مورد عجیب سادیو براهینو؛ هت تریک در بچه دار شدن از ۳ زن مختلف در کمتر از ۲ ماه

913 روز گل نزدن و 3 بار پدر شدن در 6 هفته

مورد عجیب سادیو براهینو؛ هت تریک در بچه دار شدن از ۳ زن مختلف در کمتر از ۲ ماه

سادیو براهینو مهاجم تیم استوک سیتی در لیگ برتر انگلیس است که در طی سال های اخیر به دلیل زندگی شخصی آشفته اش خبرساز شده است. این بازیکن که در ۳ سال اخیر تقریباً هیچ گلی برای تیم باشگاهی اش به ثمر نرسانده، در طی ۶ هفته (کمتر از ۲ ماه) در خارج از زمین فوتبال هت تریک کرده است!

در طی هفته های گذشته ۳ زن که هر کدام مدتی با این بازیکن انگلیسی رابطه داشته اند وضع حمل کرده و هر کدام سادیو براهینو را پدر فرزندانشان اعلام کرده اند. اسم وی به عنوان پدر دو بچه ای که در ۳۰ می و ۱۷ جولای بدنیا آمده اند به ثبت رسیده است. وکیل او نیز خبر داده که زنی با او تماس گرفته و ادعا کرده بچه اش که در تاریخ ۱۵ جولای به دنیا آمده به براهینو تعلق دارد. در میدان فوتبال، براهینو ۲۵ ساله پس از ۹۱۳ روز گل نزدن بالاخره در برد ۲ بر صفر تیمش در کارابائو کاپ مقابل هادرسفیلد موفق به گلزنی شد. با این وجود تعداد دفعات پدر شدنش در فصل اخیر بسیار بیشتر از تعداد گل هایی است که زده است.

سادیو براهینو

مادر اولین فرزند سادیو براهینو، نامزد سابقش استفانیا کریستوفورو، ۲۷ ساله است که در تاریخ ۳۰ می در بیمارستان زنان بیرمنگام پسری به نام کاستا را بدنیا آورد. این پسربچه هنگام تولد ۳.۲ کیلوگرم وزن داشته و نام براهینو به عنوان پدر در مدارک شناسایی او به ثبت رسیده است. براهینو در ماه اکتبر گذشته، جشن نامزدی مجللی برای استفانیا که مدیر یک رستوران در بیرمنگام است برگزار کرد اما بعد از یک درگیری در خارج از عمارت براهینو در روز والنتاین که بین این دو رخ داد، استفانیا مراسم ازدواجش با این بازیکن را به هم زد. این درگیری زمانی رخ داد که استفانیا از رابطه براهینو با یک مدل آمریکایی به نام چلسی لاولس و تلاش براهینو برای راه دادن این زن به خانه مطلع شد.

بیشتر بخوانید: پیش به سوی مسلخ؛ ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟

سادیو براهینو

استفانیا کریستوفورو

مادر شماره ۲ یک پرستار ۲۸ ساله بریتانیایی- آفریقایی است که دوست دوران کودکی براهینو بوده و به دلایل قانونی نامی از او برده نشده است. او در ۱۵ جولای در بیمارستان مانور در والشال دختری را به دنیا آورد که هر چند اسم براهینو به عنوان پدر او در مدارک شناسایی ثبت نشده اما مادر نوزاد با وکیل آقای براهینو تماس گرفته و این بازیکن جوان بریتانیایی را پدر فرزند خود اعلام کرده است. بر اساس قوانین اداره ثبت تولد بریتانیا، زمانی که پدر نخواهد اسم او در مدارک شناسایی فرزند ثبت شود، مادر باید برای نامگذاری فرزند خود به دادگاه رجوع کند.

بیشتر بخوانید: داستان لوکا مودریچ؛ ۱۵ واقعیت جالب در مورد بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸

سادیو براهینو

مادر شماره ۳ هم همان چلسی لاولس است که نامزد سابق براهینو بوده و در ترایخ ۱۷ جولای در بیمارستان مانور والشال دختری به نام آنیا ماری را به دنیا آورد. این نوزاد دختر نیز هنگام تولد ۲.۸ کیلوگرم وزن داشته و نام سادیو براهینو به عنوان پدر در مدارک شناسایی او قید شده است.

اوایل سال میلادی کنونی نیز زنی ۳۹ ساله ادعا کرد که شب را در خانه سادیو براهینو گذرانده اما پس از شوخی کردن با او در مورد مهارت های گلزنی اش، توسط این بازیکن از خانه بیرون انداخته شده است. این زن ناشناس در این باره چنین گفته است: «من به او گفتم که دخترم بازی کامپیوتری فیفا بازی می کند و به او گفتم که تو در این بازی کامپیوتری بیشتر از زندگی واقعی گل زده ای».

سادیو براهینو

سادیو براهینو در تیم ملی جوانان بریتانیا بازی کرده اما بعدها تصمیم گرفت برای تیم بزرگسالان بروندی بازی کند. بدین ترتیب سادیو براهینو که از سال ۲۰۱۶ موفق به گلزنی برای تیم باشگاهی اش نشده بود در مدت کمتر از دو ماه از ۳ زن مختلف صاحب فرزند شده که بسیار عجیب بوده و نشان از بی بندوباری و آشفتگی در روابط شخصی بازیکنی دارد که زمانی بهترین انتخاب سرمربی فعلی تیم ملی بریتانیا بود و حتی به هری کین نیز ترجیح داده می شد.

بیشتر بخوانید: ورزشگاه خانگی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر ؛ یک شاهکار مهندسی با زمینی قابل جمع شدن

منبع: nzherald
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود