مادر ۲۳ ساله روس با ۱۱ فرزند که بچه های بیشتری می خواهد!

مادر ۲۳ ساله روس با ۱۱ فرزند که بچه های بیشتری می خواهد!

تصور کنید که نه یک نوزاد بلکه همزمان ۱۱ نوزاد داشته باشید که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. این زندگی کریستینا اوزتورک، زن ۲۳ ساله ی روس است که دیگر خوشحال تر از این نمی توانست باشد. در حقیقت او عاشق بچه است و می خواهد خانواده ی خود را از این هم بزرگ تر کند.

کریستینا وقتی ۱۷ سال داشت صاحب اولین فرزند خود، ویکتوریا شد. او در آن زمان یک مادر مجرد بود اما زندگی اش زمانی دگرگون شد که در یک سفر با همسر حالای خود آشنا شد. به گقته ی کریستینا، همسرش در همان نگاه اول به او دل باخت و از او خواست باهم ازدواج کنند و صاحب فرزندان زیادی شوند.

بیشتر فرزندان کریستینا همزمان به دنیا آمده اند و همسن هستند! این امر به شکل طبیعی ممکن نیست، بنابراین کریستینا و همسرش برای آنکه بتوانند یکباره صاحب فرزندان زیادی شوند به سراغ استفاده از رحم اجاره ای رفتند تا به سرعت صاحب خانواده ی بزرگی شوند. درست است که کریستینا همه ی فرزندانش را خودش به دنیا نیاورده، اما کماکان مادر بیولوژیکی آن ها محسوب می شود. این زوج دلشان می خواهد بچه های بیشتری داشته باشند اما هنوز در مورد تعداد دقیق آن تصمیم نگرفته اند.

همسر کریستینا که یک میلیونر ۵۶ ساله است، یک پدر تمام عیار است که اجازه نمی دهد خانواده اش هیچ کم و کسری داشته باشد. برای آنکه کریستینا بتواند به بهترین شکل از بچه ها مراقبت کند، او و همسرش چند پرستار بچه و دستیار استخدام کرده اند.

کریستینا می گوید او و همسرش مسئولیت ها را میان خودشان تقسیم کرده اند. همسر کریستینا به شغلش می رسد و کریستینا از بچه ها مراقبت می کند. آن ها به طور مرتب با بچه ها به پیاده روی می روند، بازی های رومیزی می کنند و فیلم تماشا می کنند. در تعطیلات آخر هفته اعضای خانواده باهم وقت می گذرانند و هر روزی از هفته که باشد غذا را حتماً در کنار هم می خورند.

بیشتر بخوانید:

با خانواده رادفورد آشنا شوید: بزرگ ترین خانواده انگلیس با ۲۲ فرزند! + ویدئو

سلبریتی هایی که نمی دانستید فرزندان زیادی دارند

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • Y اسفند ۱۶, ۱۳۹۹

  روزی جون از این خبرا نزار ما هم دلمون زن و بچه می خواد خدایا هرکی بر علیه مردم کار می کنه رو توی این دنیا نابود کن امین

 • md Hassan اسفند ۱۷, ۱۳۹۹

  خودم یه دختر دارم و خیلی دوست دارم دو بچه دیگه هم داشته باشم اما شرایط اقتصادی باعث میشه حتی فکرش هم نکنم !

  • فخری اسفند ۱۷, ۱۳۹۹

   دقیقا. خودم ۲۸ شدم. مجردم. خیلی دلم میخواد. پولش نیست. پولش نیست دوس دختر داشته باشم چه برسه زن و بچه.
   همسنام همه ۲ تا رو دارن دیگه.

 • :) اسفند ۱۹, ۱۳۹۹

  خدا براشون زیاد کنه XD

 • اميرحسينم اسفند ۲۴, ۱۳۹۹

  رحم اجاره ای … چند تا پرستار … همسر ۵۶ ساله میلیونر …
  خداییش مادربزرگم ایول داره که بدون هیچ کدوم از اینا ۱۱ تا بچه رو بزرگ کرد!

 • چيذري فروردین ۹, ۱۴۰۲

  ازدواج و تشکیل خانواده امر ضروریه اما هیچ زنی در هیچ کجای دنیا نباید تا سقف سه تا فرزند، بیشتر بچه زایی کنه چون ظرفیت این کره خاکی محدود و فضای زندگی انسان و دیگر موجودات با بلندمرتبه سازی های بی رویه و کاهش منابع طبیعی مواجه میشه…عوارض شوم فرزندآوری بالای سه فرزند در هر خانواده: گرانی، فقر، مهاجرت، ساخت و سازهای عمودی، کاهش منابع طبیعی، هورمونی شدن موادغذایی گیاهی و حیوانی و از بین رفتن نسل حیوانات حیاط وحش