شکایت برادرزاده دونالد ترامپ از او به خاطر بالا کشیدن ارث خانوادگی

شکایت برادرزاده دونالد ترامپ از او به خاطر بالا کشیدن ارث خانوادگی

ماری ترامپ، برادرزاده ی دونالد ترامپ از رئیس جمهور آمریکا با ادعای بالا کشیدن ده ها میلیون دلار از ارث خانوادگی اش شکایت کرده است.

ماری ترامپ در شکایت خود علاوه بر رئیس جمهور آمریکا، برادر درگذشته اش، رابرت و خواهر او ماریان را به کلاهبرداری و تبانی علیه خود متهم کرده و مدعی شده «کلاهبرداری نه فقط تجارت خانوادگی آن ها بلکه راه و رسم زندگی شان است».

وکلای ماری ترامپ به نمایندگی از او هفته ی گذشته شکایت او را تقدیم دیوان عالی ایالت نیویورک کردند.

وکلای ماری ترامپ در این شکایت نوشتند: «آن ها به جای حفظ سهم ماری ترامپ، نقشه کشیدند و برنامه ی پیچیده ای پیاده کردند تا سهم او را بالا بکشند، کلاهبرداری خود را پنهان کنند و به او درباره ی ارزش واقعی ارثی که برده بود دروغ بگویند.»

ادعاهای مطرح شده در این شکایت مشابه اظهارات ماری ترامپ در کتاب خاطرات افشاگرانه اش هستند که دو ماه قبل منتشر شد، کتابی که در آن دونالد ترامپ را «مردی خطرناک» توصیف کرد که زورگویی و فریبکاری «راه و رسم زندگی او» است.

شکایت برادرزاده دونالد ترامپ

ماری ترامپ در این کتاب به جزئیاتی از دوران کودکی دونالد ترامپ، به ویژه رابطه ی رئیس جمهور آمریکا با پدرش پرداخت. او در کتاب خود ادعا کرد دونالد ترامپ با تقلب در آزمون ورودی دانشگاه قبول شد و وقتی برادر بزرگ ترش، فرد ترامپ جونیور (پدر ماری ترامپ) بر اثر حمله ی قلبی ناشی از اعتیاد به الکل در حال مرگ بود به تماشای یک فیلم رفت. ماری ترامپ همچنین افشا کرد که او به درز اطلاعات مالیاتی خانواده ی ترامپ به نشریه ی نیویورک تایمز کمک کرد تا در مورد دارایی های ترامپ تحقیق شود.

برادر دیگر دونالد ترامپ، رابرت، که ماه گذشته از دنیا رفت، ابتدا در ماه جولای سعی کرد جلوی انتشار کتاب ماری ترامپ را بگیرد. او مدعی بود ماری ترامپ در سال ۲۰۰۱ توافق کرده بود افشاگری ای انجام ندهد.

از زمان انتشار کتاب ماری ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ادعاهای مطرح شده در کتاب او را رد کرده است.

دونالد ترامپ در کنار خواهران و برادرانش
از چپ به راست: رابرت ترامپ، الیزابت ترامپ گراو، فرد ترامپ جونیور (پدر ماری ترامپ)، دونالد ترامپ و ماریان ترامپ بری

قدمت ادعاهای مطرح شده در شکایت هفته ی گذشته ی ماری ترامپ به سال ۱۹۸۱، پس از مرگ پدر او برمی گردد، یعنی زمانی که ماری ۱۶ سال داشت. در آن زمان، او و برادرش سهم اندکی از املاک خانوادگی ترامپ ها بردند.

طبق آنچه در شکایت برادرزاده ی دونالد ترامپ مطرح شده، دهه ها بعد ماری متوجه می شود دونالد ترامپ و خواهر و برادرش با تبانی اروین دربن، قیمی که به اقدام از جانب ماری مکلف شده بود، او را به امضای یک توافقنامه واداشتند تا ده ها میلیون دلار یا بیشتر از سهم الارث ماری را بدون اطلاع خودش بالا بکشند.

در این شکایت آمده: «متهمان نه تنها به عمد از ماری ترامپ بابت آنچه به حق متعلق به او بود کلاهبرداری کردند، بلکه تاکنون او را از این امر بی اطلاع نگه داشته اند.»

بیشتر بخوانید:

ادعاهای جنجالی برادرزاده دونالد ترامپ در مورد دروغگویی او و سادیست بودن پدربزرگش

افشاگری خواهر بزرگ دونالد ترامپ : برادرم بیرحم، دروغگو و غیرقابل اعتماد است

با خواهر و برادرهای دونالد ترامپ آشنا شوید؛ از خواهر قاضی تا برادر الکلی

کندوکاوی در ریشه آلمانی اسکاتلندی دونالد ترامپ ؛ ترامپ های مهاجر چطور از آمریکا سردر آوردند؟

ترامپ ها چقدر ثروت دارند و آن را خرج چه چیزهایی می کنند؟

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

منبع: businessinsider
بدون نظر

ورود