واکنش‌ها به کلیپ بی مزه جو بایدن برای تشویق مردم به زدن دُز تقویتی واکسن کرونا + ویدیو

واکنش‌ها به کلیپ بی مزه جو بایدن برای تشویق مردم به زدن دُز تقویتی واکسن کرونا + ویدیو

همکاری گروه موسیقی برادران جوناس (Jonas Brothers) و جو بایدن برای ساخت کلیپی خنده دار که مردم را به زدن واکسن تقویتی/بوستر کرونا تشویق کند، بسیار بی مزه از آب درآمده است.

به گزارش دیلی میل، این ویدیو در توئیتر بازخوردهایی بسیار منفی داشته است. بایدن ۷۹ ساله در این کلیپ که در آن برادران جوناس دیالوگی از یک ویدیوی برنامه ی اینستاگرامی Sidetalk را لب می زنند، نقش تصویربردار را بازی می کند. در Sidetalk مصاحبه کنندگان با مردم نیویورک مصاحبه می کنند و در این دابسمش، فامیلی بایدن به اشتباه «بایرن» تلفظ می شود و برادران جوناس می پرسند که برنامه ی امشب رئیس جمهور برای شام چیست.

در این کلیپ برادران جوناس ـ جو ۳۲ ساله، نیک ۲۹ ساله و کوین ۳۴ ساله – از هم می پرسند که آیا واکسن زده اند یا نه؟ که هر سه برادر پاسخ شان مثبت است. بعد نیک لب می زند: «رئیس جمهور کیه؟ رئیس جمهور کیه؟» جو و کوین پشت سرش ظاهر می شوند و با اعتماد به نفس می گویند: «بایدن».

کلیپ ادامه پیدا می کند و برادرها روی کاناپه می نشینند. در پاسخ به این سوال که مایلند چه چیزی به بایدن بگویند، کوین لب می زند: «چه خبرا عزیزم؟» و نیک می گوید: «منو شام ببر بیرون.»

بعد گروه به بازی خاتمه می دهد و کوین با لحن خودش می پرسد: «از پسش بر اومدیم؟» بعد دوربین بایدن را نشان می دهد که گوشی آیفن را که با آن در حال ضبط بوده، پایین می آورد و می گوید: «از پسش براومدیم.»

جاناتان هربرت، کارگردان ویدیوهای کاخ سفید با افتخار این ویدیو را در صفحه ی توئیترش بارگذاری کرده و نوشته بود: «گروه کارگردانی این هفته یک کلیپ کوچک با همکاری برادران جوناس درست کرد. واکسن تقویتی بزنید!»

اغلب نظرات ذیل این مطلب منفی بود. با هم چند نمونه از این نظرات را می خوانیم:

«هیچ کس به این نمی خنده»
«خدایا این واقعاً خجالت آوره»
«این رو دیلیت کنید»
«به رئیس جمهور بگید به جای ساختن ویدیوهای تیک تاک، یک کار درست و حسابی کنه (چه می دونم مثلاً وام های دانشجویی رو ببخشه)»

بیشتر بخوانید:

ماجرای خارج شدن باد شکم جو بایدن در حضور همسر ولیعهد انگلیس

جو خواب آلود ؛ خوابیدن جو بایدن در جریان نشست خبری با نفتالی بنت + ویدیو

کولونوسکوپی جو بایدن، کامالا هریس را به اولین رییس جمهور زن ایالات متحده تبدیل کرد

آیا جو بایدن دوران ریاست جمهوری خود را به پایان می رساند؟

منبع: Dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • farid آذر ۲۸, ۱۴۰۰

  به نظر من که قشنگ بود.
  اکثر مخالفای این کلیپ ضد واکسن هستن.

  • احمد آذر ۲۸, ۱۴۰۰

   حالا شاید برای یک عده از آمریکاییها که Sidetalk رو دنبال می کنند یا فن برادران جوناس هستند بامزه باشه ولی خداییش برای ما که یک کلیپ بی سر و ته و بی نمک بیشتر نبود.

 • SAM آذر ۲۸, ۱۴۰۰

  خیلی بی نمک و بی مزه بود?

 • ارژنگ آذر ۲۸, ۱۴۰۰

  خیلی هم بد نبود . جمهوری خواهان خوششون نیامده ‌.

 • . آذر ۲۸, ۱۴۰۰

  بد نبود