آرزوی سلامتی ترامپ برای جو بایدن بعد از شکستگی پایش

آرزوی سلامتی ترامپ برای جو بایدن بعد از شکستگی پایش

پس از آنکه اعلام شد جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا هنگام بازی با سگ های خود از ناحیه ی پا دچار شکستگی شده دونالد ترامپ در پیامی برای او «آرزوی بهبودی سریع» کرد.

دفتر جو بایدن ابتدا اعلام کرد به نظر نمی رسد او دچار شکستگی استخوانی شده باشد، اما بعدتر تصاویر اسکن نشان داد این زمین خوردگی یک شکستگی مویی بر جای گذاشته است.

حادثه ی مذکور روز شنبه ی این هفته رخ داد و بایدن ۷۸ ساله روز یکشنبه «محض احتیاط» برای گرفتن تصاویر ایکس-ری و سی تی اسکن به پیش یک متخصص ارتوپد در شهر دلاور آمریکا رفت.

بایدن که تا سال ۲۰۱۶ معاون باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا بود، در حال بازی با سگ ژرمن شپرد خود به نام «میجر» بود.

پزشک شخصی بایدن، کوین اوکانر، در بیانیه ی جداگانه ای که توسط دفتر بایدن منتشر شد بیان کرد: «تصاویر اولیه ی ایسک-ری ما را مطمئن کرده که هیچ شکستگی مشهودی وجود ندارد.»

ترامپ شکستگی پای بایدن

اوکانر اما گفت بایدن برای بررسی دقیق تر اسکن دیگری هم خواهد داشت.

او بعدتر گفت که اسکن دوم از وجود شکستگی هایی مویی در استخوان های کناری و میانی میخی که در وسط پا هستند، حکایت دارد.

اوکانر افزود: «انتظار می رود بایدن احتمالاً چندین هفته به یک واکر بوت احتیاج داشته باشد.»

بایدن که به زودی کار هدایت کشور آمریکا را رسماً در دست خواهد گرفت، در روز تحلیفش در ۲۰ ژانویه کماکان با واکر بوت خواهد بود.

شب گذشته رسانه ی NBC تصاویری از بایدن در حال سوار شدن به یک خودرو در بیرون مطب پزشک تهیه کرد و دونالد ترامپ که هنوز امیدوار است بتواند نتیجه ی انتخابات را به نفع خود بازگرداند، با اشتراک گذاشتن این تصاویر در توییتر خود برای رقیبش آرزوی سلامتی کرد.

خانواده ی بایدن سگ خود، میجر را در سال ۲۰۱۸ به سرپرستی گرفتند. آن ها پیش از آن هم پس از انتخابات سال ۲۰۰۸ آمریکا، سرپرستی سگ دیگری به نام «چمپ» را پذیرفته بودند.

به گفته ی مقامات تیم بایدن، میجر اولین سگ نجات یافته ای است (سگی که در گذشته مورد آزار و اذیت و بی توجهی قرار گرفته و حالا خانه ی جدیدی پیدا کرده) که در کاخ سفید زندگی می کند.

بایدن پس از شکست ترامپ در روز ۳ نوامبر سال میلادی جاری، مسن ترین شخصی محسوب می شود که تا به حال هدایت کاخ سفید را برعهده گرفته است.

ترامپ – که چهارمین رئیس جمهور آمریکا است که کاخ سفید را بعد از تنها یک دوره ریاست جمهوری ترک می کند – در زمان تبلیغات انتخاباتی اش همواره سعی در خراب کردن بایدن داشت؛ او ادعا می کرد بایدن هم فرد فاسدی است و هم سنش برای رئیس جمهور شدن بالا است.

این در حالی است که ترامپ تنها سه سال از بایدن کوچک تر است.

گزارش یک پزشک در ماه دسامبر سال گذشته ی میلادی فاش کرد بایدن برای میزان نگه داشتن کلسترول خود داروی استاتین مصرف می کند، با این حال، بایدن در این گزارش «سلامت و توانمند» و «واجد شرایط لازم برای انجام موفقیت آمیز وظایف خود در مسند ریاست جمهوری» توصیف شده بود.

وضعیت سلامت بایدن احتمالاً به طور دقیق توسط متحدان و مخالفانش رصد می شود.

بیشتر بخوانید:

ترامپ از وحشت باخت دوباره دیگر در انتخابات شرکت نمی کند

دونالد ترامپ در قالب ۳۰ واقعیت کوتاه؛ از سربازی نرفتن تا تغییر نام خانوادگی

اشلی بایدن کیست: دختر اول جدید ایالات متحده که قرار است جایگزین ایوانکا ترامپ شود

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود