کاربر مرد تیک تاکی که می خواهد یک روز باردار بودن را تجربه کند + ویدیو

کاربر مرد تیک تاکی که می خواهد یک روز باردار بودن را تجربه کند + ویدیو

بعضی زن ها هستند که به شکلی کامل طرفدار بادار شدن بوده و از آن لذت می برند، آن ها درخشش صورت، شکم قلمبه و هر چیزی که مربوط به بارداری است را دوست دارند. اما بسیایر دیگر می گویند که بارداری چندان ساده نیست و باید انتظار تهوع صبحگاهی، هورمون ها، ویارهای عجیب و غریب غذایی و البته افزایش وزنی که باید تحمل کنید را داشته باشید. در حالی که مردان هیچ ایده ای در مورد این تغییرات و کلیت فرآیند بارداری ندارند، یک مرد اخیراً سعی کرده است بارداری را درک کند و به همین خاطر می خواهد یک روز کامل بارداری را تجربه کند.

بعضی زن ها هستند که طرفدار بادار شدن بوده و از آن لذت می برند، آن ها درخشش صورت، شکم قلمبه و هر چیزی که مربوط به بارداری است را دوست دارند. بعضی زن ها هستند که طرفدار بادار شدن بوده و از آن لذت می برند، آن ها درخشش صورت، شکم قلمبه و هر چیزی که مربوط به بارداری است را دوست دارند.

یک کاربر تیک تاک به نام Maitland Hanley که به تازگی پدر شده است، ویدیویی در این شبکه اجتماعی منتشر کرده که در آن می بینیم وی تلاش دارد بارداری را تجربه کند. در این کلیپ، مایتلند دیده می شود که روی تختواب دراز کشیده در حالی که یک هندوانه بزرگ به شکمش بسته شده است. بالاتر از آن ها نیز این مرد دو ملون کوچک را به جای سینه به خود بسته است. زنی در پس زمینه صدای بیپ بیپ ساعت را در می آورد که تقلیدی از زنگ خوردن ساعت و فرا رسیدن زمان بلند شدن از رختخواب است. در ابتدا، مرد با اعتماد به نفس بالا بر این باور است که بلند شدن در این حالت اصلاً کار سختی نیست. او در حالی که قصد دارد بدنش را چرخانده و بلند شود، می گوید: «آهان، اینو نگاه کنین». اما خیلی زود می فهمد که شکم قلابی اش توان بلند شدن را از او گرفته است.

بعضی زن ها هستند که طرفدار بادار شدن بوده و از آن لذت می برند، آن ها درخشش صورت، شکم قلمبه و هر چیزی که مربوط به بارداری است را دوست دارند.

او یک بار دیگر برای بلند شدن تلاش می کند و موفق می شود پاهایش را بلند کرده و روی زمین بگذارد اما در پایان ویدیو به سختی این کار اعتراف کرده و در حالی که همراهانش به خاطر شکست او در بلند شدن از رختخواب به خنده افتاده اند، می گوید: «فکر می کردم خیلی آسان تر باشد». این ویدیو به سرعت وایرال شده و تاکنون بیش از ۱۵ میلیون بار دیده شده و بیش از یک میلیون لایک نیز دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید: آمادگی قبل از بارداری : چطور بدن خود را آماده کودک کنید؟

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • محمد شهریور ۱, ۱۴۰۰

    یک احمقی برای جلب توجه یک کار مسخره کرده که هیچ معنی و مفهومی هم نداره (حتی کارش با هیچ عقل سلیمی شباهتی به بارداری هم نداره)
    برام عجیبه واقعا چرا فکر می کنید ممکنه این مطلب برای مخاطبتون جالب باشه؟ یعنی اینقدر مخاطبتون رو بدبخت و سطح پایین می دونید که احتمال میدین از چنین مطالب سخیفی خوشش بیاد؟