تام کروز نوشیدن مشروبات الکلی را سر صحنه فیلم «تاپ گان: ماوریک» ممنوع کرده بود

تام کروز نوشیدن مشروبات الکلی را سر صحنه فیلم «تاپ گان: ماوریک» ممنوع کرده بود

تام کروز در فیلم جدید تاپ گان برای اینکه سرعت عمل بازیگران مناسب باشد، لازم دانسته که برنامه سختی داشته باشند. این فیم قرار است یکی از بزرگترین فیلم های هالیوودی سال باشد. در طول ساخت Top Gun: Maverick همه از بازیگران گرفته تا سایر عوامل اجازه خوردن مشروب نداشتند. تام کروز که نقش اصلی این فیلماست، بازیگران را با برنامه‌ریزی‌های دقیق وادار به تمرین هایی کرد تا مطمئن شود که بقیه بازیگرها هم خودشان بدلکاری ها را انجام دهند.

عوامل فیلم جدید «تاپ گان» اجازه خوردن مشروب ندارند

در اکثر پروژه های مثل این، بازیگران و گروه با هم معاشرت می کنند و مشروب می خورند، اما به آنها گفته شد که در تاپ گان، برنامه های این چنینی را به حداقل برسانند. مایلز تلر، دیگر بازیگر این فیلم، اعتراف می کند که برای یک جشن عروسی، استثنا قائل شده بود و روز بعد مجبور بوده است در گرمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد آموزش پرواز ببیند، که واقعا برایش سخت بوده.

عوامل فیلم جدید «تاپ گان» اجازه خوردن مشروب ندارند

کروز، که در سال ۱۹۸۶ در فیلم اصلی تاپ گان بازی کرد، خودش مسئول بدلکاری هایش بود و مشتاق بود که محدودیت ها را پشت سر بگذارد و خلبانی هواپیمای جنگنده را نیز خودش انجام دهد. این سوپراستار هالیوود اصرار داشت که بازیگران آموزش خلبانی هواپیماهای جنگنده داشته باشند. حتی از آنها خواست تا آموزش های فنی جدی در مورد نحوه فیلمبرداری، نورپردازی و تدوین فیلم ببینند.

عوامل فیلم جدید «تاپ گان» اجازه خوردن مشروب ندارند

تام کروز می‌گوید این تمرین ها اجازه می دهد که بسنجند آیا می‌توانند در برابر فشارهای کار و نیازهای فیلمبرداری مقاومت کنند. او به سایر بازیگران گفته است که کار ترسناکی است و اگر نمی خواهید سختی بکشید، نباید در این فیلم حضور داشته باشید. این ستاره آمریکایی ماموریت غیر ممکن، غیر ممکن را برای بازیگران، ممکن کرد.

بیشتر بخوانید:

جت مافوق صوت فیلم «تاپ گان: ماوریک» یک هواپیمای فوق سری واقعی است

پرواز تام کروز با جنگنده F-18 واقعی در پشت صحنه فیلم «تاپ گان: ماوریک» + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود