زن خانه دار گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ درباره یارانه ها کیست؟ + ویدیو

زن خانه دار گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ درباره یارانه ها کیست؟ + ویدیو

چندی پیش در بخش خبری ۲۰:۳۰ گزارشی از یارانه های نقدی جدید دولت پخش شد که با انتقادات بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی و سلبریتی ها همراه شد؛ گزارشی که هدفش نشان دادن کافی و حتی زیاد بودن مبلغ یارانه های واریزی بود. موج انتقادات و گمانه زنی ها درباره یکی از شخصیت های حاضر در این گزارش به قدری بالا گرفت که یوسف سلامی خبرنگار صدا و سیما برای اثبات واقعی بودن ماجرا به منزل او رفت و گزارش دیگری تهیه کرد.

گمانه زنی ها درباره زن خانه دار گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ + ویدیو

در ابتدای گزارش یوسف سلامی، این زن خود را علیزاده معرفی می‌کند، زنی که در فروشگاه اتکا با او مصاحبه شد. او که می‌گوید سرپرست خانوار است، یارانه ها را کمک خرج خود می‌داند، نه اینکه کلا از این راه گذران زندگی ‌کند.

در گزارش پیشین، خبرنگار صدا و سیما در یک فروشگاه مواد غذایی با چند خانم همراه می‌شود که قصد دارند با یارانه نقدی که دولت به تازگی به حساب تعدادی از خانوارها واریز کرده، برای یک ماه آینده خانواده خود خرید کنند. در این گزارش نشان داده می‌شود که یک خانواده چهار نفره می‌تواند با یارانه واریزی دولت هر چه می‌خواهد بخرد و در انتها نیز مبلغی اضافه آورد.

گمانه زنی ها درباره زن خانه دار گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ + ویدیو

خانم خانه دار گزارش ۲۰:۳۰ فرماندار سابق شهر قدس بود؟

بسیاری از کاربران فضای مجازی این گزارش را به دور از واقعیت، پاک کردن صورت مساله و نمک بر زخم مردم دانستند. عده‌ای خانم زنگ آبادی را که در گزارش ۲۰:۳۰ با خانواده‌ای چهار نفره معرفی شده را در واقعیت خبرنگار حوزه شهری دانستند که تنها یک فرزند دارد و برخی دیگر خانم خانه دار را لیلا واثقی، فرماندار سابق شهر قدس استان تهران دانستند که پیش‌تر صحبت‌هایش درباره شیوه واکنش به اعتراضات آبان در مقام فرماندار قلعه حسن خان جنجالی شده بود.

در پی این گمانه‌زنی‌ها، لیلا واثقی که به عنوان اولین فرماندار زن استان تهران شناخته می‌شود و بی‌شباهت به خانم علیزاده نیست، واکنش نشان داد و با گلایه از صدا و سیما و تکذیب شایعه حضورش در گزارش جنجالی ۲۰:۳۰ گفت: آن خانم فقط روسری‌اش شبیه به روسری سه سال گذشته من بوده و دیگر هیچ شباهتی میان ما نیست! من پس از انتشار این گزارش به صدا و سیما زنگ زدم و به آنها گفتم که خیلی از این موضوع ناراحتم!»

بیشتر بخوانید:

کنایه جالب بازیگر طنز تلویزیون به گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ درباره یارانه ها + ویدئو

به راه افتادن کارزاری برای حذف بودجه صدا و سیما و تقسیم آن میان مردم

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • ایران خرداد ۴, ۱۴۰۱

    آره شما و صدا و سیمای میلی همیشه با مردم روراست هستین بر منکرش لعنت

  • بهمن نوذذی خرداد ۵, ۱۴۰۱

    وقتی که مالک متروپل آقای حسین عبدالباقی دریک شب گزارش بازداشتش اعلام میکنیدودرشب بعدی باسفرجناب محسن رضایی به آبادان وکارهای پشت صحنه ای که انجام دادو مابیاطلاعیم بعدش گزارش مرگ مالک رااعلام میکنیدحق داریدکه خانم لیلاواثقی راهم انکارکنید.چون ریش وقیچی دست خودتونه

  • مجید خرداد ۶, ۱۴۰۱

    اصلا ما هیچی نمیگیم. خانم محترم خودت برو عکس رو ببین اگه خودت نبودی اونوقت هرچی تو بگی.خخخخخ