اختلاف عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا؛ مگان مارکل دسته گل کیت میدلتون را قبول نکرد

اختلاف عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا؛ مگان مارکل دسته گل کیت میدلتون را قبول نکرد

وبسایت ونتی فر مدعی است کیت میدلتون دسته گلی برای «دعوت به آشتی» برای مگان مارکل فرستاد اما دوشس ساسکس به وضوح به او گفت که «این کافی نیست».

نویسندگان کتاب زندگینامه ای جدیدی که به تازگی درباره ی هری و مگان مارکل ، دوک و دوشس ساسکس به تألیف رسیده ادعا می کنند مارکل و میدلتون که هر دو ۳۸ سال دارند، هیچ وقت رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر نداشتند و مگان به خاطر آنکه کیت هرگز تلاشی برای برقراری ارتباط با او نکرد و به دیدنش نیامد، از او «دلسرد» شد.

به گفته ی امید اسکوبی و کارولین دورنت، نویسندگان کتاب «در جستجوی آزادی»، برای دوشس های کمبریج و ساسکس سخت بود که فاصله ی مؤدبانه ای که میان شان وجود داشت را از میان ببرند و آن ها هیچ نقطه ی اشتراکی جز زندگی در کاخ کنزینگتون با یکدیگر نداشتند.

حالا اما کیتی نیکول، خبرنگار وبسایت ونتی فر می گوید کیت میدلتون «زمانی» برای «رو به راه کردن این وضع» برای مگان مارکل دسته گلی فرستاد، این اتفاق اما دوشس ساسکس را آشفته کرد و او به وضوح به کیت گفت که «این کافی نیست».

اختلاف مگان مارکل و کیت میدلتون

این خبر در حالی منتشر شده است که دوک و دوشس کمبریج این ادعا را که آن ها دائماً مگان مارکل را پس می زدند، رد کرده اند.

نویسندگان کتاب «در جستجوی آزادی» مدعی هستند رابطه ی میان ساسکس ها و کمبریج ها به قدری بد شد که کیت در آخرین حضور رسمی مگان به عنوان یکی از اعضای ارشد خاندان سلطنتی، به شکل تحقیرآمیزی به مگان کم محلی کرد.

در این کتاب به شکل مفصل تر و شخصی تری به وقایعی پرداخته شده که به کناره گیری پرماجرای ساسکس ها از خاندان سلطنتی بریتانیا انجامید. امید اسکوبی و کارولین دورمنت می گویند همه ی اطلاعاتی که در کتاب آن ها وجود دارد از دست کم دو منبع گرفته شده است. هری و مگان منکر همکاری با نویسندگان این کتاب شده اند.

دوستان نزدیک کیت و مگان تمام قد از آن ها دفاع کرده و گفته اند این زوج مگان را «حسابی تحویل گرفتند» و هرچه از دست شان برمی آمد برای خوشامدگویی به او در خاندان سلطنتی انجام دادند.

در کتاب زندگینامه ای «در جستجوی آزادی» آمده که هری و مگان کمبریج ها را به خانه شان در کاتسولد دعوت کردند اما آن ها هرگز به آنجا نرفتند و گرچه کیت دسته گلی به مناسبت تولد مگان برای او فرستاد اما مگان از اینکه کیت نه پیغامی برای او فرستاد نه تماسی با او گرفت، ناراحت شد.

در کتاب «در جستجوی آزادی» که چکیده ای از آن آخر هر هفته در نشریات منتشر می شود اینطور آمده که وقتی رابطه ی مگان و هری با یکدیگر جدی شد، مگان انتظار داشت کیت «همه ی آنچه که کسی خارج از خاندان سلطنتی در مورد هر چیزی باید بداند را به او بگوید. اما اینطور نشد.»

در سال ۲۰۱۸ بود که ثابت شد هیچ رابطه ی دوستانه ای میان دوشس های کمبریج و ساسکس وجود ندارد، یعنی زمانی که ساسکس ها اعلام کردند می خواهند به ویندزور نقل مکان کنند.

علیرغم سرد بودن رابطه ی آن ها، مگان از اینکه رسانه ها به ماجرای اختلاف آن ها با عبارت «دوئل دوشس ها» پرداخته بودند دلخور شد و از اینکه دفتر مطبوعاتی کاخ تلاشی برای اصلاح این مسأله نکرد خشمگین شد.

به گفته ی امید اسکوبی و کارولین دورمنت، مگان انتظار داشت وقتی عضو خاندان سلطنتی شد کیت با او ارتباط برقرار کرده و دست یاری به سوی او دراز کند.

اما دوشس های کمبریج و ساسکس هیچ نقطه ی اشتراکی جز زندگی در کاخ کنزینگتون با یکدیگر نداشتند. بعد از آن هم که مگان به یکی از اعضای ارشد خاندان سلطنتی تبدیل شد، صمیمیت رابطه ی او و کیت از آنچه که تا قبل از سال ۲۰۱۸ بود، فراتر نرفت.

به گفته ی یک منبع، مگان از اینکه او و کیت نتوانستند رابطه ی نزدیکی با یکدیگر پیدا کنند دلسرد شد اما این مسأله خواب را از چشمانش نگرفت.

در کتاب همچنین به اتفاق ناخوشایندی پرداخته شده که در سال ۲۰۱۷ در کاخ کنزینگتون رخ داد یعنی زمانی کیت و مگان جداگانه و به تنهایی برای خرید به یک خیابان یکسان رفته بودند.

گرچه بعضی از دستیاران خاندان سلطنتی ادعا کرده اند که عروس های خاندان «به طور مرتب با یکدیگر صحبت می کردند و به هم پیغام می دادند» اما تا پیش از ازدواج هری و مگان، آن ها به ندرت با یکدیگر وقت می گذارندند.

بیشتر بخوانید:

در جستجوی آزادی؛ افشاگری‌های جدید درباره علت جدایی هری و مگان مارکل از خاندان سلطنتی بریتانیا

جدایی پرنس هری و مگان مارکل از خاندان سلطنتی بریتانیا ؛ تصمیم زوج سلطنتی چه تبعاتی دارد؟

۱۰ قانون پروتکل سلطنتی که هری و مگان مارکل دیگر مجبور به رعایت‌شان نیستند

۹ باری که مگان مارکل و پرنس هری پروتکل سلطنتی را زیر پا گذاشتند

اسم و عکس فرزند مگان مارکل و پرنس هری؛ ۵ تفاوت فرزند مگان مارکل با فرزندان کیت میدلتون

عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا در دوران بارداری چه قوانینی را باید رعایت کنند؟

۹ حقیقت جالب درباره مگان مارکل، عروس خاندان سلطنتی بریتانیا

دعوای عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا بر سر پوشیدن جوراب شلواری!

با قوانین عجیب ازدواج در خاندان سلطنتی بریتانیا آشنا شوید

نگاهی به ۱۹ مورد از ازدواج خاندان های سلطنتی با افراد عادی

عشق و عاشقی در خاندان سلطنتی؛ زوج های سلطنتی بریتانیا چطور باهم آشنا شدند؟

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود