پیشگویی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین همسر سرباز روسی را به گریه انداخت

پیشگویی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین همسر سرباز روسی را به گریه انداخت

در جریان یک تماس تلفنی که توسط اداره اطلاعات اوکراین شنود شده، صدای گریه یک زن روس شنیده می‌شود که به همسر خود که در خط مقدم نبرد با اوکراین است می‌گوید بر اساس پیش بینی های بابا ونگا قرار نیست به این زودی شوهرش را ببیند.

این زن در طول تماسی که توسط اداره اطلاعات وزارت دفاع اوکراین در یوتیوب آپلود شده است، به شدت احساساتی شده و زن و شوهر به خاطر اینکه مدتی است نتوانسته‌اند یکدیگر را ببینند بسیار غمگین‌اند.

گریه های همسر سرباز روسی به خاطر پیش بینی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین

سرباز روسی توضیح می‌دهد که نمی‌تواند به خانه برگردد، چون دیده است که وقتی دیگران از انجام دستورات امتناع می‌کنند چطور با آنها رفتار می‌شود. سپس زن ترس‌هایش بر اساس پیشگویی بابا ونگا مبنی بر ادامه جنگ تا دو سال دیگر را به اشتراک می‌گذارد.

شوهر در این تماس می‌گوید: «مهم این است که حقوقم را پرداخت کردند.» اما زن پاسخ می‌دهد: «گور بابای این حقوق. برایم مهم نیست. من می‌خواهم تو اینجا در خانه باشی.»

سرباز روس توضیح می‌دهد که دلش می‌خواهد خانه باشد اما هیچ راهی وجود ندارد. او می‌گوید: «دیروز بچه‌هایی که دستورات را انجام ندادند همگی برگردانده شدند. خدا می‌داند الان کجا هستند.»

گریه های همسر سرباز روسی به خاطر پیش بینی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین

همسر این مرد به بابا ونگا که نوستر آداموس بالکان نامیده می‌شود اشاره می‌کند. او می‌گوید: «طبق پیش بینی های ونگا، همه این‌ها تا سال ۲۰۲۴ ادامه دارد. و دیروز داشتم فکر می‌کردم تا دو سال دیگر نمی‌بینمت.» و همان‌طور که گریه می‌کند می‌گوید: «نمی‌توانم… نمی‌توانم.» شوهرش می‌گوید: «ناله نکن» اما او پشت هم تکرار می‌کند: «نمی‌توانم…»

بابا ونگا، عارف بلغاری، پیش از مرگش در سال ۱۹۹۶ چندین پیش بینی درباره اتفاقات مهم جهان انجام داد که ادعا می‌شود بسیاری از آنها به حقیقت پیوسته است، ازجمله حادثه ۱۱ سپتامبر، برگزیت و همه‌گیری ویروس کووید-۱۹.

گریه های همسر سرباز روسی به خاطر پیش بینی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین

او همچنین پیش بینی کرده بود که پس از آنکه اروپا به برهوت تبدیل شد، روسیه «ارباب جهان» خواهد شد. گفته می‌شود که ونگا در ملاقات با والنتین سیدوروف نقاش گفته بود: «همه چیز مثل یخ آب می‌شود و فقط یکی دست نخورده باقی می‌ماند؛ شکوه ولادیمیر، عظمت روسیه. افراد زیادی قربانی می‌شوند. هیچکس نمی‌تواند روسیه را متوقف کند. همه توسط او از سر راه برداشته می‌شوند و او ارباب جهان خواهد شد.»

گریه های همسر سرباز روسی به خاطر پیش بینی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین

تماس این زوج در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده مبنی بر حمله هسته ای پوتین صورت گرفته است. اخیرا یک کاروان در حال انتقال تجهیزات فوق محرمانه در روسیه دیده شده که گمان می‌رود در مسیر خط مقدم اوکراین است و بر گمانه‌زنی‌ها درباره برنامه‌ریزی پوتین برای آزمایش یک سلاح هسته‌ای دامن زده است.

بیشتر بخوانید:

پیشگویی بابا ونگا از جنگ روسیه و اوکراین: «پوتین ارباب جهان خواهد شد»

۵ پیشگویی عجیب بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ ؛ از تغییر مدار زمین تا پایان زاد و ولد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • حمید مهر ۱۸, ۱۴۰۱

    انشااله مردم شجاع اوکراین روسیه را از کشورشان بیرون میکنند

  • بی وجدانهاااا مهر ۱۸, ۱۴۰۱

    ولادیمیر، پادشاه ضحاک ومستبد…منفور جهانیان خواهد شد

  • صالح مهر ۱۹, ۱۴۰۱

    مردم روسیه باید زمانی که انتخابات بود باید فکر می کردن وکشور را دست کسی که جاه طلب واحمق است نمی دادن تا جوانهای خود را دفن نکنند اشتباهی که تاوان سنگینی برای مردم روسیه خواهد داشت