راهنمای دریافت ویزا سنگاپور

همه آنچه که برای دریافت روادید گردشگری سنگاپور نیاز دارید

راهنمای دریافت ویزا سنگاپور

سنگاپور، یکی از قدرت های اقتصادی و فناوری آسیا و جهان است که متاسفانه اطلاعات ما ایرانی ها از پتانسیل های تجاری، علمی و فرهنگی و گردشگری آن بسیار ناچیز بوده و به همین خاطر، هیچ گاه سنگاپور در فهرست ۵ اولویت تحصیل و اشتغال ایرانیان در قاره کهن قرار نگرفت. کشور کوچک جنوب شرق  آسیا با جمعیت چند میلیونی که وسعتش کوچک تر از برخی از استان های کشورمان به نظر می رسد، امروزه ۳ دانشگاه در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان (مثل نانیانگ) دارد. همین مصداق، دلیل بارز و شفافی در دانش بنیان بودن اقتصاد این کشور کوچک فعال در نظام اقتصادی و فناورانه جهان است. محال است نشریه معتبر بین المللی را باز کنید و در طول یکسال، مقاله ای پر استناد از اساتید و دانشگاه های سنگاپور در آن مشاهده نکنید. فرقی نمی کند بیوفناوری باشد یا نانوفناوری و رباتیک و هوش مصنوعی و حتی بازاریابی!

سنگاپور هم برای گردشگران ایرانی، هم برای لاکچری گردها و هم برای طبیعت گردها و گردشگران علمی و تجار، فرصت های فوق العاده برای سفر و تحصیل و تجارت دارد. سفر به این کشور گران، آسان است و با توجه به اینکه سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد، شما می توانید از طریق سیستم آنلاین، نسبت به دریافت روادید اقدام کنید.

گشتی در دانشگاه ملی سنگاپور ، برترین دانشگاه آسیا

روادید گردشگری سنگاپور

یکی از کشورهایی در آسیا که سفر به آن، در واقع همچون تحصیل در یک موسسه علمی، شما را با واقعیت های جالبی آشنا میکند، سفر به سنگاپور است. جایی که اگر چه هتل  های لوکس و ۵ ستاره با خدمات فوق العاده گران قیمت در اختیار گردشگران قرار می دهد، اما با طوفان  کوچ سرفینگ ها و تریپ ادوایزری ها، می توان خدمات ارزان گردشگری و اقامتی را نیز پیدا کرد.

هر گونه سوالی درباره مهاجرت به سنگاپور، تحصیل در سنگاپور، کار در سنگاپور، پناهندگی در سنگاپور، تجارت در سنگاپور را می توانید از طریق سایت اداره مهاجرت سنگاپور بدست آورید

ویزا گردشگری سنگاپور، برای افرادی صادر می شود که به منظور تفریح به این کشور سفر می کنند. ویزا دارای اعتبار یک ماهه بوده و به صورت عادی و فوری آماده خواهد شد. با ویزا گردشگری سنگاپور، اجازه کار یا تحصیل ندارید و اگر قصد تمدید اقامت خود در این کشور دارید، بایستی با گذرنامه به اداره مهاجرت سنگاپور در پایتخت مراجعه کنید.

با بورسیه SINGA  سنگاپور، از فرصتهای تحصیلی رایگان دکترا استفاده کنید

ویزای عادی سفر به این کشور از طریق موسسات گردشگری رسمی مجوز دار که با آژانس های سنگاپوری در تعامل هستند صادر می شود و به مسافر تحویل شده ولی در صورت نیاز،  امکان تحویل آن در فرودگاه نیز وجود دارد. فرودگاه سنگاپور  یکی از مجهز ترین فرودگاه های جهان است و در واقع خدمات و فناوری های به کار رفته در آن، هم چون فرودگاه کانزای روی آب ژاپنی ها، دانشگاهی برای دانشجویان رشته های بازاریابی، فناوری اطلاعات و مدیریت گردشگری به شمار می رود.

به منظور دریافت روادید گردشگری سنگاپور، می بایست فرم ۱۴A که در بالا مشاهده میکنید را به زبان انگلیسی پر کنید.

فرم معرفی نامه درخواست روادید گردشگری کوتاه مدت سفر به سنگاپور

مدارک لازم برای دریافت ویزا گردشگری سنگاپور

  • تکمیل فرم‌های ۱۴A و V39A
  • گذرنامه با اعتبار حداقل ۶ ماهه به همراه کپی
  • یک قطعه عکس زمینه سفید جدید
  • شناسنامه و کارت ملی
  • آدرس کامل محل سکونت، محل کار و عنوان شغل متقاضی
  • واچر هتل هماهنگ با زمان درخواستی سفر
  • بلیط رفت و برگشت
  • وجه مورد نیاز برای صدور ویزا ( ۳۰ دلار سنگاپور). هزینه تمدید روادید سنگاپور نیز در سال ۲۰۱۸، ۴۰ دلار  است.

گفتنی است امکان درخواست ویزای سنگاپور به صورت آنلاین نیز وجود دارد؛ در این صورت، درخواست باید حداقل ۳۰ روز قبل از ورود به سنگاپور و از طریق رابط معتبر در این کشور انجام شود.

با پارک های فناوری سنگاپور آشنا شوید

بهترین زمان سفر به سنگاپور

سنگاپور مانند مالزی، آب و هوای تک فصل دارد و در فاصله ششصد و هشتاد کیلومتری از خط استوا قرار داشته و از آب وهوای گرم و مرطوب برخوردار است. به همین خاطر در سفر به این کشور، از مرطوب کننده و کرم های ضد آفتاب با اس پی  اف  ۱۵ تا ۳۰ (مثل ایوروشه یا MAC) استفاده کنید. توجه کنید که از اوایل آبان تا اواخر اسفند، به دلیل شدت بارندگی ها، هوا کمی خنک می شود و زمان خوبی برای سفر به این کشور خواهد بود.

اوج هجوم گردشگران به این کشور، از آذر تا بهمن است که معمولا ژانویه گردها و کریسمس بازها به جنوب شرق آسیا سفر میکنند. قطعا در این زمان با افزایش هزینه روبرو خواهید شد و بهتر  است اگر به دنبال هزینه کرد پایین هستید، زمان دیگری را در نظر بگیرید یا برای خدمات ارزان، از سایت اقامت خودمانی AIRBNB استفاده کنید.

Address 
Immigration & Checkpoints Authority
ICA Building
۱۰ Kallang Road
Singapore 208718
(next to Lavender MRT. Click here to view map)

Call Center
Tel: 6391 6100

بدون نظر

ورود