فیلم صحبت های زن کرجی بعد از بازداشت به دلیل کشف حجاب

فیلم صحبت های زن کرجی بعد از بازداشت به دلیل کشف حجاب

پس از انتشار خبر دستگیری زن جوان کرجی که در روزهای گذشته ویدئویی از بحث و جدل او با یک مرد آمر به معروف به دلیل کشف حجابش منتشر شده بود، حالا فیلم اعتراف او در رسانه های دولتی منتشر شده است. مرد آمر به معروف که اقدام به فیلمبرداری از این زن کرجی کرده بود در جایی از ویدئو زن را متهم می کند که «با هدف حرمت شکنی به عمد بدون حجاب از مقابل موکب امام حسین عبور کرده بود».

این ویدئو روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه در شبکه های اجتماعی منتشر شد و یک روز بعد دادگستری استان البرز از دستگیری این زن کرجی خبر داد.

روز پنجشنبه ۲۹ تیر ماه روابط عمومی دادگستری استان البرز، در بیانیه ای اعلام کرد:

فردی که روز چهارشنبه در مقابل موکب امام حسین(ع) در خیابان فاطمی کرج اقدام به حرمت‌شکنی کرده بود، با دستور قضایی بازداشت شد.

پس از شناسایی فرد هتاک، عصر روز پنج شنبه (۲۹ تیرماه) با دستور قضایی این فرد در استان البرز بازداشت شد.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان البرز نیز ضمن تأیید خبر دستگیری فرد هتاک طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

فیلمی از این خانم توسط افراد غیرضابط قضایی گرفته و در شبکه های اجتماعی پخش شده که خلاف مقررات می‌باشد.

پلیس این فرد را به جهت کشف حجاب، هتاکی و پرخاشگری به مرجع قضایی معرفی و همچنین کسانی‌که فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند در دستور پیگیری و معرفی به مراجع قانونی قرار داد.

پلیس هرگونه رفتار خارج از ضوابط قانونی را مورد تأیید ندانسته و بر اجرای مُرِّ قانون تأکید دارد. به دغدغه مندان حجاب و عفاف نیز تاکید و توصیه می‌کنیم که در تلاش برای امر به معروف هرگز از دایره اخلاق و رفتار حسنه خارج نشوند.

پس از بازداشت زن کرجی، روز گذشته ویدئوی اعتراف وی در رسانه های دولتی منتشر شد. او در این ویدئو می گوید:

به علت نداشتن روسری فردی به من تذکر داد که من عصبانی شدم و حرف های اشتباهی زدم و من هیچ قصدی از این کار نداشتم. من هیچوقت توهینی به اذهان عمومی نکردم و حرف هایم از روی عصبانیت بوده است. از اینکه قانون شکنی کردم عذرخواهی می کنم. من خودم شیعه هستم و برای دین خود احترام قائلم.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود