سگ خودکفایی که هر روز به تنهایی با اتوبوس به پارک می رود

سگ خودکفایی که هر روز به تنهایی با اتوبوس به پارک می رود

سگ بسیار خودکفایی به نام اکلپس هر روز صبح خانه اش را به تنهایی ترک می کند. او یک هدف دارد: اینکه خودش را به پارک سگ های مرکز شهر در قلب سیاتل برساند.

آن هایی که هر روز در خیابان های سیاتل در رفت و آمدند اکلپس را به خوبی می شناسند و علاقه ی زیادی به این سگ خودکفا پیدا کرده اند. اکلپس را حالا الهام بخش می دانند و از او به عنوان «زنی مستقل» یاد می کنند. این سگ ماده از نژاد ماستادور (نیم ماستیف و نیم لابرادور) است.

اکلپس هر روز مثل یک دختر خوب صبورانه در ایستگاه اتوبوس نزدیک خانه اش منتظر می ماند. وقتی اتوبوس می رسد، سوار می شود و طرفدارانش به استقبالش می روند.

این عادت جالب اکلپس سبب شده طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی پیدا کند.

به گفته ی یکی از شهروندان سیاتل که در صفحه ی فیسبوک اکلپس کامنتی گذاشته، این سگ «سوار اتوبوس مرکز شهر می شود تا خود را به پارک سگ ها برساند. در آنجا ساعت ها ورزش می کند و برای خودش دوست پیدا می کند. بعد دوباره سوار اتوبوس می شود و به خانه برمی گردد. او حتی برای خودش یک کارت اتوبوس دارد که به قلاده اش متصل است».

اما سگ معمولی شما که نمی تواند «خودش جایی برود». پس اکلپس چطور یاد گرفته با اتوبوس اینور و آنور برود؟

همه چیز از سال ۲۰۱۵ شروع شد، وقتی که یک روز جف یانگ، صاحب اکلپس مشغول سیگار کشیدن بود. سیگار کشیدن جف خیلی طول کشید و اکلپس که حوصله اش سر رفته بود، از پیش جف رفت و سوار اتوبوسی شد که به خانه شان می رفت. این مسیر گردش های همیشگی جف و اکلپس بود. جف که متوجه نیت سگش شده بود، سوار اتوبوس بعدی شد. او بعد از اکلپس به خانه رسید و او را در آنجا دید. از آن زمان اکلپس هر روز خودش این مسیر را طی می کند.

جف به یکی از ایستگاه های خبری سیاتل گفته: «شاید هفته ای یک بار با من تماس می گیرند و می گویند سگم اکلپس فلان جا پیش شان است و من هم باید به آن ها بگویم که نه مشکلی ندارد. اکلپس می داند دارد چه می کند.»

اکلپس همچنان به کسانی که با او هم مسیر می شوند شوق و شادی می بخشد. علاوه بر این او در پنج سال گذشته ثابت کرده که در تشخیص مسیر بسیار عالی است و هرگز نباید او را منتظر گذاشت.

بیشتر بخوانید:

پنلوپه؛ سگی که به خاطر چهره خنده‌دارش ستاره اینستاگرام شده

تصاویر بامزه از سگ های غول پیکری که احساس کوچک و بغلی بودن می کنند!

سگ هاسکی که به خاطر چشم های لوچش طرد شده بود از طریق فیسبوک خانواده دار شد

۱۰ واقعیت جالب در مورد نژاد سگ هاسکی

با استلا آشنا شوید؛ سگی که با صاحب خود حرف می زند + ویدیو

با ۱۰ تا از خنده‌دارترین نژاد سگ ها در دنیا آشنا شوید

هر سال زندگی سگ ها معادل چند سال زندگی انسان ها است؟

بازسازی آثار هنری مشهور دنیا توسط صاحب خلاق سگ خانگی

پاسخ به چند سوال مهم و همیشگی در مورد سگ ها

«فردی» بزرگ ترین سگ دنیا رکورد جدیدی زد

با لاک‌پشت‌ترین سگ‌های دنیا آشنا شوید

منبع: mymodernmet
مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • Behnam مرداد ۲۳, ۱۳۹۹

    وااای! عااالی بود! مگه میشه این صفحه رو ذخیره نکنم؟ ♥️⁩