پر لایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

پر لایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

سال ۲۰۲۰ هم بالاخره به پایان رسید و حالا وقت آن رسیده جمع بندی سالانه ای از یکی از تأثیرگذارترین شبکه های اجتماعی حال حاضر دنیا یعنی اینستاگرام داشته باشیم.

اینستاگرام با یک میلیارد کاربر فعال در ماه، یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود.

در ادامه با پرلایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ آشنا خواهیم شد.

۱- تخم مرغ رکورد شکن

تخم مرغ معروفی را که در سال ۲۰۱۹ توانسته بود با کسب بیشترین لایک رکورد شکنی و مقام اول را از این جهت در میان تمام پست های اینستاگرام از آن خود کند، یادتان هست؟ تصویر این تخم بار دیگر در سال ۲۰۲۰ در صدر پرلایک ترین پست های اینستاگرام قرار گرفت و رکورد قبلی کایلی جنر که ۱۸ میلیون لایک بود را شکست.

این تصویر بیش از ۵۵ میلیون لایک دریافت کرده است.

۲- ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

رتبه ی دوم به عکسی از اینستاگرام ایکس ایکس ایکس تنتاسیون، رپر درگذشته ی آمریکایی تعلق دارد. این عکس آخرین پست او پیش از مرگش در سال ۲۰۱۸ بود.

از سال گذشته ۹ میلیون لایک دیگر به لایک های این پست اضافه شد و طرفداران این رپر آمریکایی هنوز علاقه و تحسین خود را نسبت به او در بخش نظرات آن ابراز می کند. تعداد لایک های این پست به بیش از ۲۲ میلیون رسیده است.

۳- کریستیانو رونالدو

رونالدو با پستی که آن را به دوست خود و اسطوره ی فوتبال، دیه گو مارادونا که چندی پیش درگذشت، اختصاص داده بود در جایگاه سوم این فهرست قرار گرفته است. این پست ظرف تنها ۶ روز ۱۹/۳ میلیون لایک دریافت کرد.

۴- چادویک بوزمن

یکی از پست های غم انگیز این فهرست. خانواده ی چادویک بوزمن، بازیگر هالیوودی از طریق این پست اینستاگرامی خبر درگذشت او پس از مدت ها مبارزه با سرطان را اعلام کردند.

۵- کایلی جنر

خبر به دنیا آمدن استورمی دختر کایلی جنر در سال ۲۰۱۸ مجازی سر و صدای زیادی در فضای کرد، بنابراین عجیب نیست که با وجود گذشت ۲ سال کماکان در میان ۵ پست برتر اینستاگرام به لحاظ تعداد لایک باشد. این پست بیشتر از ۱۸/۵ میلیون لایک دریافت کرده است.

اما این آخرین باری نیست که کایلی جنر را در این فهرست می بینیم.

۶- جنیفر آنیستون

پست اینستاگرامی ای که طرفداران سریال «دوستان» از سرتاسر دنیا را به هیجان آورد، یک سلفی بود که جنیفر آنیستون با همبازی های سابقش گرفته بود.

جنیفر آنیستون با وجود دریافت بیش از ۱۶ میلیون لایک برای این پست نتوانست به جمع ۵ پست برتر این فهرستراه یابد.

۷- لیونل مسی

لیونل مسی هم مانند کریستیانو رونالدو با انتشار پستی در اینستاگرام خود به اسطوره ی فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا ادای احترام کرد.

پست اینستاگرامی مسی با دریافت بیش از ۱۶ میلیون لایک در جایگاه هفتم این فهرست قرار گرفته است.

۸- کایلی جنر

کایلی جنر بار دیگر در میان ۱۰ رتبه ی برتر این فهرست حضور دارد. اما این بار با پستی برای تبریک تولد تراویس اسکات، شریک زندگی سابقش.

این پست که حاوی چند عکس خانوادگی است و کپشن آن به پدر استورمی اختصاص یافته، بیشتر از ۱۵/۹ میلیون لایک و نظرات احساسی بسیاری از سوی طرفداران دریافت کرده است.

۹- تنتری

رتبه ی نهم این فهرست به صفحه ای اینستاگرامی به نام Tentree تعلق دارد که در زمینه ی حفاظت از محیط فعالیت دارد.

این صفحه در تلاش برای ایجاد پایدار ترین پست اینستاگرامی دنیا، به مخاطبان خود گفته بود در ازای لایک های آن درخت خواهد کاشت.

این پست گرچه در سال ۲۰۱۹ منتشر شد اما هنوز هم لایک کاربران اینستاگرام را دریافت می کند و Tentree نیز کماکان مشغول کاشت درخت است. با دریافت ۱۵/۵ میلیون لایک و بیشتر از یک میلیون درخت که تا به حال در ازای آن ها کاشته شده، می توان آن را موفقیتی عظیم دانست.

۱۰- لبران جیمز

ژانویه ی سال ۲۰۲۰ دنیای ورزش اسطوره ی دیگری را از دست داد. کوبی برایانت، بسکتبالیست مشهور، به همراه دخترش جان خود را در یک سانحه ی هلیکوپتر از دست داد. خبر این اتفاق دنیا را در شوک فرود برد و دوست و همبازی او لبران جیزم، ستاره ی ورزش بسکتبال را به ادای احترام به برایانت در در اینستاگرام واداشت.

این پست بیشتر از ۱۵ میلیون لایک دریافت کرده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود