتن هویت،تغذیه،اموزش و بهداشت محرومندو زندگى دردناکشان حتى مزه شیرینى راهم از انان دریغ کرده است.این کودکان معصوم پابرهنه در بیابان دویده اند و پوستشان بر اثر سرما و خشکى هوا ترک ترک شده است. کودکان جازموریان فرزندان ایران و سرمایه هاى ابدى این سرزمین اند. با ما در پویش #جازموریان_تنها_نیست همراه باشید
کودکیم را دوست دارم، روزهاییکه به جاى دلم، سر زانوهایم زخمى بود. ( حسین پناهى)
علی کریمی زیر این عکس مفهومی نوشت: پایانی برای قصه ها نیست. چون نه گرگ ها سیر می شوند و نه گوسفند ها عاقل
علی کریمی زیر این عکس نوشت: چی بودیم. . . چی شدیم
عکسی ۳۰۰ هزار لایکی از بچه گی های علی کریمی
ناصر خان نشونت هم ندن، جات توى دل مردم هست و خواهد بود? سرت سلامت ناصر خان?❤️
بمان مادر بمان در خانه خاموش خود ??? ( دوستان این عکس در فرودگاه گرفته شده، ربطى به عزیزان زلزله زده نداره)
شما که انقدر به فکر ندارها هستین که فکر نمیکنم ندارى وجود داشته باشه !!??کدوم ندارها دقیقاً؟؟!!! شما قبل از تصمیم گیرى، مطالعه و تحقیق هم میکنید که میگین در صورت انتقادها ، تجدید نظر میکنید!! خانواده هاى شما که اقامت جاى دیگرو باید داشته باشن، که نیازى به عوارض ندارن!!؟؟ دیگه چیزى دیگه نبود براى کسرى بودجه ، گرون کنید؟؟!!!میترسم براى پروازهاى داخلى هم عوارض بگیرین تا بودجه ٩٨!!! خدایا هر چه سریعتر سال ١۴٠٠ رو برسون لطفاً??? تن ما رگ نداره، تیغ نزن————

اینستاگرام علی  کریمی  را در این نشانی دنبال کنید که بزودی به مرز ۳ میلیون فالور می رسد و ایشان را در فهرست پر بیینده ترین صفحه فوتبالیست های ایرانی در اینستاگرام قرار می دهد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود