گوشی خود را به کدام شکل نگه می‎ دارید؟ جواب این سؤال شخصیت شما را فاش می‎ کند

گوشی خود را به کدام شکل نگه می‎ دارید؟ جواب این سؤال شخصیت شما را فاش می‎ کند

طبق آمارها پیش بینی می شود که تا سال ۲۰۲۰ تعداد کاربران تلفن های هوشمند به ۳ میلیارد نفر برسد. این مسأله نه فقط از جهت پیشرفت فناوری، بلکه از نقطه نظر روانشناختی هم جالب توجه است. برای مثال، طرز نگهداشتن گوشی یعنی شکلی که گوشی هوشمندمان را نگه می داریم و با آن کار می کنیم، می تواند چیزهای زیادی را درباره ی شخصیت ما آشکار کند.

شخصیت شناسی طرز نگهداشتن گوشی

به تصویر بالا نگاه کنید. شما معمولا به کدام شکل گوشی را در دستان تان نگه می دارید و با آن کار می کنید؟

۱- گوشی را با یک دست نگه می دارید

اگر از آن دست افرادی هستید که فقط با یک دست اسکرول می کنند، با انگشت به صفحه ضربه می زنند و تایپ می کنند، شما اعتماد به نفس زیادی دارید. آمادگی ریسک کردن را دارید اما عاقلانه تصمیم می گیرید و همین مسأله به شما کمک می کند به اهداف مورد نظرتان برسید.

با این حال، در مورد مسائل عاطفی اصلا اهل ریسک کردن نیستید. شما ترجیح می دهید قبل از آنکه در مورد شروع یک رابطه ی عاطفی تصمیم بگیرید، سر فرصت به اینکه آیا به آن شخص در زندگی تان نیاز دارید یا نه فکر کنید. به همین دلیل، ممکن است دیگران شما را شخصی منزوی و محتاط بدانند.

۲- یک دست را زیر گوشی می گذارید و با انگشت شست دست دیگر با گوشی کار می کنید

این شکل از نگه داشتن گوشی از درایت شما حکایت دارد. شما شمّ قوی ای دارید، باهوش، عاقل، منطقی و دور اندیش هستید. قبل از هر کاری، فکر همه ی مراحل آن را می کنید. به هر اتفاقی که در زندگی تان می افتد خوب فکر می کنید، به همین خاطر فریب دادن شما کار بسیار سختی است.

با این حال، برخورد منطقی ای با مسائل عاطفی ندارید. شما از آن دست آدم هایی هستید که سریع و بدون فکر تصمیم می گیرند و همین مسأله ممکن است گاهی به رابطه ای عاطفی ای که در آن هستید صدمه بزند. علاوه بر این، پای عشق که در میان باشد به شدت اهل قضاوت کردن می شوید.

۳-  از هر دو دست تان برای نگه داشتن گوشی و کار با آن استفاده می کنید

استفاده از هر دو دست برای نگه داشتن گوشی نشان دهنده ی علاقه ی زیاد شما به سرعت است. شما سرعت عمل بالایی دارید، شخص کارآمدی هستید و آمادگی آن را دارید که فوراً تصمیم بگیرید. می توانید خودتان را به راحتی با تغییرات سریع محیط مطابقت دهید و در شرایط جدید هم عملکرد خوبی داشته باشید.

با این حال وقتی پای مسائل عاطفی به میان می آید دیگر اثری از کارآمدی در شما نیست و در حقیقت این ویژگی تان را از دست می دهید. جسور بودن شما اغلب باعث می شود که نتوانید به کسی که از او خوش تان آمده نزدیک شوید، چون احتمالا این ویژگی شما آن شخص را می ترساند.

۴- با یک دست گوشی را نگه می دارید و با انگشت اشاره ی دست دیگر با گوشی کار می کنید

این شکل از نگه داشتن گوشی از خلاق بودن شما حکایت می کند. شما مملوء از ایده های بزرگی هستید که سعی می کنید آن ها را در زندگی تان عملی کنید و البته این کار را به خوبی هم انجام می دهید. شما دوست دارید تنها باشید تا بتوانید افکارتان را جمع کنید و شاهکار دیگری خلق کنید که دنیا را حیرت زده کند. فرقی نمی کند یک پروژه ی کاری جدید باشد یا یک نقاشی و یا یک کتاب؛ کاری که انجام می دهید معمولا به موفقیت زیادی دست پیدا می کند.

با این حال، در روابط عاشقانه، خلاقیت شما تبدیل به خجالت می شود، مسأله ای که اغلب باعث می شود نتوانید وارد رابطه ی جدیدی شوید. اما اگر کسی پیدا شود که شما را بهتر بشناسد، قطعاً از شخصیت فوق العاده ی شما حیرت می کند.

بیشتر بخوانید:

عکس های اینستاگرام شما رازهای زیادی را درباره شخصیت شما برملا می کنند

عکس پروفایل شما بازگوکننده شخصیت شماست

اگر شبکه های اجتماعی را کنار بگذاریم چه اتفاقی برایمان می افتد؟

کدام قسمت بدن‎تان را اول از همه در حمام می‎شویید؟ جواب این سؤال شخصیت شما را آشکار می‎کند

عادت های غذایی ما رازهای زیادی را درباره شخصیت ما آشکار می کنند

در پس هر خنده رازی نهفته است؛ با انواع خنده و معنای هر یک آشنا شوید

قضاوت مردم از روی ظاهر ؛ وقتی فرم دست و صورت رازهای زیادی را درباره شخصیت‎تان برملا می‌کنند

شکل نشستن ما چه نکاتی را درباره شخصیت ما آشکار می کند؟

۱۲ عاملی که تأثیری منفی در قضاوت دیگران درباره شخصیت شما دارد

خانه شما چه نکاتی را در مورد شخصیت تان آشکار می کند؟

۹ ویژگی شخصیتی که دیگران تنها با نگاه کردن به شما به آن ها پی می برند

چگونه از روی ظاهر افراد به شخصیت درونی آنها پی ببریم؟

میز کار شما چه رازهایی را درباره شخصیت تان برملا می کند؟

۶ قضاوتی که دیگران در نگاه اول درباره ما می کنند

۸ عادت ساده ای که پیام مهمی در روانشناسی زبان بدن دارند

۱۰ عادت ساده ای که نکات زیادی را درباره شخصیت ما آشکار می‎کنند

منبع: brightside
بدون نظر

ورود