جشن تولد سورپرایزی عادل فردوسی پور + ویدیو

جشن تولد سورپرایزی عادل فردوسی پور + ویدیو

چند روز پیش ویدیویی از پیمان جبلی رئیس جدید صدا و سیما منتشر شد که در پاسخ به درخواست یکی از هواداران خوزستانی فوتبال مبنی بر بازگشت فردوسی پور با برنامه «نود» به تلویزیون می گوید که فردوسی پور برای بازگشت به تلویزیون «منعی ندارد.»

جشن تولد عادل فردوسی پور

همان وقت بود که گمانه زنی ها درباره ی بازگشت این گزارشگر محبوب تلویزیون شروع شد. برخی گفتند که جبلی سیاست متفاوتی را نسبت به علی عسگری رئیس پیشین صدا و سیما اتخاذ کرده و برخی دیگر گفتند که جبلی جواب دوپهلویی داده و گفته که فردوسی پور منع برای بازگشت ندارد اما شاید برنامه «نود»ی در کار نباشد!

جشن تولد عادل فردوسی پور

این اخبار ضد و نقیض مصادف شده با زادروز تولد فردوسی پور و اهالی رسانه ورزش نیز با برگزاری جشن تولد، او را غافلگیر کردند. در ادامه می توانید ویدیویی از این جشن تولد را ملاحظه کنید.

جشن تولد عادل فردوسی پور

درباره ی عادل فردوسی پور

فردوسی پور متولد ۱۱ مهر ۱۳۵۳ در شهر یزد است. او علاوه بر گزارشگری فوتبال به تدریس زبان انگلیسی در دانشگاه و ترجمه کتاب هم می پردازد. عادل فعالیت حرفه ای خود را از ۱۳۷۳ با روزنامه نگاری در مجله های ورزشی شروع و مدتی بعد کار خود را به عنوان گزارشگر در تلویزیون آغاز کرد.

عادل فردوسی پوردر سال ۱۳۷۸ بود که برنامه «نود» را طراحی و تهیه کرد؛ برنامه ای که خیلی زود جای خود را در میان مخاطبان تلویزیون پیدا کرد و تبدیل به یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون شد.

کنار گذاشته شدن فردوسی پور از تلویزیون

فردوسی پور از اسفند ۹۷ به بعد اجازه ی حضور در تلویزیون را پیدا نکرده است. دلایل مختلفی به عنوان علت کنار گذاشته شدن وی مطرح شده است. برخی حواشی دعوت از کارلوس پویول و اجازه ندادن سازمان صدا و سیما برای حضور وی در برنامه زنده را به عنوان یکی از دلایل ذکر کرده اند. برخی دیگر اظهار نظرهای غیرفوتبالی و کارهایی نظیر مصاحبه با ظریف را دلیل کنار گذاشتنش دانسته اند و گروهی دیگر اعتقاد دارند که محبوبیت بیش از حد فردوسی پور باعث کنار گذاشته شدن وی شده است.

عادل فردوسی پور

به هر حال، با روی کار آمدن جبلی، رئیس جدید صدا و سیما باید دید که آیا کادوی تولد فردوسی پور می تواند بازگشت به خانه ی دومش در آغاز ۴۸اُمین سال زندگی اش باشد…

بیشتر بخوانید:

نظر رئیس جدید صدا و سیما درباره بازگشت فردوسی پور به تلویزیون + ویدیو

اظهارات جنجالی مدیر شبکه سه: «فردوسی پور از مدار خارج شده بود» + ویدئو

روایت اختصاصی عادل فردوسی پور از زندگی مهرداد میناوند + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود