تصاویر پشت صحنه فیلم «اتومبیل» با حضور سحر قریشی و عمو اکبر

تصاویر پشت صحنه فیلم «اتومبیل» با حضور سحر قریشی و عمو اکبر

فیلم سینمایی اتومبیل اولین فیلم بلند سینمایی علی میری رامشه کارگردان جوان سینمای ایران است که در روزهای کرونایی در لوکیشن های مختلفی در تهران و شهرستان ها مشغول فیلمبرداری است. فیلم سینمایی اتومبیل با حضور شماری از سلبریتی های سینما و تلویزیون همراه شده و به نظر می رسد یکی از فیلم های پر مخاطب در زمان اکران باشد.

هنوز جزییاتی از اکران و پایان مراحل ساخت این فیلم، اطلاعی ارائه نشده است. در فیلم سینمایی اتومبیل شاهد نقش آفرینی اکبر عبدی، هنرمند طنز پیشکسوت سینما و تئاتر کشور در کنار سحر قریشی هستیم.

اکبر عبدی قبلا هم با سحر قریشی در فیلم رسوایی ۲ هم بازی شده بود. البته فیلم ایکس لارج نیز کار دیگری بود که عمو اکبر سینمای ایران با بهاره رهنما و سحر قریشی هم بازی شد.

ارسلان قاسمی، علیرام نورایی، شهرزاد کمال زاده از جمله بازیگرانی هستند که در اتومبیل حضور دارند. تهیه کنندگی فیلم اتومبیل را علی عبدالعلی زاده بر عهده داشته و سناریو آن را سید مهدی سجادپور نگاشته است. فیلم سینمایی اتومبیل خود را برای حضور در جشنواره فیلم فجر ۹۹ آماده می کند. جشنواره ای که برگزاری ان در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

حضور مهدی کوشکی، هنرپیشه سینما و تئاتر در این فیلم نیز از جمله مسائل حاشیه ای فیلم خواهد بود. مهدی کوشکی، چند ماه پیش از یک سال زندگی مشترک با ریحانه پارسا، از وی جدا شد و ریحانه پارسا با مهاجرت به استانبول و لایو مشترک با مسیح علی نژاد، از زندگی مشترک بدون ازدواج به مهدی کوشکی خبر داد.

عکس های فیلم اتومبیل

تصویری از پشت صحنه فیلم اتومبیل که ارسلان قاسمی در لباس زندانی محکومی، در حال صحبت با مهدی کوشکی است.

تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی اتومبیل که علی رامشه کارگردان فیلم در کنار تیپ کراواتی مهدی کوشکی (شریک سابق ریحانه پارسا) مشغول آماده سازی پلان است

استایل سحر قریشی در پشت صحنه فیلم اتومبیل

اکبر عبدی در کنار علی رامشه کارگردان فیلم اتومبیل با ماسک در پلانی در تهران

تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی اتومبیل که با حضور اکبر عبدی و مهدی کوشکی، اماده فیلمبرداری می شوند

نیما شاهرخ شاهی، آزیتا ترکاشوند و امیر غفار منش نیز اخیرا به جمع هنرپیشه های فیلم اتومبیل پیوسته اند. در توضیح فیلم آمده که : همه چیز همیشه اون طوری که فکر میکنی پیش نمیره . . .تا کنون ۵۰ درصد مراحل فیلمبرداری انجام شده است و بازیگر خردسالش نیز سانیا حیدری است.

تیپ هنرپیشه های فیلم سینمایی اتومبیل

بازی متفاوت اکبر عبدی و سحر قریشی و مهدی کوشکی در فیلم اتومبیل در کنار ارسلان قاسمی و آزیتا ترکاشوند، احتمالا مملو از دیالوگ های خاص باشد که برای کشاندن مخاطب به سینما یا مشاهده آنلاین آن، کافی باشد. هنوز تیزری از این فیلم منتشر نشده است. علی میری رامشه قبلا سریال نگهبان زمین را کار کرده بود.

اکبر عبدی هنرپیشه شصت ساله سینمای ایران و بازیگر نقش اول فیلم اتومبیل، صفحه ای در اینستاگرام ندارد. صحبت های اکبر عبدی با در مجموعه «ام شو» مجید صالحی، جنجالی شده بود. مجید صالحی بعدا بابت حرف های اکبر عبدی در این مجموعه، عذرخواهی کرد.

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود