۱۰ کشوری که تعریف مردانگی و زیبایی مردانه در آن ها کاملاً متفاوت است

۱۰ کشوری که تعریف مردانگی و زیبایی مردانه در آن ها کاملاً متفاوت است

این روزها مردان برای جلب توجه زنان دست به کارهای عجیب و غریبی می زنند و ظاهر مردانه، مردانگی و زیبایی مردانه تعریف جدید و گاه ناپایداری پیدا کرده که نسل به نسل تغییر می کند. مردان برای دلربا و با جذبه به نظر رسیدن دست به تغییراتی در ظاهر خود می زنند که گاه آن ها را به دوست داشتنی ترین مردان و گاه زشت ترین مردان تبدیل می کند. برای رسیدن به این هدف، مردان گاهی به روش های عجیب و غریبی پناه می برند و حتی  کارهای مضحکی کرده یا جان خود را به خطر می اندازند زیرا از نظر آن ها انتظارات جنس زیباتر باید برآورده شود.

مهم نیست که این انتظارات چه باشند اما جالب تر این است که این انتظارات و تعاریف در باب مردانگی و زیبایی مردانه از کشوری به کشور دیگر بسیار متفاوت است. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با تعریف مردانگی، ظاهر مردانه و جذابیت و زیبایی مردانه در ۱۰ کشور جهان آشنا سازیم تا بدانید که کشور خودمان تنها کشوری نیست که تعریف ظاهر مردانه و مردانگی در آن تغییر کرده است. چیزی که در یک کشور یا یک فرهنگ باعث جلب نظر مساعد زنان می شود ممکن است در کشوری دیگر باعث فراری دادن آن ها گردد.

۱- ایالات متحده

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

این روزها، ظواهر مردانه ورزشکاری و دلربا دیگر اهمیت و جذابیت خود را برای زنان آمریکایی از دست داده اند. چیزی که زنان آمریکایی امروز را به خود جلب می کند شانه های پهن و فیزیک بدنی قوی هیکل است. حتی یک واژه خاص برای تعریف چنین مردانی اختراع شده است که از مردان دل فریب با عنوان «lumbersexuals» یاد می شود. تعریف زنان آمریکایی از مردانگی و زیبایی مردانه در مردی خلاصه می شود که قوی هیکل بوده، پوست تمیز و همواری داشته و ماهیچه های او بیرون زده باشند و ریش نیز در این قضیه بسیار مهم است. لباس های رسمی و مجلسی دیگر توجه زنان را جلب نمی کنند و لباس های جین، پوتین های زمخت و پیراهن ها و تی شرت های اسپرت بهترین گزینه برای جلب توجه زنان آمریکایی است. اگر تمامی این شرایط را داشته باشید دختر آمریکایی در برابر شما شانسی برای نه گفتن نخواهد داشت.

۲- برزیل

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

تصویر بین المللی شناخته شده از زیبایی مردانه و مردانگی دل فریب مردان برزیلی شامل موهای تیره، چشم های قهوه ای و پوست آفتاب خورده است. اما زنانی که در این کشور زندگی می کنند معمولاً مردان دارای چشم های روشن و موهای مجعد ریز و زیبا را می پسندند. مردانی که این ویژگی های مردانه قابل توجه در برزیل را داشته باشند خیلی سریع نظر زنان را در این کشور جلب خواهند کرد. اما اهمیت پوست برنزه شده در آفتاب را نباید برای مردان برزیلی دستکم گرفت و بدن عضلانی و سیکس پک نیز چیزی است که در همه جا طرفدار دارد.

۳- هند

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

برای این که مردانی مطابق با ایده آل های دختران هندی پیدا کنید بهتر است فقط فیلم های بالیوودی را نگاه کرده و تعریف جذابیت مردانه و مردانگی از لحاظ مردم هند را در این فیلم ها جستجو نمایید. در این کشور اگر مردی بخواهد مورد توجه جنس مخالف قرار گیرد باید از تناسب اندام برخوردار بوده و بدنی نسبتاً عضلانی داشته باشد. همچنین برای این که به استانداردهای زیبایی مردانه در هند نزدیک شوید باید هر روز موهایتان را ژل زده، کفش هایتان را واکس زده، کمی ته ریش داشته و از همه مهم تر این که از کرم های روشن کننده پوست استفاده نمایید.

۴- سوئد

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

مفهوم سوئدی زیبایی مردانه این روزها دچار تغییرات قابل توجهی شده است. امروزه تنها تیپ و قیافه های ریش دار و خشن نزدیک به وایکینگ ها نیستند که در میان زنان سوئدی محبوبیت دارند بلکه مردانی که بدن لاغر و اندامی داشته و غمی پنهاان در چشم هایشان دیده می شود. روی هم رفته اما مردان قد بلند، با چشم های روشن، موهای بلوند و گونه های استخوانی بیشترین طرفدار را در میان زنان سوئدی داشته و مردانگی و جذابیت مردانه در این صفات خلاصه می شود.

۵- ترکیه

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

برای زنان ترک، یک مرد ایده آل و جذاب ترک باید شهامت و قدرت بدنی بالا و همزمان شور و شوق داشته و با احساس باشد. شاید به همین دلیل باشد که بازیگرانی که در سریال های ملودرام محلی نقش قهرمان های رمانتیک را بازی می کنند بسیار در میان زنان ترک محبوبیت دارند. در ترکیه، مردان برای این که خوش تیپ و جذاب باشند باید بسیار مرتب بوده و به موهایشان حسابی رسیده باشند. همچنین برای جذاب بودن بیشتر باید موهای ناحیه سینه آن ها برداشته شده باشد. همچنین داشتن ویژگی های ظاهری قومیتی ترک و داشتن چشم های روشن نیز از اهمیت زیادی برای زنان ترک برخوردار است.

بیشتر بخوانید: تعریف در حال تغییر «مردانگی»؛ جنبش دفاع از حقوق مردان در برابر فمنیسم؟!

۶- ایتالیا

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

در ایتالیا، عنوان مرد خوشتیپ و جذاب به مردانی اطلاق می شود که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند. در جامعه ایتالیا زیبایی طبیعینسبت به جذابیت و بامزه بودن اهمیت کمتری دارد. مرد جذاب ایتالیایی معمولاً طبق مد لباس می پوشد و ابایی از پوشیدن لباس ها و زیورآلات روشن ندارد. همچنین مرد جذاب ایتالیایی ابایی از استفاده کردن از ترفندهای زیبایی زنانه ندارد و گاهی دست به انجام جراحی های زیبایی نیز می زند. مردان ایتالیایی معمولاً ته ریش یا ریش کوتاهی دارند و در کل موهای صورتشان همواره تمیز و مرتب به نظر می رسد.

۷- کره جنوبی

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

اگر تاکنون یک سریال تلویزیونی کره ای دیده باشید متوجه شده اید که تعریف مردم این کشور شرق آسیایی از زیبایی مردانه، مردانگی و جذابیت مردانه به مقدار قابل توجهی با دیگر نقاط جهان متفاوت است. در این کشور داشتن زیبایی مردانه ربطی به خشونت و عضلانی بودن ندارد. در این کشور کسی را پیدا نمی کنید که عضلانی بوده، ریش و سبیلی بلند داشته، یا حتی ته ریش داشته باشد.

به جای آن ها از صفات مردانه در کره جنوبی می توان به داشتن پوست صاف و نرم، موهای مرتب شده و طبق آخرین مدل ها و گاه نیز رنگ شده، لاغر بودن و گاهی حتی مردنی بودن اشاره کرد. برای بدست آوردن دل زنان کره ای، مردان زیادی به جراحی های زیبایی دست می زنند و مردان کره ای معمولاً با رژ لب و سایه چشم آشنایی کامل دارند. همچنین مردان این کشور اهمیت زیادی به لباس پوشیدن داده و معمولاً لباس های بهترین برندها را خریداری می کنند.

۸- بریتانیا

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

سواحل بریتانیا آفتاب چندانی دریافت نمی کنند به همین دلیل است که مردم این کشور پوست روشن و مناسبی دارند اما برخلاف مردان هندی، داشتن چنین شرایطی کمکی به مردان بریتانیایی در جلب نظر زنان این کشور نمی کند. مردان بریتانیایی اغلب سعی می کنند با برنزه کردن های مصنوعی این مشکل را حل کنند و برای دلربا جلوه کردن معمولاً ظاهری مرتب با ریش های اصلاح شده را انتخاب می کنند. البته این روزها مرسوم شده که مردان بریتانیایی ته ریش می گذارند. همچنین آن ها سعی می کنند وزنشان را پایین نگه دارند اما علاقه زیادی نیز به تمرینات ورزشی برای ساخت بدنی عضلانی ندارند.داشتن تاتو نیز یکی از انتخاب هایی است که این روزها مردان بریتانیایی برای داشتن ظاهری مردانه و جذابیت مردانه بیشتر انتخاب می کنند.

۹- یونان

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

شاید فکر کنید که در یونان مردان نیازی به تلاش آنچنانی برای جلب توجه زنان ندارند. بسیاری از مردان یونانی به اندازه مجسمه های یونان باستان و خدایان آن ها خوش تیپ و دلربا هستند. موهای مشکی یا قهوه ای تیره، نگاه عمیق، ویژگی های مردانه در صورت، هیکل اندامی و بدن برنزه شده و داشتن ظاهر یونانی اهمیت زیادی از نظر زنان این کشور در زمره صفات مردانه و مردانگی دارد. قد بلند نیز در میان زنان این کشور اهمیت بالایی دارد و هر مردی که بالاتر از ۱۷۵ سانتیمتر قد داشته باشد بر دیگر مردان ارجحیت خواهد داشت.

۱۰- استرالیا

تعریف مردانگی در کشورهای مختلف چگونه است؟

جدای از این که مردان کره ای و استرالیایی تفاوت ظاهری بسیار زیادی با هم دارند، هر دو اهمیت زیادی به ظاهر خود می دهند. مردان استرالیایی همواره آماده صرف هزینه و وقت برای داشتن بهترین و مدرن ترین ظواهر هستند و زنان استرالیایی نیز در این مورد نسبت به مردان خود بسیار سختگیر می باشند. مردان استرالیایی به طور مرتب به متخصص پوست مراجعه کرده، وقت زیادی را در باشگاه های ورزشی برای ساختن بدنی متناسب گذرانده و حتی برای ایجاد تغییرات در ظاهر گوش و بینی خود جراحی انجام می دهند. بدین ترتیب مردان استرالیایی همواره جزو جذاب ترین مردان جهان بوده اند.

اکنون که با استانداردهای مردانگی در برخی از کشورهای جهان آشنا شدیم به نظر شما استانداردهای مردانگی در ایران و تعریق زیبایی و جذابیت مردانه در میان مردم کشورمان چگونه است. منتظر کامنت های شما در این زمینه هستیم!

با ۱۰ نمونه از پرطرفدار ترین مدل های موی مردانه کنونی آشنا شوید

جامع ترین راهنمای انتخاب و خرید کت و شلوار مردانه [اینفوگرافیک]

با بهترین مدل های موی مردانه برای چهره های مختلف آشنا شوید

بهترین لباس مردانه در موقعیت های مختلف چیست

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۶۷ نظر

ورود

 • علی دی ۲۷, ۱۴۰۱

  من واقعاً این عشق جومونگارو درک نمیکنم بااون بدنای ضعیف و زنانه که از لاغری دندهای طرف زده بیرون که اینا هم سیکس پک سیکس پک میکنن ،،مگه خشایار شاه خودمون چشه با قد بالای دومتر ریش بلند چشمان نافذ و ابروی کشیده و دماغ یه مقدار بزرگ و هیکل ورزیده ،، من خودم ریش و سبیل درست و حسابی ندارم و بیشتر شبیه همین جومونگام ولی محض رضای خدا ظاهر مردانه یعنی همین ریش بلند ،چشم نافذ ،ابروی کشیده و دماغ یه مقدار بزرگ و هیکلل ورزیده شده با کار کردن نه با پودر والسلام عشق جومونگیا بیشتر دنبال عروسکن تا مرد

  • ثمین دی ۲۷, ۱۴۰۱

   میدونی عزیز اشتباه همین جاست مردانگی به هیچ کدوم از این ها نیست و نه حتی چیز هایی که تو سایت گفته شده
   الان متاسفانه جوری شده که دنبال اینان به همین خاطر که یه جایی کم میارن
   مردانگی واقعی به غیرت و جوانمردیه به اخلاق طرف نا اینکه یکی دماغش گنده باشه نم نمیدونم چشاش رنگی باشه
   به عنوان یه خانم این چیزا تعریف مردانگی نیست
   در مورد “عشق جومونگا” اصطلاحی که شما به کار بردین تبعیض نژادی یه ضعف اخلاقیه بزرگه که شما برای مردای کره ای قائل هستین
   به نظر من بزار عامیانه بهت بگم تو فقط یه پسر کوچولوی لوس غرغروی بخیلی که کثیفی رو با مردانگی اشتباه گرفتی

   • امین دی ۲۸, ۱۴۰۱

    تو ایران فقط پول

   • RK دی ۲۹, ۱۴۰۱

    دقیقا درست گفتی افرین ??

   • آیکو بهمن ۲, ۱۴۰۱

    ایول داری
    دقیقا مردونگی همینه که میگی

   • منصور رضا کاوند بهمن ۴, ۱۴۰۱

    جذابت ذاتیه مثلا من یه رفیقی دارم کل مدرسه روش کراشه درس خون هم هست تعویض روغنی هم داره ولی یه رفیقی دارم منو باردار کرده از اول زنگ که جذابیت رو ببین ولی دریغ از اینکه خودش جداب است دوستون دارم غفار ومنصورم

  • بیتا دی ۲۷, ۱۴۰۱

   زیبایی مگه فقط مال زنه که مردا میخوان پشماشونو نزنن رژم غذایی نداشته باشن اندامی شن والا اصلا من بدن به قول خودت زنونه دوست دارم علی خان با این افکار جهان سومیت

  • حمید دی ۲۸, ۱۴۰۱

   حالا ایرانیا فقط پول داشته باش تمام ای ری…

  • رعنا دی ۲۸, ۱۴۰۱

   لاااااایک????????????

  • عشق جومونگ نه (کره لاور) دی ۲۸, ۱۴۰۱

   یک وقتی نمیتونی درک کنی پس ….. نخور
   دو مردونگی مگه به ریش و سیبیله اگه اونجوریه دخترخاله منم سیبیل داره یعنی مرده؟
   سه همین جومونگا که می‌فرمایید شمارو به ناکجا آبادشونم نمیگیرن پس عمیقأ فشار بخور نژاد پرست

   • gg فروردین ۲۸, ۱۴۰۲

    اولا شمارو نه باید بگی مارو به هیچ جاشون نمیگیرن. تو تافته جدا بافته نیستی. در اینکه هر نژاد و فرهنگی محترمه شکی نیست. اما تو اول به نژاد و کشور خودت احترام بذار بعد از بقیه دفاع کن. بعدشم مردونگی توی کشور ما علاوه بر اخلاق به هیکل و پشم و البته نظافت ربط داره. کسی که بدن پر مو داره لزوما کثیف نیست. اینو گفتم تا یکم با کشورت آشنا بشی. خودت که توی سوراخی بیرون نمیای تا مردا دیگرو ببینی و با مردم و فرهنگ اشنا بشی اگر چه خیلی غنی نیست. به هر حال با سنی که داری فک نکنم مامانت بذاره از سوراخت بیای بیرون.

    • M مهر ۲, ۱۴۰۲

     خوب دهنشو بستی

  • Fateme فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

   مرد بودن به داشتن ریش و پشم و صدای کلفت یا حتی هیکل گنده نیست.
   بلکه به داشتن شخصیت هست.
   نژاد ها و ژن های هر نقطه از کره زمین متفاوت هست.
   برای مثال شما نمیتونی مردان عربستان و عراق رو با مرد های کره ای مقایسه کنی.
   چون مرد های عرب هیکل های بزرگ و قد های بلند و پوستی تقریبا تیره دارند و همچنین موهای بدنشون بسیار زیاده.
   ولی مردان کره ای ، چینی ، ژاپنی و تایلندی طبق نژادی که دارند معمولا قد های معمولی و اندام نسبتا ریزی دارند و موهای بدنشون بسیار کم هست و پوست روشن دارند.
   دختران کره و دختران عرب هم همین تفاوت ها رو دارند.
   پس ما نمیتونیم هیچ کدوم رو با اون یکی مقایسه کنیم.
   و قطعا اینکار اصلا درست نیس. من و تو در جایگاهی نیستیم که تصمیم بگیریم کدوم نژاد برتر هست.
   همه نژاد ها قابل احترام هستند.
   بهتره به همدیگه احترام بذاریم و قضاوت نکنیم:)

 • هوزان دی ۲۷, ۱۴۰۱

  همینه که همه رو غمگین کرده مرد و زن هیچ ویژگی خاصی نیاز ندارن تا دل ربا باشن هرکسی جزابه ولی هرکی به چشم یکی
  و اینکه نه قد مهمه نه شونه و نه حالت صورت و گونه جو سازی نکنید انسانیت از همه زیباتره

  • maryamkatoozian887@gmail.com دی ۲۸, ۱۴۰۱

   مرد باید صدای بم وقد بلند
   و جذابیت کلی داشته باشه و اخلاق خوب همه چی رو درست می‌کنه

 • ثمین دی ۲۷, ۱۴۰۱

  یکی:مردای آمریکایی خوبن آرایش نمیکنن

  من: مرلین مونسن بازیگر و خواننده آمریکایی با آرایش✔
  فک کنم ایشون وجود خارجی ندارن و ساخته و پرداخته ذهن منه?

  • محمدرضا دی ۲۹, ۱۴۰۱

   بنظرم کسی میتونه درمورد زیبایی زنانه و مردانه نظر بده که در زندگی مشترک قرار گرفته باشه.و چالش ها رو دیده باشه و حس کرده باشه.خود من زیبایی ظاهری برام مهمه و البته به این تیپ و قیافه های عجیبی که خوشبختانه ازشون عبور کردیم،یه زمانی مدل موهای عجیب و غریب جذابیت بود و شلوارای پاره و همچنین هرچه پسر شلوارش بیشتر میخواست از پاش بیفته جذاب تر بود! ی مدت رژ زدن پسر و این چیزا الانم که اقایون بیش از خانم ها به ژل و بوتاکس برای جلب توجه متوسل شدن. میخوام اینو بگم تو زندگی مشترک باید فهمید زیبایی چیه، زیبایی فقط ظاهر نیست متاسفانه ما خیلی رو ظاهر کار میکنیم ولی از باطن غافلیم. درمورد تیپ و ظاهر و وضعیت جسمانی هم به عقل رجوع کنیم و به عرف… اینکه عده ای بعضی تیپ ها،قیافه های عجیب غریب مثلا ناخن های کاشته شده متری! یا صورت های پلاستیکی که از حد متعارف خارج شده رو انتخاب میکنن واقعا با عقل سالم جور در نمیاد. در کل کمی هم رو احساس،لطافت،پاکیزگی روحی و جسمی،تعهد و تعلق،اعتماد و اعتقا و… کار کنیم.

  • ایران دی ۳۰, ۱۴۰۱

   برای دختران ایرانی هم فقط فقط پولدار بودن یک مرد مهمه.تمام

 • حسین دی ۲۷, ۱۴۰۱

  تو ایران پول داشته باش همه چی داری

  • میثم بهمن ۲, ۱۴۰۱

   خروسه بود که به مرغش میگفت میخوای مرغ شم برات تخم کنم. کره ایها مرادشونم دل ایرانیارو بردند با این سلیقه هاشون … مردونگی جایگاه و ابهت داره… خدشه داربشه خودتون ضرر میکنید

 • علیرضا دی ۲۸, ۱۴۰۱

  اصلا خوشم از این کره ای ها نمیاد نمیدونم چرا دخترای امروزی خوششون از این نوع میاد اصلا فک نکنم …..داشته باشن

  • ممد رسول دی ۲۸, ۱۴۰۱

   ?????? خیلی فکرت باحال بود برادر

  • Hopi دی ۲۸, ۱۴۰۱

   بنظرم تو نداری ک حتما مرد بودن ب ریش و سبیل میدونی مرد بودن درون آدم ن ظاهر اینقدر نژادپرستی نکن واقعا که با این افکار پوسیده ات نمیدونم چی بگم مطمئنی که تو قرن بیست ویکی؟اخه کسی به این چیزها اهمیت نمیده

   • Maryam دی ۲۹, ۱۴۰۱

    خب تو که میگی تو قرن ۲۱ هستی یانه
    تو خودت واقعا تو قرن ۲۱؟هرکی علایق خودش رو داره،شاید یکی خوشش بیاد تو نه
    شاید تو خوشت بیاد اون یکی نه
    نه تو باید مسخره بکنی نه اون طرف
    مردونگی و زنونگی به همینه

  • سب دی ۳۰, ۱۴۰۱

   فکر کنم مغز منو تو یکیه??????

  • خودم دی ۳۰, ۱۴۰۱

   دقیقا، حق گفتی داداش معلوم نیست مرد هستن یا زن

  • رضا مرداد ۷, ۱۴۰۲

   چون دخترا از پسرای کره ای خوششون میاد و به شماها محل سگم نمیدن حسودی میکنی؟

 • ممد رسول دی ۲۸, ۱۴۰۱

  بخدا خیلی باحالید . واقعاً از این پسر کره ایه که تو عکس خوشتون میاد ؟ یعنی برد پیت رو میزارید کنار ، جانی دپ رو هم میزارید کنار میرید سراغ این عزیز ) البته نمیگم زشته یا بده و اینکه هر کس نظر خودشو داره ولی در بین مردان معمولاً عضله و ریش و سیبیل محبوبیت بالایی داره . نظرتون قابل احترامه )

  • skm مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

   جناب ممد رسول همونطور که عده کثیری از مردان از پلنگا خوششون میاد یه عده از دخترا هم هستن که پسرای کره ای بیشتر به مذاقشون خوش بیاد.پس این به اون در.این نظر شخص توئه که مردونگی و جذابیت مردانه رو تو عضله و ریش و سبیل میبینی

 • Sevda دی ۲۸, ۱۴۰۱

  اصلا به این صورت نیست نیازی نیست کسی کاملا بی نقص باشه تا دوست داشته بشه و ظاهر افراد در همه جای دنیا متفاوته.. بله درسته همه ملاک های خودشون و دارن اما بار ها شاهد این بودیم که برخی کسی رو پیدا کردن که کنارش خوشحال بودن و براشون باارزش تر از ملاکاشون بوده حتی اگه هیچ تشابهی با ملاک هاشون نداشته… انقدر هم به کسایی که به ملاک های خارج از کشورشون علاقه دارن گیر ندین آخه نمی‌فهمم اینکه طرف( عشق جومونگه??) یا اینکه یه چشم رنگی موبور دوست داره به شما چه ارتباطی داره! همونطور که خیلی دخترا دوست دارن خیلی ها هم دوست ندارن مگه دخترا میان به شما ها بگن چرا این و دوست دارین چرا اون و دوست دارین!؟ که اینجا هرچی اسم پسر زده با پسرای کره ای مشکل دارن! خوب دوست داریم دیگه! به نظرم( اگه کسی رو دوست دارین و اون عاشق پسرای کره ای هست یا ملاک های خاصی داره این به این معنا نیست که شما هیچ شانسی ندارین) این جمله رو دوبار بخونین

  • بنده خدا دی ۲۸, ۱۴۰۱

   والا موافقم باهات

  • سب دی ۳۰, ۱۴۰۱

   فکر کنم مغز منو تو یکیه??????

  • عباس دی ۳۰, ۱۴۰۱

   دخترا حرس نخورید
   اینا الکی میگن که پسر کره ای ها زشتن
   باور کنید همه پسرا خودشون عاشقش این پسر کره ایان

 • احمد دی ۲۸, ۱۴۰۱

  توی ایران فقط کافیه پولدارباشی علاوه براینکه همه عاشقت میشن کلیه فامیل وشهرودوستان هم دوستت دارن وعاشقتن!

 • Hopi دی ۲۸, ۱۴۰۱

  هرکس سلیقه متفاوتی داره و به یه چیزی علاقه داره یکی ممکنه از جانی دپ بدش بیاد اینارو دوست داشته باشه مگه مشکلیه؟حتما همه که نباید به مردای با ریش و سبیل علاقه داشته باشند هرکس سلیقه نظر و عقاید خودش داره و باید به سلیقه و علاقه بقیه احترام بزاری تا به سلیقه ات احترام بزارن برادر من خودم هردو مدلش مشکلی ندارم چه با ریش چه بدون ریش چه بدون عضله ای چه لاغر مردنی ب قول خودتون
  درست میگی هرکسی نظر خودش داره و اینکه به این بدت میاد به ما ربطی نداره

 • ❄❄ دی ۲۸, ۱۴۰۱

  دختر ها هر چه سنشون میره بالا تر معیار هاشون عوض میشه من خودم موقعی مدرسه ای بودم عشق کره ای ها بودم البته هنوزم دوسش دارم و بااینکه چند سال گذشته مثلا یه گروه کره ای قدیمی هست دیگه واقعا حس میکنم که عضو دوم خانواده ام هست شاید خنده وار باشه ولی همچین چیزی حس میکنم البته من خودم شخصا کسی رو برای قرار یا ازدواج به خوام انتخاب کنم میتونم از دو دید گاه نگاه کنم یا ظاهری یا باطنی که حتما باطنی اولویت داره نبست بهش و طاهری شونه هوی پهن پوست نسبت کم تیره ته ریش تمیز قد بلند صدای بم مردی تمیز باشه به تیپش اهمیت بده در حالی که سنم کم تر بود از پسر کره ای با اون ویژگی دوست داشتم ولی هر چه سن بالاتر میره مردی قوی باشه بیشتر میپذیرم???

  • هیچکس دی ۲۸, ۱۴۰۱

   به نظر من فقط خدای جذابیت ( زین مالک) هست و تمام.از هر مدل مویی نمی‌گذره هر روزی یک شکله تمام خالکوبی و هر جور دوست داره قیافه سو درست می‌کنه اگه گونی هم بپوشه بهش میاد لاغر اندامه ورزش نمیکنه باید مردا الگوشون همون باشه همه عاشقشون میشن

 • کاربر دی ۲۸, ۱۴۰۱

  متاسفم برای دیدتون نسبت به کره ای ها
  من انسان تعصبی نیستم ولی حرفاتون نژاد پرستانه بود.. یعنی چی اونجا کسی رو پیدا نمی‌کنید که ریش و سبیل یا حتی ته ریش داشته باشه یا عضلانی باشه؟ یعنی چی ظاهر مردنی دارن بعضیاشون؟ اینطور قضاوت میکنید؟ حقیقتا شک میکنم که داخل قرن بیست و یک هستید.
  مرد بودن به ریش و سبیل و بازو و عضله و… داشتن نیست. لطفا افکار نژادپرستانه و جنسیت زده ی خودتون رو یکم اصلاح کنید و به عقاید و سلایق بقیه احترام بزارید
  چه زن باشی چه مرد، مهم انسان بودنه!

  • یاس دی ۲۹, ۱۴۰۱

   +

  • ?MOA??ARMY? فروردین ۲۱, ۱۴۰۲

   +++
   واقعا زیادی خجالت میکشم و عصبیم ک مردم کشورمون در این حر عقب مونده و نژاد پرستن

 • نازنین دی ۲۸, ۱۴۰۱

  من مردانگی رو در پدرم مبینم در تلاشش برای بدست اوردن یک لقمه حلال، با رفتارش با مادرم، با دلسوزیش برای ما اما این رو هم قبول دارم که همچی باطن نیست به هر حال برای انتخاب همسر برای زن و مرد شکل و پوشش مهمه اما حرف بعضی از عزیزان مبنی بر نژاد پرستی رو قبول ندارم این استاندارد های دوگانه شماست که اگر برخلاف علاقه تون صحبت بشه میگید نژاد پرستی نکن در صورتی این نظر شخصی هر فردی میتونه باشه و اینکه ما در کره پسرانی عضلانی و با صورت های زیبا هم داریم مشکل ما عوض کردن واقعیته اینکه بیشتر این افراد کره ای که مشهور هستن دست به عمل های زیبایی زیادی زدن و شما اونهارو نچرال زیبا میدونید همین کسی دعوا نداره 🙂

 • عباس دی ۲۸, ۱۴۰۱

  دخترا تا قبل اینکه شوهر کنن از تریپ جومونگی خوششون میاد ولی بعد ازدواج با یه تریپ جومونگی ظعیفه مث خودشون تازه میفهمن چه کلاهی سرشون رفته و اون موقعس که هر شب خواب غول بیابونی میبینن .البته اشتب نشه نمیگم مرد حتما باید ریش بلند و سیبیل و صدای کلفت و شلخته پلخته باشه نه اینکه قیافه وتیپش خیلی زنونه باشه .اولش که مرد چون اسمش مرد باید مرد باشه یعنی اینکه نامرد نباشه و نکته مهم تمیز و مرتب بودن و خوش لباس بودن

 • Ssddd دی ۲۹, ۱۴۰۱

  تو ایران هم دخترا ادعا میکنن که فقط اخلاقش خوب باشه
  کاش همه چیز تو پول خلاصه نمیشد

  • نازنین دی ۳۰, ۱۴۰۱

   با احترام زمانی یه دختر از ازدواج ملاکش پسر پولدار میشه که پسره هم ملاکش از ازدواج صرفا زیبایی دختر باشه

 • Mohammad دی ۲۹, ۱۴۰۱

  ای یارو از زنم زریف تره مردا بیشتر عاشقش میشن

 • امیرحسین دی ۳۰, ۱۴۰۱

  همین که ما مردا از این پسر کره ای بیشتر خوشمون اومد نشون میده معیار خوبی نیست براتون خانما??? هرکی انگ نژاد پرستی بزنه بدون شک بی تی اس فنه?????

 • نیما دی ۳۰, ۱۴۰۱

  تو جمهوری اسلامی ما هیچ کدوم از این ویژگی هایی که اشاره شد نداشته باش فقط یه شاسی بلند و پول داشته باشی حله،، حالا شکم گنده و کچل هم که باشی خوشتیپ ترین مرد دنیا میشی برا زنان!

 • محمد دی ۳۰, ۱۴۰۱

  مردانگی یعنی غیرت و شرف؛ این چرت و پرتا چیه؛ مرد بودن رو می شه فقط در علی ع سلام دید بقیه اداشو با هزارتا خطا در میارن

 • خدایا کشورمونو از فرهنگ غربی نجات بده بهمن ۱, ۱۴۰۱

  خدا هرکسیو یجوری خلق کرده ولی زیبایی باید خدادادی باشه باعملو تزریقو اینا اصلا به چه دردی میخوره البته انسان باخدا باشه زیبا میشه انسان خداشناس باایمان باتقوا باشه انسان دوست باشه حقوحقوق هیچ انسانی رو پایمال نکنه خودخواه نباشه فقط به نفع خودش تلاش نکنه انسان باطنشم باید پاکو زیبا باشه الان از وقتی چشممو باز کردم خیلیا از روی بی سوادی یا نادانی از فرهنگ غربی پیروی میکنن یک جمله کلمه روشن فکری انداختن وسط و هی اسم هر بی هویتی رو روشن فکری میزارن شماها از فرهنگ من درآوری چی میدونید غرب متمدن نما ظاهرشو زیبا نشون میده باطنش رو نمیدونید چیه قرار نیست فرهنگ هر کشوری مثل هم باشه هر کشوری ادابو رسومو فرهنگ خودشو حفظ کنه خیلی بهتره از هرچیزی الگو نگیریم الگوی مردان مسلمان باید حضرت علی علیه السلام باشه وحضرت فاطمه سلام الله علیها الگوی زنان مسلمان باشه فلان زن بازیکر فلان کشور یا فلان مرد بازیگر فلان کشور به چه درد ما میخوره لاغر باشن چاق باشن خوشتیپ باشن زشت باشن چه دردی ازمنو شما درمان میشه ول کنید این حرفهارو بعضیا انقد فاز نمیدونم چی گرفتن که انگار بازیگر کره یا ایتالیا خواهربرادرشه یا پسرخالشه هرکسی خودش باشه چرا آخه از هرچیز عربیا خوشتون میاد ندونسته الگو میگیرین مگه اونا کین ازشون الگو بگیرم انقدر مجازی رو به گند کشیدن بعضیا با اداواصول افتضاح با لبو لوچه عمل شده یه کیلو گریمو یه کیلو لبو مژه ریختن به جون اینیستاو روبیکا سایتهاهم که نگو شده ترویج غلطو تبلیغات غلط بیشتر زندگی مردمو خراب میکنن با اون کارا

 • ه نطظ بهمن ۱, ۱۴۰۱

  به نظرم دخترا یا زنای ظریف خوش ظاهر از مردای جثه دار و شکیل خوششون میاد و زنای درشت تر بیشتر دنبال مردایی باجثه متوسط تر یا هم جثه خودشون هستن بر عکس همینم در مورد مردا کاملا صدق می کنه و آهنرباشون بیشتر و مدتی طولانی تر همو می کشه
  در مورد دخترا یا پسرای پول پرستم که با شوگر مامی یا ددی می چرخن باید گفت که به خاطر ضعفای پدر یا مادرشون بیشتر در بیرون جذب پولی میشن که خانوادشون دستشونو ازش کوتاه کردن و برای خودشون خانواده دومی میسازن که در هر صورت و به هر بدبختی دستشون خالی از هیچ نمی مونه البته همراه با استرس باابت عمر کم این جور رابطه پوچ و پول بگیره پرستانه

 • علی بهمن ۲, ۱۴۰۱

  ببینید خداشاهده مردانگی به ریش واندام عضلانی نیست
  من کسیو میشناسم که مثل خانومهای حامله شکم داره اما ادم مرتب ونمیزیه
  ریشش هم مثل جومونگه قیافشم مثل موفالمو توفیلم جومونگ بدنشم اصلا عضلانی نیست مثل خانومها نرمه
  اما سرتاپای وجودش مردانگی انسانیته تا جایی که درتوانشه ومیتونه به ضعفا کمک میکنه
  البته ادم پولداری هم نیست اما بااخلاق وکارراه انداز

 • روح بهمن ۲, ۱۴۰۱

  تو ایران مردانگی به جیب مرده. خیار باش ولی پولدار. چون همه ی زنان ایرانی پولپرستن

 • ?MOA??ARMY? فروردین ۲۱, ۱۴۰۲

  یکم از خودتون خجالت بکشین و درست تحقیق کنین
  داخل ایتانداردهای زیبایی کره باید اندام پسر لاغر ولی عضلانی باشه. تازه اگر هم کسی لاغر مردنی هم باشه فظولیش ب کسی نیومده

  • Sana فروردین ۲۲, ۱۴۰۲

   واقعا موافقم تو کره معیارشون اینه که هم لاغر باشن هم عضلانی الان شما با یکی از همین به قولتون جومونگا مچ بنداز ببین کی میبره بعدشم هرچی بیشتر درموردشون هیت بدید بعنی بیشتر حسودیتون شده پس لطفا .. اضافی نخورید

 • Sana فروردین ۲۲, ۱۴۰۲

  بعدشم همشون سیکس پک دارن اگه شما توانایی دیدن ندارید به اونا ربطی نداره اگه چیزی به اسم گوگل میشناسین احیانا برین سرچ کنین ببینین همش میگن سیبیل دماغ گنده…خانما با غول که نمیخوان ازدواج کنن البته سلیقه ها فرق داره ولی اکثرا حرف همه ریش و سیبیله

  • gg فروردین ۲۸, ۱۴۰۲

   یجور میگی سیبیل دماغ گنده انگار باید خانم های قجری رو معرفی کنم. شما الان نژادتون چیه که خودتونو جدا میدونین؟ بعدشم ویژگی پسر کره ای اگه برای دختر ایرانی که یاد نگرفته اول از هموطنش دفاع کنه بعد کره، شاید جذاب باشه اما برای مرد نیس که بخواد حسودی کنه. هر موجود سیبیل و پر مو نه کثیفه نه زشت. این عقل توئه که دوست داره فرهنگ کره رو بپذیره. یکم درست فکر کنی میبینی نه بدن لاغر کره ای بده نه ایرانی بزرگ و پر مو.

 • حسین فروردین ۲۴, ۱۴۰۲

  تعریفِ خودمون از مردانگی کم‌نظیرترین هست.
  همچنین تعریف اصیل ایرانی از زن بهترینه.
  متاسفانه سواد رسانه‌ای مردم پایینه و کم‌کم گرایش‌هاشون عوض می‌شه.
  ما زیبایی زن رو در روح بلندش می‌دیدیم ولی معیارِ این زیبایی داره به ظاهر زن خلاصه می‌شه. اگر دقت کنید هممون مادربزرگ‌های گوگولی رو که دائم در حال عبادت هستن خیلی دوست داریم؛ ولی شما فکرکن مادربزرگت همه‌جاش عمل باشه و صبح تا شب تو موبایل باشه.
  عذاب آوره!!