جانی دپ در دادگاه: زندگی‌ام با امبر هرد از روزی خراب شد که خودم کفش‌هایم را درآوردم!

جانی دپ در دادگاه: زندگی‌ام با امبر هرد از روزی خراب شد که خودم کفش‌هایم را درآوردم!

جانی دپ در جلسه ی روز سه شنبه دادگاه شکایت ۵۰ میلیون دلاری خود از همسر سابقش امبر هرد به دلیل اتهام زنی به وی و لطمه به حرفه اش، از لحظه ی خراب شدن زندگی مشترکش با هرد گفت؛ یک بار که پس از بازگشت به خانه، خودش کفش هایش را از پا درآورده بود، برخلاف روال همیشه که هرد این کار را انجام می داد.

دپ گفت هرد یک روتین مشخص برای این کار داشت؛ وقتی دپ به خانه برمی گشت، هرد یک لیوان شراب به او می داد و خودش کفش های دپ را از پاهایش درمی آورد.

اما یک روز هرد مشغول صحبت با تلفن بود، به همین دلیل دپ منتظر نماند و خودش کفش هایش را درآورد.

دپ در اینباره گفت: «آن روزها خیلی کار می کردم. وقتی از سر کار برمی گشتم، وارد خانه که می شدم (هرد) مرا می نشاند و یک لیوان شراب دستم می داد. بعد کفش هایم را در می آورد و آن ها را کناری می گذاشت.»

«تا قبل از آن هیچوقت چنین چیزی را تجربه نکرده بودم و این کار تبدیل به یک چیز دائمی شد، یک جور روتین.»

«یک شب که به خانه آمدم (هرد) پای تلفن بود. خودم کفش هایم را درآوردم. اما (هرد) یک دفعه رو کرد به من و گفت: “الان چه کار کردی؟ تو چه کار کردی؟” پرسیدم منظورش چیست که گفت: “کفش هایت را درآوردی.” من هم گفتم: “بله درآوردم. تو درگیر بودی.” او گفت: “نه نه نه این کار من است. تو این کار را نمی کنی، من این کار را می کنم.” بعد هم گفت: “بگذار یک لیوان شراب برایت بیاورم.”»

«اینجا بود که به فکر فرو رفتم. (هرد) به وضوح از اینکه روتینش را به هم زده بودم ناراحت شده یا به هم ریخته بود.»

«از زمانی که متوجه چنین چیزی شوید، کم کم چیزهای دیگر هم به چشم تان می آید.»

«ظرف یک سال، یک سال و نیم بعدی (هرد) آدم دیگری شد.»

جانی دپ ۵۸ ساله این صحبت ها را در دادگاهی که این روزها برای رسیدگی به شکایت او علیه امبر هرد در ویرجینیا در حال برگزاری است، عنوان کرد. این شکایت به دلیل مقاله ای صورت گرفته که هرد در سال ۲۰۱۸ در واشنگتن پست منتشر کرده بود و در آن بدون نام آوردن از دپ، مدعی شده بود قربانی خشونت خانگی بوده است. دپ این مقاله را اتهام زنی به خود دانسته و با شکایت از هرد، خواستار غرامتی ۵۰ میلیون دلاری به دلیل لطمه ای که این اتهام زنی به حرفه اش وارد ساخته، شده است.

امبر هرد ۳۵ ساله هم متقابلاً از دپ شکایت کرده است. هرد مدعی شده دپ با متهم کردن او به دروغگویی حیثیتش را لکه دار کرده و به خاطر آن خواستار ۱۰۰ میلیون دلار غرامت شده است.

دپ در دادگاه گفت رابطه ی او و هرد در ابتدا آنقدر خوب بود که خواب و خیال نظر می رسید. هرد و دپ در سال ۲۰۱۱ در زمان بازی در فیلم «خاطرات رام» با یکدیگر آشنا شده بودند.

دپ گفت: «(هرد) دلسوز بود، بامحبت بود، باهوش بود، شوخ طبع بود، فهمیده بود. خیلی نقطه اشتراک داشتیم، مثل علاقه به موسیقی بلوز و ادبیات.»

«حدود یک سال یا یک سال و نیم همه چیز شگفت انگیز بود.»

«از ابتدای رابطه مان به مدت یک سال و نیم (هرد) فوق العاده بود اما بعد از آن همه چیز کم کم تغییر کرد یا بهتر است بگویم که همه چیز معلوم شد.»

دپ گفت در جریان یک صحنه ی بوسه در زمان فیلمبرداری فیلم «خاطرات رام» بود که فهمید به هرد احساس پیدا کرده است.

دپ همچنین به دادگاه گفت که مصرف مواد را با خوردن قرص های اعصاب مادرش از ۱۱ سالگی شروع کرد و تا ۱۵ سالگی هر موادی که می شناخت را امتحان کرده بود.

دپ گفت برای فرار از زندگی آشفته ای که داشتند قرص های مادرش را می خورد. او گفت از اقرار به این موضوع احساس افتخار نمی کند. به گفته ی دپ، پس از آن به مصرف ماریجوانا و دیگر انواع مواد مخدر روی آورد.

دپ گفت هرگز هیچ مواد مخدری را برای تفریح مصرف نکرده و گهگاه به این دلیل مواد مصرف کرده است تا از افکاری که از جوانی با او هستند، فرار کند.

او گفت گرچه تا ۱۵ سالگی هر موادی که می شناخت را امتحان کرده بود اما این وضع با آن شدت ادامه پیدا نکرد و سال های زیادی هم بوده که حتی الکل هم مصرف نمی کرده.

دپ در ادامه ادعاهای هرد درباره ی سوء مصرف مواد خود را غلو شده عنوان کرد و گفت دچار جنون نیست تا لازم باشد دائماً نشئه باشد.

دپ همچنین به خاطر ارسال پیام هایی زننده به دوست صمیمی خود درباره ی هرد عذرخواهی کرد. او در یکی از این پیام ها نوشته بود دلش می خواهد جسد هرد را در حال متلاشی شدن در صندوق عقب یک ماشین ببیند.

دپ در دادگاه گفت به خاطر این صحبت ها که در اوج درگیری اش با هرد مطرح کرده بود، شرمنده است. او گفت در آن زمان به دلیل مشکلاتی که با هرد پیدا کرده بود متحمل رنج بسیار زیادی شده بود و گاهی برای آنکه بتوان از پس چنین رنجی برآمد باید با طنز سیاه با آن رو به رو شد.

جانی دپ در ادامه از کودکی سخت خود و آزار و اذیت های فیزیکی و روانی دائمی مادرش با او و خواهر و برادرهایش گفت. دپ گفت پدرش مردی مهربان و صبور بود که هرگز نه از کوره درمی رفت و نه با همسرش دعوا می کرد اما در نهایت وقتی دپ ۱۵ ساله بود، یک روز برای همیشه آن ها را ترک کرد و دیگر بازنگشت. مادر دپ، بتی سو پالمر در سال ۲۰۱۶ درگذشت.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۹ نظر

ورود

 • شاملو اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

  پس دپ هم خیلی نرمال نیست

  • ممد اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

   دقیقا
   هر دوشون خرابن

  • صادقی اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

   تا تعریفت از نرمال چی باشه. اگر منظورت مصرف مواد و الکله که بعیده سلبریتی نرمالی توی هالیوود پیدا کنی. مساله اینه که هر بلایی هم که سر خودش آورده باشه آزارش به اطرافیان و نزدیکانش نرسیده (یا کم رسیده) برخلاف امثال هرد که برای رسیدن به اهداف و خواسته هاش هر بی اخلاقی و سوء استفاده ای که دلش بخواد میکنه و البته به خاطر زن بودنش معمولا هم از عواقب کارهاش قسر در میره.

   • tk اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

    الان چه ربطی به زن بودنش داره

    • معلم اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

     این رو از اونهایی بپرس که با یک ادعای الکی هرد، جانی دپ رو از همه فیلمها و پروژه هاشون کنار گذاشتن ولی با وجود تمام شواهد و مدارک علیه هرد، اون راحت داره فیلمهاش رو کار می کنه تازه ازش حمایت هم کردند و کارهای جدید بهش پیشنهاد دادند. به نظرت این رفتار دوگانه ربطی به زن بودن هرد و حمایت فمینیستها ازش نداره؟

 • ممم اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

  ینی چی ک دپ هم خیلی نرمال نیس؟؟
  چرا ملت رد دادن
  جانی بدبخت اینهمه سال بدیختی کشیده بخاطر امبر بعد میگید جانی خرابه؟؟؟

 • IRAN اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

  حالا فکر کنید نوجوان ایرانی میخواد اینا رو به عنوان الگو قرار بده…

  • مهتاب اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

   واقعا جای تاسف داره

  • بفهم اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

   کی گفت نوجون ایرانی اینارو الگو کرده فعلا که گند سلبای ایرانی که خیلی از نوجوونا بیشتر با اونا ارتباط برقرار میکنن بیشتر دراومده تو نوع خودش

  • tk اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

   نه بهاره رهنمارو الگومون میکنیم

  • فاطمه اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

   هرچی هستن خیلی بهتر ازسلبریتی ها خودمون هستن.لااقل هرکاری رو که انجام میدن بی پروا عنوان میکنن،مثل سلبریتی های تازه به دوران رسیده وعقده ای ما نیستن…..

 • افشار اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱

  لووول…
  خودتون رو خفه کردید برای فرشته نشون دادن امبر هرد و هیولا نشون دادن جانی دپ!
  بابا این زن در مقابل دادگاه های آمریکا قبول کرد که انگشت شوهرش رو قطع کرده، در حالی که تا قبل از اون رسانه دو رو و دروغگو طرف رو سفیر مبارزه با خشونت خانگی به مردم معرفی کرده بود! الان من باید باور کنم که مشکل در نیاوردن کفش های شوهرش بوده؟
  چی داره این زن نفرت انگیز برای دفاع کردن آخه؟

  • T17 اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

   ناموسا حق گفتیی
   ایییییی ایییییی ایییییی حالم بهم خورد حاجی سرت گیج نمیره یه وقت هر شب هرشب بدبخت مگه کلفته
   بگو پول داری دستی بدی سر ماه بهت بدم؟ چرا رفتی شکایت کردی واسه پول دستی
   زنت نداشته خو وگرنه ۵۰ میزد تو کارتت الا طفلی خودش ۱۰۰ لازمه داری بزنی تو کارتش؟
   برید خونتون بابا خوشی زده زیر دلتون نکبتتتتتتا

  • علی اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

   طرف‌سادیسمیه

 • یه نفر اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

  بیچاره جانی دپ گیره همچین زنی افتاد

 • جانی دپ دپ دپ دپ اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

  نه به مغروریت دپ نه به سر به هوا بودن هرد هردو مقصرن کلا

 • Artin اردیبهشت ۶, ۱۴۰۱

  لعنت به اونایی که به اسم حمایت از حقوق زنان و اینجور مزخرفات حقوق حشری انسان های خوبی مثل جانی رو منزوی و سرخورده میکنن، یکی مثل ارزا میلر بخاطر …بودنش با اینکه هر هفته خبر درگیر شدنش با ملت در میاد و تو این مورد آخرم که به یه پیرزن حمله کرد از هیچ فیلمی کنارش نمیذارن که هیچ تازه هر روز بیشتر باهاش قرارداد می بندن ولی انسان های سالم و بزرگی مثل جانی دپ و کوین اسپیسی رو با اتهامات دروغ و رد شده از کار بی کار میکنن.
  تف

 • .. مرداد ۱۴, ۱۴۰۱

  واااا دپ بدبخت نرمال نیس؟؟؟
  بابا اون زحمت کشیده
  فقط امبرهرده که نرمال نیست!
  جانی دپ نرمال هست!

 • .. مرداد ۱۴, ۱۴۰۱

  مگه جانی دپ مجبورش کرده که کفش هاش رو در بیاره یا دستش شراب بده آخرم کتکش بزنه احمق؟
  والا توجیهتون برای خیانت امبرهرد کاملا غیر منطقیه!!
  امبر یه خیانت کار هیولاس
  ولی جانی دپ بدبخته