۱۰ زن مشهور هالیوود و رنگ طبیعی موهایشان که تا به حال ندیده اید

۱۰ زن مشهور هالیوود و رنگ طبیعی موهایشان که تا به حال ندیده اید

موها نه تنها یکی از جلوه های زیبایی هستند، بلکه از نقش مهمی هم نشان دادن شخصیت ما برخوردارند. موهای تیره یا روشن، کوتاه یا بلند؛ اگر قصد ایجاد تغییری در ظاهر خود داشته باشید، انتخاب ها بسیار است. این تغییرات در سلبریتی ها هم زیاد دیده می شود و حالا ما می خواهیم ببینیم رنگ موی طبیعی برخی زنان مشهور هالیوود چگونه بوده است.

آریانا گرانده

موهای صاف و دم اسبی سال ها است که به امضای آریانا گرانده بدل شده است و حالا دیگر کمتر کسی موهای طبیعی او در ابتدای کارش را به خاطر می آورد. اما موهای طبیعی آریانا گرانده فر و بسیار تیره تر از چیزی است که به دیدنش عادت کرده ایم.

گرانده در مصاحبه ای گفته این مدل مو را بعد از بازی در سریال «سم و گربه» (Sam & Cat) انتخاب کرد چون برای بازی در آن سریال مجبور بود به طور مداوم موهای خود را رنگ کند و به همین دلیل موهایش به شدت آسیب دیده بود.

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر طی سال های فعالیت خود بارها طول و میزان تیرگی و روشنی موهایش را تغییر داده است، اما همواره به رنگ بلوند وفادار بوده است. موهای طبیعی او قهوه ای و حالت دار است. این بازیگر نشان داده که ترسی از تغییر و نظر دیگران ندارد و موهای سفید خود را هم به نمایش گذاشته که ترکیب زیبایی با رنگ بلوند ایجاد کرده است.

نیکول کیدمن

احتمالاً کمتر کسی مانند نیکول کیدمن هست که موهای بلوندش آنقدر طبیعی به نظر برسد که رنگ بودن آن برایمان قابل تصور نباشد.

با این حال، کیدمن موهایی فر با رنگی قرمز مانند دارد که به خاطر ریشه های ایرلندی او است. این بازیگر در طول دوران کاری اش بارها برای فرو رفتن در نقش هایش ظاهر خود را تغییر داده است.

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون موهای قهوه ای طبیعی خود را سال ها پیش کنار گذاشت و به جای آن از رنگ بلوند طلایی به همراه رنگ های مختلفی از هایلایت استفاده می کند. آنیستون برای حفظ سلامت و درخشندگی موهایش، هر ۶ هفته آن ها را نوک گیری می کند و زمانی که سر کار نیست، از استفاده از حرارت خودداری می کند تا موهایش آسیب نبینند.

گوئن استفانی

وقتی صحبت از رنگ موی بلوند پلاتینیوم می شود، یکی از اولین چهره های معروفی که به ذهن می آید، گوئن استفانی است. رنگ طبیعی موهای این خواننده، قهوه ای است، اما بیشتر از دو دهه قبل، او به این نتیجه رسید که رنگ او بلوند پلاتینیوم است. گوئن استفانی از آن زمان دیگر از این رنگ دست نکشیده است.

به گفته ی استفانی، برای اینکه رنگ موهایش همیشه یک دست و بی عیب و نقص باشد، باید هر هفته موهایش را رنگ کند. علاوه بر این، از نرم کننده های مخصوصی استفاده می کند تا بعد از آن همه مواد شیمیایی و حرارت، طراوات و شادابی موهایش حفظ شود.

سوفیا ورگارا

یکی از مشخصه های همیشگی سوفیا ورگارا موهای بلند و ابریشمی او بوده است. با این حال، رنگ موهای او طی سالیان دستخوش تغییراتی شده است. رنگ طبیعی موهای ورگارا بلوند طلایی روشن است، او اما موهای خود را اندکی تیره کرده و از رنگ های قهوه ای تری استفاده می کند.

به گفته ی ورگارا، همین امر به او کمک کرد نقش های بیشتری بگیرد چون موهای بلوندش با آن ظاهر لاتینی که اغلب فیلمسازان هالیوودی به دنبالش بودند، جور در نمی آمد.

کریستن استوارت

کریستن استوارت یکی از آن دست بازیگرانی است که ترسی از ایجاد تغییر در ظاهر خود ندارند. آنقدر او را با رنگ موهای مختلفی دیده ایم که سخت می شود فهمید رنگ طبیعی موهای او چیست.

او برای بازی در مجموعه فیلم «گرگ و میش» (Twilight) موهای خود را قهوه ای تیره کرد و بعد از آن با موهای کوتاه بلوند پلاتینیومی اش غافلگیرمان کرد. پس رنگ طبیعی موهای او چیست؟ تصاویر موجود از یکی از اولین فیلم های او به نام «اتاق پناهگاه» (Panic Room) نشان می دهد که رنگ طبیعی موهای استورات بلوند خاکستری است.

ریس ویترسپون

ریس ویترسپون یکی از محبوب ترین بلوندهای هالیوود است، به خصوص بعد از بازی در فیلم «قانوناً بلوند» (Legally Blonde). با این حال، رنگ طبیعی موهای او قهوه ای روشن است. رنگ بلوند پلاتینیومی به ویترسپون بسیار می آید و احتمالاً به این زودی ها از آن دست نخواهد کشید. او حتی برای نقشی که در سریال «برنامه صبحگاهی» (The Morning Show) داشت از یک کلاه گیس قهوه ای استفاده کرد.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز به طور قطع یکی از جریان سازترین سلبریتی ها در زمینه ی مو و آرایش است. او طی سالیان رنگ موهای خود را تغییر داده و از رنگ های قهوه ای طلایی و بلوند عسلی به همراه هایلایت استفاده کرده تا به چهره ی خود طراوت و شادابی بخشد.

با این حال رنگ طبیعی موهای لوپز بسیار متفاوت است. موهای طبیعی او قهوه ای بسیار تیره و فر هستند.

لیتون میستر

نمی توان انکار کرد که رنگ های قهوه ای به رنگ چشمان و پوست لیتون میستر بسیار می آید، با این حال، موهای او در واقع بلوند است. این بازیگر به خاطر نقشش در سریال «دختر سخن چین» (Gossip Girl) موهای خود را رنگ کرد و از آن زمان دیگر به رنگ طبیعی موهایش بازنگشته است. او گرچه گهگاه با موهای بلوند دیده می شود، اما در نهایت باز هم موهای خود را قهوه ای می کند.

 

بیشتر بخوانید:

زنان مشهور هالیوود که با تغییر رنگ موهایشان به موفقیت رسیدند

سلبریتی هایی که نمی دانستید در واقع بلوند هستند

سلبریتی هایی که نمی دانستید در واقع مو قرمز هستند

منبع: brightside
بدون نظر

ورود