تفهیم اتهام پرستو صالحی در دادسرا و آزادی موقت با تودیع قرار

واکنش اینستاگرامی خانم بازیگر

تفهیم اتهام پرستو صالحی در دادسرا و آزادی موقت با تودیع قرار

پرستو صالحی بیش از ۸۳۰ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و قریب به ۱.۸ میلیون دنبال کننده دارد. او از هشتگ بازیگر سابق در بیو اینستاگرامش استفاده کرده به نظر می رسد که نشان دهنده اعتراض به وضعیت بازیگری است.

پرستو صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون امروز دوشنبه ۱۹ خردادماه به دادسرا احضار و پس از تفهیم اتهام با تودیع قرار وثیقه موقتا آزاد شد. او در این باره با انتشار یک سلفی روبروی درب بازپرسی نوشت:

این آخرین جرم من است!!!

و برای اونهایی می نویسم که حضور بازیگران در تظاهرات های آمریکا بر علیه نژادپرستی رو تو حلق ما کردین، که اونها کنار مردمشونن و شما… من امروز لحظاتی و تجربه کردم، خانواده ام لحظاتی رو گذروندن که … به خاطر پست های انتقادی به خاطر حضور در مراسم تشییع قربانیان سقوط هوا‌پیما مقابل دانشگاه امیرکبیر و … نه من امروز نترسیدم، تمام شدم !!!

موقعی که برای وثیقه ، جواز کسب و سند خواستن ازم برای اینکه بازداشت نشم موقتا و من نداشتم، اون‌ لحظه تمام شدم !!! شاید هنوز باورم نشده بود که انتقاد، اعتراض و مطالبه گری جرم است ، بزه است و من بزه کار .

از امروز به خاطر تنهایی خودم سکوت می کنم، به حرمت موی سپید مادرم سکوت می کنم ، به خاطر تپش های قلب برادرم سکوت می کنم، به حرمت اشک چشمانم که امروز بی پناه و بی گناه ریخت سکوت می کنم ، سکوتی می کنم سنگین تر از فریاد … انتشار این خبر هم جرمی دیگر اضافه خواهد کرد به پرونده ام ولی این آخرین جرمم را هم مرتکب می شوم و تمام می کنم، این آخرین جرم من است.

اینستانوشته شامگاه دوشنبه پرستو صالحی با بیش از ۱۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت همراه شده است. پرستو صالحی هشتگ هایی چون: بازیگر سابق، ممنوع کار، ممنوع کلام، ممنوع الخروج، آزادی بیان و سکوت و دیگر هیچ را زیر این اینستانوشته تگ کرده بود.

اینستانوشته پرستو صالحی

پرستو صالحی، قبلا نیز به دادسرا احضار شده بود.

پرستو صالحی
اینستانوشته پرستو صالحی در سال ۱۳۹۸ درباره احضار به دادگاه فرهنگ و رسانه

پرستو صالحی ۱۸ تیر ماه سال ۱۳۹۸ توسط شعبه ۱۳ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تهران احضار شد. در ابلاغیه ای که وی در اینستاگرامش منتشر کرده بود آمده بود که در خصوص گزارش علیه شما دائر بر تشویش اذهان عمومی در مهلت ۵ روز پس از ابلاغ در ساعت اداری جهت دفاع از اتهام انتسابی در این شعبه حاضر شوید که نتیجه عدم حضور، صدور حکم جلب است. بازپرس شعبه دوازدهم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران این ابلاغیه را ارسال کرده بود. آناهیتا نعمتی از هنرپیشه های سینما و تئاتر نیز از جمله سلبریتی هایی بود که به این حکم در اینستاگرام پرستو صالحی واکنش نشان داده بود.

پرستو صالحی
پرستو صاحی و شهرام شب پره
خبر ازدواج پرستو صالحی در اینستاگرامش مربوط به اول ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی

پرستو صالحی تصاویر زیادی در اینستاگرامش گذاشته است که دیدار با شهرام شب پره از خوانندگان لس آنجلسی در فرودگاه استانبول یکی از آن موارد است.  فیلم جنجالی لایو پرستو صالحی در باشگاه بدنسازی مختلط که در اینستاگرامش منتشر کرد از دیگر اینستانوشته های جنجالی این هنرپیشه سینما بود.

مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

  • Amir خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

    اسم درست خواننده شهرام شب پره ست نه شهرام شپره ..

  • آرمان خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

    جسارتم رو ببخشید جناب زمانی ولی خواننده لس آنجلسی یعنی چی؟؟ ایشون خیلی قبل تر از من و شما و خیلی از کاربران این سایت ایرانی بودن بعد نوشتین لس آنجلسی! این بنظرم یه جور توهینه، اینکه ایران نیستن به دلایلی که همه میدونن دلیل بر نفی ملیتشون نیس

  • bahareh بهمن ۱, ۱۴۰۰

    سحر ذکریا خوب پرستو صالحی شناخت پرستو صالحی سر مردم شیره مالید پول چاپید فرار کردی ترکیه خوش می گذرانی سحر ذکریا که برایت کار درست کرد شش میلیون پول تبلیغات طلافروشی کرمانشاه گرفتی یک تشکر نکردی نامرد بی مرام لعنت به پرستو صالحی