عرضه اولیه همزمان سهام زر ماکارون (غزر) و آریاساسول : ۷ خرداد ۹۹

عرضه اولیه همزمان سهام زر ماکارون (غزر) و آریاساسول : ۷ خرداد ۹۹

عرضه اولیه زر ماکارون با نماد غزر، ۷ خرداد ۹۹ است. ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه سال ۱۳۹۹، ثبت سفارش برای عرضه اولیه زر ماکارون آغاز و تا ساعت ۱۲:۳۰ یا ۱۳ ادامه خواهد داشت. طبق اطلاعیه فرابورس ایران که ۳۱ اردیبهشت ۹۹ منتشر شد، ۱۹۲ میلیون سهم شرکت زر ماکارون، عرضه اولیه خواهد شد که معادل ۱۲ درصد سهام غزر است. غزر ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون سهم است.

عرضه اولیه پلیمر آریا ساسول هم ۷ خرداد ماه همزمان با عرضه اولیه غزر است. نقدینگی مورد نیاز برای عرضه اولیه آریا ساسول نیز برای هر کد، حداکثر ۴۵۰ هزار تومان است. در این عرضه نیز شرکت کرده و سهم ۶۵۰۰ تومنی را تا ۱۰ هزار تومان سهامداری کنید. فقط ۵ درصد کل سهام آریا عرضه اولیه می شود.

غزر فعلا سهامدار هیچ شرکت بورسی در ایران نیست. اطلاعات صورت های مالی و سود و زیان غزر در سال مالی منتهی به اسفند ۱۳۹۸ را در کدال مشاهده کنید. غزر ، هم گروهی های خوبی به نام: غبشهر، غمارگ، غگل، غسالم، وبشهر، غصینو، خودکفا و تبرک دارد. همه این سهام برای سهامداری بلند مدتی، توصیه می شود.

غزر ، عضو جدید گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر است که به عنوان شرکت ۵۳۸ ام، مهمان جدید بازار سرمایه خواهد بود. به هر کد حقیقی یا حقوقی، حداکثر ۱۵۰ سهم غزر تعلق می گیرد. کف قیمتی غزر ۴۳۰۰۰ ریال و سقف قیمتی نیز ۴۵ هزار و ۵۰۰ ریال است.

در عرضه اولیه پیزد که ۳۱ اردیبهشت ۹۹ بود، ۳ میلیون و یک صد هزار نفر مشارکت کردند. اگر تصور کنیم که در عرضه اولیه زر ماکارون ، حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر شرکت کنند، با توجه به ۱۹۲ میلیون سهم، به هر کد سهامداری احتمالا حدود ۶۰ سهم تعلق بگیرد.

پس با احتساب سقف قیمتی برای مشارکت در عرضه اولیه زر ماکارون ، شما نیازمند ۲۷۳ هزار تومان نقدینگی هستید و احتمالا کم تر از این رقم مورد نیاز خواهد بود.

پس سعی کنید از روز شنبه ۳ خرداد ۹۹ که اولین روز معاملاتی بورس در خرداد ماه است، نقدینگی لازم را در پروفایل خود نزد کارگزاری، تامین کنید تا کار را به روز عرضه اولیه که معمولا با هنگی هسته معاملاتی و مشکلات پرداخت از طریق شاپرک روبرو می شویم، مواجه نشویم.

عرضه اولیه زر ماکارون نخستین عرضه اولیه خرداد ۹۹ است. احتمالا پس از عرضه اولیه زر ماکارون ، شاهد عرضه اولیه آریاساسول با نماد آریا  باشیم و پس از آن نیز عرضه اولیه سرمایه گذاری پویا با نماد وپویا. در همه عرضه اولیه های سال ۹۹ شرکت کنید و تا پایان سال جهش تولید هم نگهداری کنید.

اطلاعات فروش محصولات شرکت زر ماکارون بر اساس صورت های مالی مربوط به سال مالی منتهی به اسفند ۱۳۹۸

عرضه اولیه زر ماکارون از ۱۰ خرداد ۹۹ آماده معامله می شود و احتمالا تا ۲ هفته، در صف خرید میلیونی خواهد بود و می توان ۳۰ تا ۴۰ درصد سود تضمینی از آن گرفت. غزر را تا ۱۰ هزار تومان فروشنده نباشید. سال ۹۹ سال رکورد زنی شاخص کل بورس است و تا اسفند ۹۹ انتظار داریم طبق تکنیکال، شاخص بالای ۳ میلیون واحد باشد.

عرضه اولیه زر ماکارون

آگهی عرضه اولیه زر ماکارون که جزییات مشارکت و سقف و کف قیمتی و تعداد کد قابل تخصیص به مشارکت کنندگان در عرضه اولیه زر ماکارون را نشان می دهد

زر ماکارون یک نماد معتبر در صنعت غذایی کشور است و برند معتبری در حوزه صادرات مواد غذایی از سال ۱۳۸۰ تا کنون محسوب می شود. تولید کننده ماکارونی رشته ای، ماکارونی فرمی، لازانیا، ماکارونی آشیانه ای، آرد سفید، رشته آش و انواع پودر کیک می باشد.

تابلو زر ماکارون

عرضه اولیه زر ماکارون

تابلو معاملاتی شرکت زر ماکارون به نماد غزر

پس از عرضه اولیه زر ماکارون ، جزییات قیمتی و نوسان قیمت و مشخصات خریدار و فروشنده و حقیقی و حقیقی و P/E و EPS و هم گروهی ها را در سامانه TSETMC.COM مشاهده کنید. مثل هر سهمی، غزر نیز تابع روانشناسی بازار و روند بورس و در بلند مدت، قابل بررسی از طریق تکنیکال و بنیادی است. مراقب کد به کد ها و بازی های بازیگردان سهم غزر باشد تا سهم را مفت از چنگ شما خارج نکند.

تکنیک های تابلوخوانی را که قبلا در این گفتار در سایت روزیاتو معرفی کردیم، مطالعه کنید. نکات بسیار مهمی برای کد اولی ها دارد. تابلو نماد غزر در این URL در دسترس است.

سهامداران اصلی زر ماکارون

سهامداران اصلی زر ماکارون، مرتضی سلطانی، آرش سلطانی، محسن امینی و مهدی امینی و شرکت توسعه صنایع غذایی زر است.

افزایش سرمایه های زر ماکارون از بدو تاسیس

افزایش سرمایه های زر ماکارون از بدو تاسیس به شرح زیر است. این اطلاعات برای افرادی که سهامدار بلند مدتی غزر هستند، اطلاعات خوبی است. بدانید که این شرکت از اسفند ۱۳۹۷ تا کنون افزایش سرمایه نداده است.

 • سال ۱۳۸۳: از ۱.۴۹۰ به ۱.۵۰۰
 • سال ۱۳۸۷: از ۱.۸۵۰ یه ۲۰ هزار میلیون ریال
 • سال ۱۳۸۷: از ۳۰ هزار به ۵۰ هزار میلیون ریال
 • سال ۱۳۹۰: از ۱۵۰ هزار به ۲۰۰ هزار میلیون ریال
 • سال ۱۳۹۱: از ۳۰۰ هزار به ۵۰۰ هزار میلیون ریال
 • سال ۱۳۹۴: از ۳۰۰ هزار به ۸۰۰ هزار میلیون ریال
 • سال ۱۳۹۷: از ۵۰۰ هزار به ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار میلیون ریال
 • سال ۱۳۹۷: از ۳۰۰ هزار میلیون ریال به ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار میلیون ریال

ارتباط ساختاری شرکت زر ماکارون با شرکت های گروه

 • شرکت صنعتی زر ماکارون
 • شرکت صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام
 • شرکت صنعتی سمولینای زر
 • شرکت صنعتی آرد زر
 • شرکت زرنگان پخش پایتخت
 • شرکت زر ترابر ایرانیان
 • شرکت توسعه صنعت غذایی زر

آدرس، تلفن و سایت شرکت زر ماکارون

 • آدرس شرکت زر ماکارون: تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی. شماره ۱۳۸ ساختمان گروه صنعتی زر
 • تلفن شرکت زر ماکارون: ۰۲۱۸۸۰۵۵۴۵۷
 • وب سایت شرکت زر ماکارون: zarmacaron.com
 • پست الکترونیک شرکت زر ماکارون: info@zarmacaron.ir

سهامداری در زر ماکارون را حتی برای سال ۱۴۰۰ توصیه می کنیم. این پنجاه و اندی سهمی که به شما در عرضه اولیه زر ماکارون تعلق می گیرد را حداقل ۱۲ ماه سهامداری کنید. لینک این گفتار معرفی اطلاعات درباره عرضه اولیه زر ماکارون را به اطلاع دوستان و آشنایان خود در شبکه های اجتماعی برسانید.

مطالب مرتبط
۴ نظر

ورود

 • بابک خرداد ۱, ۱۳۹۹

  ایکاش یکم هم در مورد نوسان‌ها و این افت شاخص بورس صحبت می‌کردید که همه رو نگران کرده، اکثر تحلیل‌ها میگن که جو بازار منفی و احتمالا ریزش شاخص و بازگشت به شاخص سه ماه پیش هست، ولی شما با اطمینان خاطر می‌گید که شاخص رشد میکنه و تا ۳ میلیون هم میره!

  من نمیگم صحبت شما غلطه یا صحبت باقی تحلیل‌گرها درسته، ولی چیزی که تو این دو هفته دارم می‌بینم اینه که بازار خیلی به هم ریخته و به نظر میرسه حداقل تا چند ماه آینده رشد خیلی خاصی رو در شاخص شاهد نباشیم، من هم خیلی دوس دارم تمام صحبت‌های شما درست باشه و شاخص امسال حسابی رشد کنه تا هم سود خوبی کنیم و هم به صنعت کشور کمکی شده باشه ولی با این شرایط به نظر میرسه رشد شاخص حداقل در امسال به سقف خودش رسیده باشه.

  در واقع ما باید اسفند ۹۹ شاخص رو در مرز یک میلیون می‌دیدیم و نه در اردیبهشت، حتی یادمه شما هم در تحلیل‌های قبل عیدتون می‌گفتید که شاخص تا پایان سال ۹۹ به یک میلیون واحد میرسه ولی الان میگید ۳ میلیون!

  • علی زمانی خرداد ۱, ۱۳۹۹

   ریزش خاصی نداریم و چون رشد شارپی صورت گرفته ، نیاز به اصلاح است. تحلیل ها مدام به روز میشه. انشاله بزودی از ۱.۵ میلیون واحد عبور خواهیم کرد.
   همچنان سهامداری کنید و پول مازاد را در بورس اورده تا نگران افت و خیز ها نباشید.

 • میثم خرداد ۲, ۱۳۹۹

  طع جوری تبلیغ زر رو کردی نکنه شیطون یه کاره زر هستی؟واقعا تاسف اور و سولل برانگیزه