۱۰ اشتباه واضح در فیلم های مشهور هالیوودی که نمی توان آن ها را نادیده گرفت

۱۰ اشتباه واضح در فیلم های مشهور هالیوودی که نمی توان آن ها را نادیده گرفت

فیلم های سینمایی و سریال ها طرفداران بیشماری در سراسر جهان دارند و از سوی هر قشری دنبال می شوند. به جرات می توان گفت که هالیوود مهد سینمای جهان به شمار می رود و بیشتر آثار موفق در این مکان ساخته می شوند. تعدادی از بهترین عوامل و بازیگران دور هم جمع گشته تا یک محصول خوب و بی نقص را به تماشاگران نشان دهند. حاصل این کار فیلم های فاخری مانند ارباب حلقه ها و بتمن است. اما در همین آثار به ظاهر خارق العاده نیز ایرادات و نواقصی وجود دارد.

تصاویر و توضیحاتی که در ادامه قرار داده شده، ۱۰ مورد از واضح ترین و کودکانه ترین اشتباهات در فیلم های مشهور هالیوود را نشان می دهند. شما با دیدن عکس ها و خواندن متن آن ها در خواهید یافت که حتی در بالاترین سطوح کاری نیز می تواند کاستی هایی وجود داشته باشد. مطلب را تا پایان دنبال کنید.

مرد آهنی ۲ (Iron Man 2)

40

در آغاز فیلم ما شاهد آن هستیم که تونی استارک در حالی که پیراهن سفید به تن دارد، سخنرانی می کند. او برای یک لحظه از فیلم خارج شده و سپس ناگهان پیراهنش تغییر رنگ می دهد و سیاه می شود.

ددپول (Deadpool)

41

اگر به صحنه پرش ددپول در بزرگراه دقت کنید، متوجه می شوید که در آن لحظه چیزی پشت وی وجود ندارد، اما پس از آن دسته های شمشیر ناگهان ظاهر می شوند و در تمام سکانس همراه او هستند.

42

در سکانس کافه نیز خالکوبی وانسا ظاهر شده و سپس غیب می گردد.

فارست گامپ (Forrest Gump)

43

در صحنه ای که فارست جِنی را ملاقات می کند، شما خواهید دید که اتو خود به خود حرکت کرده و تغییر حالت می دهد.

هری پاتر و سنگ جادو (Harry Potter and the Philosopher’s Stone)

44

هنگامی که خاله پتونیا تولد دادلی را تبریک گفته و پشت سر وی می ایستد، می توان سیم میکروفون را روی گردن او دید.

45

هری پاتر در یک صحنه به میز گریفیندور نزدیک شده و کنار رون می نشیند. در حالی که ما در صحنه بعدی شاهد آن هستیم که هری بین هرمیون و پرسی نشسته است.

تایتانیک (Titanic)

46

هنگامی که رُز در حال نگاه کردن به کشتی است، ما یک خال را روی گونه چپ او مشاهده می کنیم، اما این خال در صحنه بعدی جا به جا شده و به سمت راست می رود.

47

برای آنکه رز جک را از دستبند نجات دهد، وی محفظه شیشه ای حاوی تبر را می شکند. تمام شیشه یکجا پایین می ریزد، اما هنگامی که او تبر را بر می دارد، شیشه دوباره به جای خودش باز گشته است.

داستان عامه پسند (Pulp Fiction)

48

هنگامی که میا و وینسنت در کافه هستند، میا در حال انتخاب نوشیدنی و کشیدن سیگار است. سیگار در زاویه کناری در دست چپ وی قرار گرفته، در حالی که از زاویه رو به رو آن را در دست راست میا می بینیم.

گیسو کمند (Tangled)

49

در صحنه ای که فلین به قصر راپانزل می آید «مادِر گوتل» با استفاده از خنجر خود وی را زخمی می کند. اما پس از آن هیچ خونی روی خنجر دیده نمی شود. البته توضیح مناسبی برای این اشتباه وجود دارد: به خاطر رتبه بندی فیلم نباید هیچ نوع خونی در انیمیشن دیده می شد.

50

هنگامی که فلین در حال مرگ است، راپانزل در کنار وی قرار دارد. وقتی که وی موهای راپانزل را لمس می کند، شاهد آن هستیم که دیگر خبری از زنجیرها نیست. درست است که آن ها می توانند به پایین بلغزند و از زاویه ای خاص دیده نشوند، اما در صحنه بعدی باز هم زنجیرها را در ناحیه مچ فلین می بینیم.

 

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • حمیدرضا اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶

    واقعاً چقدر بیکارن اونهایی که این سوتی ها را پیدا میکنن 🙂