انتقاد از یک سالن ناخن به خاطر طراحی ناخن با سر میگوی واقعی

انتقاد از یک سالن ناخن به خاطر طراحی ناخن با سر میگوی واقعی

یک سالن ناخن روسی که به خاطر ایده های نامتعارفش در طراحی ناخن به خود می بالد، به دلیل استفاده از سر میگوی واقعی در طراحی جدید خود از سوی کاربران فضای مجازی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

سالن ناخن Nail Sunny که صفحه ی اینستاگرام آن بیشتر از ۲/۲ میلیون دنبال کننده دارد، بعد از انتشار ویدئویی از طراحی ناخن جدید خود که در آن از سر میگوی واقعی استفاده شده بود، مورد حمله ی کاربران فضای مجازی قرار گرفت و آن ها این طراحی را «چندش آور» و «اهانت آمیز» عنوان کردند.

این سالن ناخن پیش از این هم به دلیل استفاده از مورچه ی زنده در یکی دیگر از طراحی های ناخن خود مورد انتقاد قرار گرفته بود.

(هشدار: این ویدئو حاوی تصاویری است که تماشای آن ممکن است برای برخی ناخوشایند باشد)

ویدئوی جنجالی طراحی ناخن این سالن که بیشتر از ۱۳۴ هزار بازدید داشته، اجرای این طرح را از ابتدا تا به انتها به تصویر می کشد.

این مانیکور با شکل دادن به ناخن و زدن یک لایه ی نازک چسب آغاز می شود.

سپس تکنیسین ناخن سر یک میگو را می کند و داخل آن را خالی می کند. بعد از آن سر میگو را نوک انگشت فرو می برد. این کار برای هر پنج انگشت تکرار می شود و در انتها مشتری طراحی منحصر به فرد ناخن های خود را با افتخار نشان می دهد!

طراحی ناخن با سر میگوی واقعی

اما دنبال کنندگان صفحه ی این سالن ناخن اصلاً این طراحی را نپسندیدند.

یکی از کاربران نوشته: «حیوانات موجودات فوق العاده ای هستند و مثل ما لایق احترام اند. شرم بر شما که بویی از همدلی نبرده اید.»

یک کاربر هم که به جنبه ی زیبایی شناسانه ی این طراحی توجه داشته گفته: «چندش آورتر از این نمی شد. خدای من، آخر کی این کار را می کند.»

کاربر دیگری گفته: «چندش آورترین چیزی است که تا به حال وجود داشته. آخر چرا نمی توانید یک طراحی ناخن عادی داشته باشید؟؟؟»

کاربری هم نوشته: «الان است که بالا بیاورم و سؤالم این است که این ها واقعی اند؟!؟»

این سالن ناخن قبلاً هم به دلیل استفاده از مورچه های زنده در یکی از طراحی های خود، به بدرفتاری با حیوانات متهم شده بود. در این طراحی یک ناخن مصنوعی از جنس اکریلیک را از مورچه های زنده پر کرده بودند.

یکی از کاربران در واکنش به ویدئوی این طراحی جنجالی نوشته بود: «حال بهم زن است! چه وحشتناک. باید از خودتان خجالت بکشید.»

باقی کاربران هم به ماهیت هولناک این طراحی اشاره کرده بودند چون احتمال داشت مورچه ها به خاطر محبوس شدن در آن ناخن اکریلیک تلف شوند و در نهایت برای مشتری ناخن هایی بماند که مورچه هایی مرده داخلش گیر افتاده اند.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود