سخنان جنجالی حسن عباسی درباره مردم چین و آمریکا + ویدئو

سخنان جنجالی حسن عباسی درباره مردم چین و آمریکا + ویدئو

حسن عباسی ، تئوریسین اصولگرا که با اظهارنظرهای جنجالی خود شناخته می شود، این بار به مردم برخی کشورها از جمله آمریکا، اروپا و چین حمله کرده است.

او در بخشی از سخنان عجیب حسن خود در جمع دانشجویان گفته است: «خدایا تو به جز مردم ایران چه کسی را داری؟ ۳۰۰ میلیون آمریکایی عوضی را داری؟ خدایا ۴۰۰ میلیون اروپایی عوضی را داری؟ ۱ میلیارد چینی خفاش خور را داری؟ خدایا تو به جز مردم ایران که عبودیتت را پذیرفته باشند چه کسی را داری؟»

این صحبت های حسن عباسی بازتاب زیادی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشته است.

وبسایت خبری عصر ایران در واکنش به اظهارات جنجالی عباسی نوشت:

حسن عباسی که هر از گاهی با سخنان عجیب و غریب و نسجیده اش، جنجالی می شود این بار خطاب به خدا گفت که آیا جز مردم ایران کسی را داری؟!

در فیلمی که اخیراً از وی منتشر شده است، چنین می گوید: »«خدایا این مردم غیر از تو هیچکس رو ندارن، تکیه‌شون نه به آمریکاست، نه به اروپا، نه به چین، نه به روسیه، نه به ژاپن و نه به هیچکس دیگه، اینها فقط تو رو دارن، فقط شعارشون اینه که الله اکبر،تو فقط مقام کبریایی، شعارشون اینه که ” لا اله” نیست هیچ الهه‌ای الا تو، خدا اینا غیر از تو کسی رو ندارن، ببینم تو هم غیر از اینها کسی رو داری؟ خدایا تو غیر از مردم ایران کی رو داری؟ ۳۳۰ میلیون آمریکایی عوضی رو داری؟ خدایا تو ۴۰۰ میلیون اروپایی عوضی رو داری؟ خدایا تو یک میلیارد چینی خفاش خور رو داری؟ کی رو داری که عبودیت تو رو پذیرفته باشن؟ اینها غیر از تو کسی رو ندارن، تو هم غیر از اینها کسی رو نداری.»

البته معلوم نیست خدای حسن عباسی کیست که جز مردم ایران کسی ندارد و الا خدایی که ما می شناسیم، خدای همه جهانیان است و همه جهانیان نیز مخلوق اویند و او، غنی و بی نیاز از همگان است.

این که حسن عباسی تصور می کند جز مردم ایران کسی عبودیت خدا را نپذیرفته است، نشان از فقر شناختی او نسبت به جهانی است که میلیاردها موحد و خدا پرست را در قالب ادیان مختلف در خود جای داده است.

سخنان حسن عباسی به قدری پست و حاوی توهین به خدا و خلق خداست که واقعاً ارزش ندارد بیش از این بدان بپردازیم جز این که به درگاه الهی تضرع کنیم: “پروردگارا! به تو پناه می آوریم از این تفکرات خطرناکی که در جامعه ما وجود دارد؛ خودت بر ما رحم کن که واقعاً جز تو کسی را نداریم.”

۹ نظر

ورود

 • h آذر ۲۱, ۱۴۰۰

  من موندم اینا چی میزنن انقد ژاژخایی و دروغ میگن!
  اگه تو فرم های ثبت نام و …. گزینه دین و مذهب وجود نداشت، و مثلا گزینه اتئیست یا ندانم گرا هم وجود داشت، امثال این آقا میفهمیدن که با گفتار و رفتارشون چقدر مردم ایران رو از دین و خدا دور کردن.

 • اسمال آذر ۲۲, ۱۴۰۰

  مثلا خواسته با اینکارش رگ ایرانی بودنمون بزنه بالا. و بگیم دممون گرم فقط مارو داره خدا

  ولی خوشبختانه خراب کرده و گند بالا اورده
  و اینم لو رفت . و نشون داد که اینا اینقدر الله الله میکنن فقط واشه منافع شخصیه خودشونه

  نمونه:
  یادمه توو رساله مکارم نوشته بود تصویر کامل ادم اشکال داره . مجسمشم همینطور. چون مثلی از بته
  ولی الان مجسمه چند تا شهیدو تو خیابون تمام قد در ابعاد بزرگ ساختن . همینطور عکس تمام قد شهدا رو نوی بلوار شهید فهمیده گذاشته بودن

  یا مثلا تا چند وقت پیش بنر زده بودن رو دیوار بیمارستان که وازکتومی و توبکتومی رایگان سرپایی
  الان شده حرام

  یا مثلا برا اینکه مردم ترغیب بشن برا پول دادن به فقرا که باعث بشه یه باری از روو دوش صاحبان مملکت (حالا هر دوره ای) برداشته بشه
  گفتن صدقه هفتااااد نوع بلا رو دور میکنه

  یا رای ندادن گناه دارد و فعلیس حرام
  یا خیلی چیزای دیگه

  • behzsd فروردین ۱۹, ۱۴۰۱

   آقای ضدچین. اگه این دروغی که میگی راسته اولااسم وآدرس کارخونه روچرانگفتی؟ دومامگه آمریکائیهاکره وژاپن روساختن که پیشرفتشون مدیون دسترنج خودشون هست. سوماشده آمریکاواروپاجایی برن واونجاروبه آشوب وجنگ وخون ریزی نکشن؟ نمونش منطقه آسیای خودمان. جناب عباسی ازباب اینکه اینهاهرجارسیدن به گندکشیدن وسعی کردن مردمش درعقب ماندگی کامل باشن واینطوری میشه روی دنیاسلطه داشت وآقایی کردالبته ازمنظراوناکه جلوه ای ازشیطان وشیطان صفتی است.

 • کاوه آذر ۲۲, ۱۴۰۰

  حرفهایی که امثال این تئوریسینهای نظام می زنند نشون میده اینها حتی از اصول دینی هم که ادعا می کنند پیرو و پرچمدارش هستند اطلاعی ندارند. نه درکی از خدایی دارند که توی دینشون تعریف شده نه حتی پیامبر و امامانی رو که صبح تا شب نامشون لق لقه زبونشون هست میشناسند. تنها چیزی که براشون مهمه اینه که از دین برای تحمیق و تهییج مردم و هدایتشون به سمت و سویی که می خوان بهره ببرند.

 • ضد چین آذر ۲۲, ۱۴۰۰

  بدترین کشور دنیا چینه.
  بدترین مردم دنیا چینه.
  ۱. تو اصفهان ریخته کارگرای چینی. یه قراردادی با چین نوشتن که کارگر چینی باید بیاد کلنگ بزنه. تکنسین برق و تمام تکنسینها همه چینی. فقط و فقط دربون ایرانی بودش. بعد منی که درس خوندم مدرک رسمی فنی دارم بیکار میگشتم و میگردم. با یه چندر غاز بردگی میکنم تو یه کارگاه.
  حدود ۲۰ تا اتوبوس ولوو به صورت سرویس در اختیارشون بود.
  چون ما کارگاهمون تو منطقه اینا بود میدونم.
  تو چندسالی که اونجا کار میکردم هر روز دخترای خوشگل رو دیدم میرن داخل محوطه. معلومه این چینیهای لعنتی چیکار میکنن تو این مملکت؟ چندبار دسته ایی اومده بودن وسط شهر و مزاحمت ایجاد کردن. یه دله دزدایی هستن که نگو.
  بابا به خدا این مملکت اونقدر متخصص و تکنسین داره که حتی المانیش کم میاره جلومون. بعد میرن از چین کارگر وارد میکنن تا من بیکار بشم. با چشمای خودم دیدم دختره رو تو کنار پارک پل بزرگمهر دستمالی میکردن.
  دوست خودم پشت مسجد عباسی مغازه داره. بارها این چینیها اومدن ازش دزدیدن.
  جو طوری شده شکایت نمیتونی بکنی از دله دزدیهاشون.

 • ضد چین آذر ۲۲, ۱۴۰۰

  صدرحمت به غرب.
  هر وقت بحث غرب و شرق میشه همیشه گفتم و میگم که شرق کره شمالی میسازه. غرب کره جنوبی
  شرق چینه. غرب تایوان میسازه
  مسئولای ما متاسفانه نه تنها ما رو نابود کردن بلکه با این قراردادهای ۲۵ ساله و نگاه به شرق و این شر و ورها دنیا رو خراب میکنن.

  • افشین مهر ۱۵, ۱۴۰۱

   سلام..غرب هر چی میسازه…آدم نساخته اینایی که گفتی برای دنیای فانی خوبه…هدف از خلقت تبدیل انسان به آدم هست…انسان غربی هدف خلقت نیست…وقتی مردی ممیفهمی…منظور عباسی اینه اگر بفهمید.!!!

 • سیدرضا حسینی بهمن ۴, ۱۴۰۰

  این بنده خدا بیماره… باید به چشم یک بیمار به ایشون نگاه کرد همانطور که به یک معتاد هم به چشم یک بیمار نگاه می شود… چند مدتی اگه بستری بشن (البته به همراه چند جلسه روان درمانی) احتمال بهبودی هست… شاید این حالات تیپیک این طفلک از عوارض موج گرفتگی(موج انفجار) یا سایر عوارض مربوط به زمان جنگ باشد.

  • behzsd فروردین ۱۹, ۱۴۰۱

   آقای ضدچین. اگه این دروغی که میگی راسته اولااسم وآدرس کارخونه روچرانگفتی؟ دومامگه آمریکائیهاکره وژاپن روساختن که پیشرفتشون مدیون دسترنج خودشون هست. سوماشده آمریکاواروپاجایی برن واونجاروبه آشوب وجنگ وخون ریزی نکشن؟ نمونش منطقه آسیای خودمان. جناب عباسی ازباب اینکه اینهاهرجارسیدن به گندکشیدن وسعی کردن مردمش درعقب ماندگی کامل باشن واینطوری میشه روی دنیاسلطه داشت وآقایی کردالبته ازمنظراوناکه جلوه ای ازشیطان وشیطان صفتی است.