ترامپ از وحشت باخت دوباره دیگر در انتخابات شرکت نمی کند

ترامپ از وحشت باخت دوباره دیگر در انتخابات شرکت نمی کند

برخلاف گزارشات اخیر رسانه های مختلف، مری ترامپ، برادرزاده ی رئیس جمهور آمریکا می گوید دونالد ترامپ از وحشت باخت دوباره به بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ ریاست جمهوری آمریکا شرکت نخواهد کرد.

یک هفته ای از پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گذرد.

رسانه های آمریکایی روز پنجشنبه پیروزی بایدن در ایالت آریزونا را اعلام کردند امری که سهم او از پیروزی اش بر دونالد ترامپ را بیشتر می سازد. با پیروزی نامزد حزب دموکرات در ایالت آریزونا تعداد آراء الکترال او را به ۲۹۰ می رسد.

اما دونالد ترامپ هنوز از پذیرش علنی شکست در انتخابات خودداری می کند و تیم او در ایالت های کلیدی ای که به قطعی شدن پیروزی بایدن کمک کردند، چندین شکایت طرح کرده است.

چند روز قبل نیویورک تایمز خبر داد دونالد ترامپ به طور جدی در نظر دارد تصمیم خود برای شرکت در انتخابات ۲۰۲۴ ریاست جمهوری آمریکا را اعلام کند، که یک دلیل آن این است که تصور می کند با این کار می تواند پیش دستی کند و جایگاه نامزدی حزب جمهوری خواه را در برابر دیگر رقبا حفظ کند و برای خود نگه دارد. رویترز اعلام کرد ممکن است ترامپ قبل از سال نوی میلادی تصمیمش برای شرکت دوباره در انتخابات را اعلام کند.

با این حال، مری ترامپ روز پنجشنبه ی هفته ی گذشته در گفتگوی خود با سی‌ان‌ان پیش بینی کرد عمویش برای سومین بار کاندیدا نخواهد شد و گفت «او هرگز خود را در موقعیتی قرار نمی دهد که ممکن باشد دوباره اینگونه به بایدن ببازد.»

دونالد ترامپ انتخابات 2024

وقتی از مری ترامپ سؤال شد که به نظرش آنطور که بسیاری از رسانه ها می گویند او دوباره در انتخابات ریاست جهوری شرکت خواهد کرد، گفت:

«خیر. اولاً که می دانم که خودش گفته که این کار را می کند و عجیب است چون با این حرف دارد به شکستش اذعان می کند. ولی من فکر می کنم این شایعه را آن اول درست کردند تا او و غرورش را تسکین دهند. ولی او هیچوقت خود را در موقعیتی قرار نمی دهد که ممکن باشد دوباره اینگونه به بایدن ببازد.»

«دوم آنکه، درآنصورت معنی اش این است چهار سال در اصل یک نقش فرعی خواهد داشت که این تحملش برای او خیلی سخت است.»

به گمان مری ترامپ، تا سال ۲۰۲۴ ترامپ از نظر جسمی ضعیف تر از آن خواهد شد که بتواند ۴ سال دیگر هم در کاخ سفید باشد، برخلاف ادعای اخیر رئیس کارکنان سابق ترامپ در کاخ سفید که گفته او سلامت کافی برای شرکت در انتخابات سال ۲۰۲۸ را هم دارد.

میک مالوانی در گفتگوی خود با یک رسانه ی ایرلندی گفته بود ترامپ «قطعاً» در سال ۲۰۲۴ دوباره در انتخابات شرکت خواهد کرد.

مری ترامپ به سی‌ان‌ان گفت: «از همه مهم تر آنکه او چهار سال دیگر همسن حالای بایدن می شود.»

«با این حال، دونالد سبک زندگی خیلی ناسالمی دارد. رژیم غذایی اش وحشتناک است، ورزش نمی کند و اختلالات روانی ای دارد که همینطور درمان نشده باقی می مانند. به خاطر همین تصور هم نمی کنم که چهار سال دیگر بتواند حتی در انتخابات شرکت کند.»

«البته علاوه بر همه ی این ها ممکن است درگیر اتهامات جدی ای باشد که علیهش مطرح شده.»

برادرزاده ی ترامپ که از منتقدین او است، گفت بعد از پیروزی بایدن همه ی وجود ترامپ را وحشت و خشم فرا گرفت و حالا هم کاملاً احساس بیچارگی می کند.

او گفت: «در خانواده ی من، دست کم بدون شک از نظر پدربزرگم، که تنها کسی بود که نظرش اهمیت داشت، بدترین چیز این بود که بازنده شوید. بازنده شدن ضعیف تان می کرد، بازنده شدن بی لیاقت تان می کرد و همانطور که خودتان هم گفتید، دونالد برای اولین بار در زندگی اش در موقعیتی قرار گرفته که نمی تواند از آن خلاص شود.»

بیشتر بخوانید:

ادعاهای جنجالی برادرزاده دونالد ترامپ در مورد دروغگویی او و سادیست بودن پدربزرگش

شکایت برادرزاده دونالد ترامپ از او به خاطر بالا کشیدن ارث خانوادگی

هشدار برادرزاده دونالد ترامپ: «اگر او ببازد همه مردم آمریکا را با خود غرق خواهد کرد»

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

منبع: businessinsider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • بهزاد آبان ۲۵, ۱۳۹۹

    ترامپ واقعاً آدم رو اعصابی هستش، بایدن هم عروسک خیمه شب بازی ثروتمندان هستش و از خودش اختیاری نداره، من اگه شهروند آمریکا بودم ترجیح میدادم به هیچ کدوم شون رأی ندم.