۷ زوج مشهور هالیوود که بعد از جدایی هم رابطه دوستانه ای با یکدیگر دارند

۷ زوج مشهور هالیوود که بعد از جدایی هم رابطه دوستانه ای با یکدیگر دارند

داشتن یک رابطه ی خوب با شریک زندگی سابق خود اصلاً کار ساده ای نیست، چه برسد به آنکه دوستان نزدیک همدیگر هم باقی بمانید. بر اساس تحقیقات، داشتن یک رابطه ی دوستانه با شریک زندگی سابق خود به دلیل اطمینان و اعتمادی که در چنین رابطه ای می تواند وجود داشته باشد، احتمال دستیابی به نتایج مثبت را بیشتر می کند. وقتی کسی را از نزدیک می شناسید، به او اعتماد و برای برخورداری از حمایت عاطفی و کمک روی او حساب می کنید. روابطه دوستانه ای که از میل به کنار هم بودن در اوقات سخت زندگی به وجود می آیند، خالصانه هستند. اگر چنین رابطه ای میان شما و شریک زندگی سابق تان وجود داشته باشد، بعید است که این رابطه ی دوستی برایتان مشکل ساز شود.

بعضی سلبریتی ها هم بعد از جدایی دیگر هیچ ارتباطی با شریک زندگی سابق خود ندارد، اما بعضی حتی بعد از جدایی رابطه ی نزدیک تری باهم پیدا می کنند. کنار گذاشتن تفاوت ها و قرار گرفتن در کنار هم برای حفظ یک ارتباط ویژه چیزی است که زوج های سابق می توانند قدردان آن باشند، به خصوص اگر فرزندی هم از یکدیگر داشته باشند.

مونیکا بلوچی و ونسان کسل

مونیکا بلوچی و ونسان کسل در سال ۱۹۹۵ هنگام بازی در فیلم «آپارتمان» (The Apartment) در اولین نگاه به یکدیگر دل باختند. ثمره ی این عشق گرچه ۲ فرزند بود، اما داستان عاشقانه ی آن ها در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید. بلوچی درباره ی خود و کسل گفته: «تا ابد میان مان عشق خواهد بود. حتی اگر راه مان از همدیگر جدا شود، ونسان و من تا همیشه کنار هم خواهیم بود.»

بلوچی همچنین گفته: «ما تا ابد با احترام و احساساتی واقعی همدیگر را دوست خواهیم داشت. جدایی مان هم همینطور بود. اصلاً جدایی ای با دعوا و کشمکش نبود و مسأله ی پنهانی وجود نداشت که لازم به فاش شدن آن باشد. عشق از بین نمی رود، تغییر می کند. خیلی چیزها تغییر می کند اما خانواده ی ما تا ابد همانطور باقی خواهد ماند.»

هایدی کلوم و سیل

هایدی کلوم و سیل اولین بار در سال ۲۰۰۴ در سالن انتظار یک هتل با همدیگر آشنا شدند. وقتی برای اولین بار با یکدیگر چشم در چشم شدند، فوراً جذب همدیگر شدند. سیل درباره ی آشنایی شان گفته بود: «آن مهربانی ِ در لبخندش بود که باعث شد احساس کنم کسی به این زیبایی ندیده ام.» با این حال، آن ها در سال ۲۰۱۲ به زندگی مشترک ۷ ساله ی خود که آن را «مملوء از عشق، وفادارانه و شاد» توصیف کردند، پایان دادند و از آن زمان دوست یکدیگر بوده اند.

کلوم و سیل در مسابقه ی استعدادیابی America’s Got Talent با همدیگر به عنوان داور حضور پیدا کردند و از این همکاری ابراز خوشحالی هم کردند. کلوم حتی این ایده را مطرح کرده بود که سیل به همراه فرزندان مشترک شان در این برنامه حضور پیدا کند.

کریس پرت و آنا فاریس

کریس پرت و آنا فاریس در سال ۲۰۰۹ باهم ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند اما علیرغم پایان یافتن زندگی مشترک شان، دوستی آن ها کماکان ادامه داشته است. فاریس در اینباره گفته: «خانواده هایمان به هم نزدیک تر شده اند و این موضوع ارزش زیادی برایم دارد. آن ها بسیار مراقبم هستند و من هم دوست دارم که مراقب آن ها باشم.»

فاریس حتی از طرفداران همسر فعلی شریک زندگی سابقش، کاترین شوارتزنگر، دختر آرنولد شوارتزنگر است و او را زنی فوق العاده توصیف کرده و از نحوه ی رفتار او با پسرش تمجید کرده است. فاریس حتی نامزدی پرت را تبریک گفته و برای او و شوارتزنگر ابراز خوشحالی کرده بود.

هیلاری داف و مایک کومری

هیلاری داف وقتی با مایک کامری آشنا شد تنها ۱۹ سال داشت و آن ها در سال ۲۰۱۰ زمانی که داف ۲۲ ساله بود، با یکدیگر ازدواج کردند. او درباره ی ازدواج خود گفته بود: «وقتی تصمیم گرفتیم باهم ازدواج کنیم، کاملاً احساس آمادگی می کردم. از ۱۲ سالگی مثل یک آدم بزرگسال کار کرده ام، بنابراین ازدواج کردنم در ۲۲ سالگی آنقدرها چیز عجیبی نیست.» داف پس از جدایی اش از کومری گفت: «جدایی اتفاق خیلی بزرگی است و باید خیلی چیزها مثل مسأله ی بچه را در موردش در نظر گرفت.»

دمی مور و بروس ویلیس

دمی مور و بروس ویلیس در سال ۲۰۰۰ به ازدواج خود پایان دادند اما دوستی آن ها سر جای خود باقی ماند و آن ها فرزندان خود را به همراه یکدیگر بزرگ کردند. ویلیس در اینباره گفته: «من هنوز هم دمی را دوست دارم. ما رابطه ی خیلی نزدیکی باهم داریم. از هم سه بچه داریم که کماکان آن ها را باهم بزرگ خواهیم کرد و احتمالاً حالا هم باهم به همان نزدیکی قبل هستیم.»

ویلیس و مور باهم در کنار فرزندان شان وقت می گذرانند. ویلیس در اینباره گفته: «دمی و من تصمیم گرفتیم بچه هایمان را در اولویت بگذاریم و خیلی خوش شانس هستیم که به همه مان کنار هم خوش می گذرد.» مور هم گفته او و ویلیس بیشتر از آنچه پیش از جدایی شان بود، به همدیگر احساس نزدیکی می کنند.

نینا دوبرو و ایان سامرهالدر

بازیگران سریال پربیننده ی «خاطرات خون آشام»، ایان سامرهالدر و نینا دوبرو در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند، رابطه ای که در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید. علت جدایی آن ها روشن نیست، اما دوبرو گفته: «من خیلی جوان هستم. یک زن شاغل و بسیار باانگیزه هستم. و چیزهایی زیادی هست که باید قبل از ازدواج و بچه دار شدن، به دست شان بیاورم.»

با این حال، رابطه ی آن ها همانطور که شروع شده بود ادامه پیدا کرد، یعنی به شکلی دوستانه. آن ها کماکان دوست خوب یکدیگر باقی ماندند و با یکدیگر همکاری هایی هم داشته اند. و گرچه بعدها با افراد دیگری وارد رابطه عاشقانه شدند اما کماکان با یکدیگر در ارتباط هستند.

گوئینت پالترو و کریس مارتین

گوئینت پالترو و کریس مارتین در سال ۲۰۰۲ در پشت صحنه ی یکی از کنسرت های گروه موسیقی کلدپلی با یکدیگر آشنا شدند. آن ها از یکدیگر صاحب ۲ فرزند شدند و پالترو معتقد است: «تقدیر این بود که ما باهم باشیم و از هم بچه دار شویم، ولی رابطه ی ما به عنوان دوست و پدر و مادر بچه هایمان و خانواده ی همدیگر بهتر است.»

پالترو و مارتین حتی پیش از اعلام رسمی جدایی شان به همراه فرزندان خود برای تعطیلات به باهاما سفر کردند. مارتین درباره ی جدایی اش از پالترو گفته: «عشق زیادی بین ما هست و هیچ رسوایی ای در کار نیست.» پالترو نیز با همه ی دشواری های مقوله ی جدایی معتقد است که او و مارتین مناسب یکدیگر نبودند و حالا به مارتین به چشم عضوی از خانواده اش نگاه می کند.

بیشتر بخوانید:

۸ سلبریتی هالیوودی که با عشق سابق دوست خود وارد رابطه عاشقانه شدند

سلبریتی هایی که با همسر شریک زندگی قبلی خود دوست هستند

زوج های بازیگری که بعد از جدایی هم مجبور به ادامه همکاری بودند

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • Fatemeh آذر ۲۹, ۱۴۰۱

    نینا و ایان که کاملا قطع رابطه کردند و نینا برای رو به رو نشد با ایان از سریال ومپایر دایریز جدا شد و توی دو فصل آخرش نبود، چرا چرت و پرت میگید؟؟!