یک ربات رییس جمهور آمریکاست! دستورالعمل دستیاران جو بایدن برای او لو رفت + ویدیو

یک ربات رییس جمهور آمریکاست! دستورالعمل دستیاران جو بایدن برای او لو رفت + ویدیو

رییس جمهور امریکا، جو بایدن ، خیلی ناخواسته و تصادفی برگه تقلبی را افشا کرد که در طول جلسه با مدیران صنعت باد در کاخ سفید، به او دستورات اولیه در مورد اینکه کجا بنشیند و چه کاری انجام دهد گفته شده است.

این برگه که به دلیل حواسپرتی بایدن به عکاسان نشان داده شد به او یادآوری می کند: «روی صندلی خودتان بنشینید»، «نظرات مختصر بدهید (۲ دقیقه)» و «بیرون بروید».

به این پیرمرد ۷۹ ساله نیز دستور داده شد که قبل از ترک با شرکت‌کنندگان خاص صحبت کرده، از آنها سؤال بپرسد و تشکر کند.

به نظر می رسد این اولین باری نیست که بایدن با برگه تقلبش لو می رود. بایدن ، در اوایل سال جاری نیز، در جریان سخنرانی درباره اوکراین با پاسخ های آماده برای رسانه ها دیده شد.

نگرانی در مورد سلامت جو بایدن!

آشفتگی روز پنج شنبه آخرین مورد از سری گاف هایی بود که شامل از دست دادن تعادل، افتادن او در ملاء عام و همچنین گفتن آنچه که نباید گفته می‌شد، بود.

این گاف‌ها نگرانی‌های عمده‌ای را در مورد سلامت عمومی و ظرفیت ذهنی رئیس‌جمهور ایجاد کرده‌اند، زیرا او به ۸۰ سالگی نزدیک می‌شود اما با وجود این کاخ سفید به سؤالات مربوط به سلامتی او پاسخ منفی می‌دهد.

در طول ملاقات با مدیران صنعت بادی در اتاق روزولت در کاخ سفید، بایدن سهوا طرح هشت ماده ای را برای نحوه رفتار با عکاسان به نمایش گذاشت.

 

هر کسی که یادداشت را تایپ کرده بود، به جای اشاره به «رئیس‌جمهور» با نام، به وضوح قصد داشت آن را فقط در معرض چشم‌های رئیس‌جمهور قرار دهد و در عوض «بایدن» را با حروف درشت و بزرگ «شما» نامیده بود.

دستورالعمل‌های دقیق با عنوان «توالی رویدادها» در جلسه بود و به بایدن می‌گفت «وارد اتاق روزولت شود و به شرکت‌کنندگان سلام کند».

روی تکه کاغذ نوشته شده بود: “شما روی صندلی خودت بنشینید”. سپس در یادداشت به رئیس‌جمهور گفته می‌شود که پس از آوردن خبرنگاران به اتاق صحبت کند: «شما نظرات مختصری بدهید (۲ دقیقه).»

پس از خروج خبرنگاران، به بایدن گفته شد که با برخی از حاضران در جلسه صحبت کند. «شما از لیز شولر، رئیس AFL-CIO، یک سؤال می‌پرسید»، «شما از شرکت‌کنندگان تشکر می‌کنید» و «شما جلسه را ترک می‌کنید».

جلسه بدون هیچ گونه حادثه دیگری به پایان رسید، اما پس از آن، عکاسان تیزبین به سرعت متوجه شدند که رئیس جمهور چه چیزی را فاش کرده است.

بایدن در طول دوران ریاست جمهوری خود به استفاده از چنین یادداشت هایی ادامه داده است. این یادداشت ها گاهی اوقات در لحظات بسیار عمومی به او داده می شود.

گاف کثیف بودن چانه

در ماه جولای گذشته، یکی از دستیاران یادداشتی به او داد که در آن نوشته شده بود: “قربان، چیزی روی چانه شما هست.” این یادداشت به رئیس جمهور هشدار داد که تقریباً در ۱۰ دقیقه ابتدایی ملاقات مجازی چیزی روی صورت او وجود داشته است.

گویا یک نقطه زرد زیر دهانش بود، اما همچنان به صحبت کردن ادامه می داد. سپس یک یادداشت به او دادند که از او خواسته شد چانه‌اش را پاک کند و به دستش نگاه کند.

بایدن دوباره یادداشت را نگه داشت تا در دسترس همه خبرنگاران و عکاسان باشد. این یادداشت فقط به این دلیل قابل مشاهده بود که بایدن از همان کارت یادداشت برای نوشتن دیگر یادداشت ها در طول جلسه استفاده کرد.

در اوایل سال جاری، هنگامی که بایدن با رسانه ها برای بحث در مورد جنگ اوکراین روبرو شد ، به دلیل استفاده از «برگ تقلب» چاپ شده از پاسخ به سؤالات مورد انتظار مورد تمسخر قرار گرفت.

در یادداشت ها آمده بود: «اگر شما از تغییر رژیم حمایت نمی کردید، منظورتان چه بود؟ آیا می توانید توضیح دهید؟» دیگری نوشته بود: «آیا این اکنون تهدیدی برای از هم پاشیدن اتحاد با متحدان ناتو شما است؟»

بایدن قبلاً روی کارت چاپ شده پاسخی آماده کرده بود: «نه. ناتو هرگز بیشتر از این متحد نبوده است.». او مرتباً از کارت‌های نشانه استفاده می‌کند و در طول مبارزات انتخاباتی قبل از تصدی پست، اغلب با آنها عکس می‌گرفت.

افتادن جو بایدن از روی دوچرخه

اوایل این ماه، هنگامی که بایدن از روی دوچرخه در ساحل Rehoboth در دلاوِر سقوط کرد، سلامت عمومی او دوباره زیر سوال رفت.

او پس از اینکه از روی دوچرخه به زمین افتاد و دوچرخه‌اش را با خود کشید، به مطبوعات گفت: «من خوبم». بایدن به خبرنگاران گفت که در بلند کردن کفش‌هایش از روی پدال دوچرخه‌ها مشکل داشت که باعث افتادن آن شد.

او آمده بود تا به جمعیتی که در نزدیکی مسیر دوچرخه‌سواری پارک استیت گوردون پاند جمع شده بودند، سلام کند. مردم برای رئیس جمهور فریاد می زدند «روز پدر مبارک».

به محض اینکه سعی کرد از دوچرخه پیاده شود، کفش هایش گیر کرد و به پهلو افتاد. همین اتفاق باعث درگیری دیوانه وار سرویس مخفی و مطبوعاتی شد. آنها سعی داشتند به جو بایدن کمک کنند تا بلند شود.

او بارها و بارها گاف های متعدد دیگری مانند بالا رفتن از پله های Air Force One و همچنین از دست دادن خط فکری خود در طول سخنرانی ها داده بود.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

تمسخرها به زمین خوردن جو بایدن از روی دوچرخه در مقابل جمعیت خبرنگاران + ویدیو

گاف های سخنرانی دیروز جو بایدن: از دست دادن با هوا تا ادعای استادی دانشگاه + ویدیو

تمسخر و توهین به جو بایدن روی آنتن زنده + ویدیو

ماجرای خارج شدن باد شکم جو بایدن در حضور همسر ولیعهد انگلیس

جو خواب آلود ؛ خوابیدن جو بایدن در جریان نشست خبری با نفتالی بنت + ویدیو

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود